Skocz do zawartości

My Little Konwent!


Siper

Recommended Posts

Zapraszamy serdecznie na pierwszy w Polsce My Little Konwent!

Co to takiego?

Jest to nasz pierwszy – i mamy nadzieję, że nie ostatni – krakowski konwent zorganizowany specjalnie dla miłośników serialu animowanego, znanego polskiej publiczności jako “My Little Pony: Friendship is magic”. Konwent kierowany jest głównie do fanów Pinkie Pie, Rainbow Dash i ich przyjaciół, ale jesteśmy pewni, że każda osoba, która odwiedzi nasza imprezę, znajdzie na niej coś dla siebie.

Organizatorem konwentu jest grupa R-Squad, która zorganizowała już nie jedno spotkanie.

Pierwsza edycja My Little Konwentu odbędzie się w dniach 24-25 listopada 2012 roku, w sobotę o godzinie 8.00, a zakończy się o 15.00 w niedzielę. Miejscem, w którym odbędzie się Konwent będzie Zespół Szkół Specjalnych nr 10 im. Świętego Mikołaja przy ulicy Lubomirskiego 21,

W imieniu organizatorów konwentu zapraszamy!

Zapraszamy również na stronę internetową konwentu: http://rsquad.org/MLPKON

Update!

Na konwencie ma się odbyć również Aukcja charytatywna będąca kontynuacją tego z KPM 6.2 na którym udało się zebrać 1002zł!

Z przyjemnością informujemy, że na My Little Konwencie w formie aukcji odbędzie się zbiórka charytatywna! Będzie to II edycja aukcji zorganizowanej na KPM 6.2, na której łącznie (dzięki Wam) udało się zebrać 1002 zł! Tym razem mamy nadzieję uzbierać 1000, ale dolarów. ; ) Wszystkie pieniądze, z racji, że konwent odbędzie się końcem listopada, zostaną przekazane na akcję ‘I Ty możesz zostać świętym Mikołajem’.

Osoby, które chcą wystawić swoje prace na zbiórkę charytatywną, prosimy o kontakt z sz6stym pod adresem mailowym: [email protected]

Pamiętajcie, liczy się każda pomoc! : )

Można również już zamawiać wejściówki na My Little Konwent: http://rsquad.org/MLPKON/?p=316

Update #2!

Związku z wieloma prośbami o możliwość przedłużenia akredytacji, zostaje ona przedłużona do 12 listopada lub wyczerpania miejsc: http://rsquad.org/MLPKON/?p=409

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 289
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Stachul, przecież jest nocleg w szkole :P

Wiem, ale pamiętając Pyrkon... wolę coś skombinować innego, bo spanie na podłodze gdzieś na sali gimnastycznej (lub na korytarzu) nie było najprzyjemniejszym co mnie spotkało xD Dlatego wolę coś znaleźć :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, akurat spanie na podłodze jest miłe. gorzej jeśli natrafisz na delegacje z Wrocławia :D

Nie jest miłe, jeżeli ktoś o 3:00 postanawia sobie zagrać tuż nad Twoją głową w jakieś planszowe gry :derp2: A delegacja z Wrocławia to inna sprawa... wtedy trzeba założyć dookoła siebie kilka pułapek ^^'

Ale nie wiem... może jakiś Hostel czy coś się poszuka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachul, ja Cię szanowałem, ba, ja Cię traktowałem jak brata (czyli z należną pogardą :D) a Ty chcesz mi spać w hotelu? przecież to się nie godzi. nie licz na to, że wezmę Cię na wódstock :D

:octcry: no dobrze... mogę spać w szkole, jeżeli będziesz tam obok mnie spał :3 (bez skojarzeń... jeszcze xD)

Ale to w takim wypadku lepiej jakiś materac poszukam, bo karimata jest zła...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:octcry: no dobrze... mogę spać w szkole, jeżeli będziesz tam obok mnie spał :3 (bez skojarzeń... jeszcze xD)

Ale to w takim wypadku lepiej jakiś materac poszukam, bo karimata jest zła...

I tak nic nie przebije mojego spania w szpitalu zakaźnym na Pyrkonie ( na szczęście niczego nie złapałem :ming: )

Btw. ktoś jeszcze będzie helpował? ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...