Skocz do zawartości

"Nie zapomnij" darkangelPL


Matalos

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 677
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

- Co do... - mruczy Matalos podchodząc do ciebie. Nagle stuka się kopytem w czerep.

- To jasne! Słuchaj, zmiana planów. Znajdź elementy i ruszaj poza jaskinię. Ja załatwię tylko jedną rzecz i myślę, że będzie po sprawie. Tylko musisz się posipieszyć, jasne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight nic nie jest, zawiesiła ci się na szyi jak tylko ciebie zobaczyła.

Gdy streściłeś jej prośbę Matalosa, pokiwała tylko głową.

Pozostałe klacze były lekko zamroczone, nie licząc Fluttershy która zemdlała.

RD przytuliła ciebie mocno, co wywołało oburzone chrząknięcie Twi.

Zgromadzenie całej szóstki zajęło ci jakieś dziesięć minut. Kierowaliście się w stronę wyjścia, gdy nagle usłuszałeś cichy szept:

Nie zawiodłam się na tobie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wreszcie jesteście na zewnątrz. Światło delikatnie ciebie oślepiło, twoje oczy nie były przyzwyczajone do jasnego światła słonecznego. Zasłoniłeś wzrok skrzydłem i popatrzyłeś na wychodzące klacze. Są wszystkie, prowadzi je Twilight.

Wtem ziemia się zaczyna trząść a do twoich uszu dociera niski, dudniący ryk, dobiegający prosto z jaskini.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbiegam szybko do klaczy...

- Dziewczyny... Szybko, lećcie w bezpieczne miejsce, zaraz do was dojdę... Muszę zobaczyć, czy Matalosowi nic nie jest...

Spojrzałem się na Twi i Dashie, po czym dałem szybkiego całusa Iskierce...

- Postaram się jak najszybciej wrócić, kochanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

- Wracaj szybko - słyszysz jeszcze jak Twiliht szepcze do ciebie.

Zbiegasz  na kilka metrów w głąb jaskini, mając nadzieję że zaraz zobaczysz niebieskie furto Matalosa. Jednak nagle jaskinią wstrząsa kolejny raz i kilkanaście głazów zawalają ci przejście na nizsze poziomy. Odwracasz się i zaczynasz uciekać, bo widzisz jak sklepienie zaczyna spadać na twoją głowę. Widzisz śwaitło tunelu, gdy nagle...

Pojedyńczy głaz zaczyna spadac prosto a twoją głowę. Masz tylko chwilę na reakcję i chcąc uniknąć zmiażdżenia zamachujesz się skrzydłami i przyspieszasz. Jednak to może nie wystarczyć... Jesteś za cięzki, musisz cos wyrzucić. Miecz... Sztylety... Ty wybierasz co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pozbywszy się balastu biegniesz dalej. I szybciej. Światła z wyjścia jest coraz mniej, ale ty wciąż przyspieszasz, wiesz, że liczą się tylko sekundy.

Udaje ci się wydostać spod głazu, ale cudem. Kilka włosów z twojego długiego ogona wyrwało ci się, zabolało. Oczy zaszły ci łzami, ale nie dałeś się.

Machnąłeś skrzydłami i ruszyłeś jeszcze szybciej. Zostało co dosłownie kilka metrów, wszystkie mięśnie bolały ciebie, miałeś wrażenie że płoniesz niczym bryłka węgla.

W ustach zaczęło ci się robić sucho, wywaliłeś język... Ale biegłeś dalej przed siebie.

Ostatni metr. Ostatni skok. Ostatnie machnięcie skrzydłami i... Udało ci się.

Wydostałeś się na powietrze. Dysząc ciężko padłeś na ziemię... W nozdrzach masz zapach trawy, z suchego pyska wystaje jęzor... Ale żyjesz. Czujesz jak Twilight siada obok ciebie. Podaje ci coś do picia... To chyba koniec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobrze skarbie - mówi klaczka, delikatnie głaszcząc cię po łbie. - Byłeś bardzo dzielny, jestem z ciebie dumna... Teraz musisz tylko odpocząć.. dobrze się spisałeś.

Ledwo słyszysz co mówi, każdy mięsień w nogach wygrywa ci pieśń bólu. Masz zamknięte oczy i czujesz, jak trawa delikatnie drapie ciebie po brzuchu, jak woda powoli wpływa do twojego wnętrza, jak kopyto Twilight przesuwa się po twojej głowie...

I jak ziemia delikatnie drży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...