Skocz do zawartości

My Little Konwent!


Siper

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 289
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Wy tam zaraz o spaniu... My tu przewidujemy wiele nocnych atrakcji, które raczej nie dadzą Wam w nocy spać :P Co do Pyrkonu... Moje spanie pod grzejnikiem skończyło się wielkim hukiem na korytarzy i guzem na czubku głowy ;) Ps. Zapraszam wszystkich do pomocy w naszej aukcji charytatywnej :) Nie chcę spamować linkiem do strony, bo pewnie już go znacie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jeszcze, jak to u mnie będzie z funduszami za ten niecały miesiąc, ale z pewnością wyrażam chęć pojawienia się :) dam znać parę dni przed samym konwentem, czy uda mi się zjawić. edit: lol, zorientowałem się, że napisałem "niecały miesiąc" .... przecież to będzie w listopadzie, a nie w październiku... w takim razie powinno być u mnie luźno z pieniędzmi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje szanse na przyjazd wzrosły przynajmniej o 50% :rarity4: Więc zacznijcie się powoli bać, bo jeszcze się okaże, że zalindsuje lindsowato na konwencie i go zlindsuję :crazytwi:

Jadę. Ale nikomu nie powiem kiedy, jak i czym i na ile. :> To będzie słit-surprise.

Przyjedziesz na Matjasie! Wiedziałem! :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje szanse na przyjazd wzrosły przynajmniej o 50% :rarity4: Więc zacznijcie się powoli bać, bo jeszcze się okaże, że zalindsuje lindsowato na konwencie :crazytwi:

Oooo kurde... znów będą Linds i Stachul na jednym meecie? xD To będzie... powodzenia :rainderp:

Ale oczywiście się cieszę, że może uda mi się spotkać znowu naszego Bohatera Imperium :soawesome:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszesz o sobie, prawda :D ?

dobra, moje szanse na pojawienie się też wzrosły. nie zdziwcie się jak zobaczycie mnie jako Akredytacje O.o

Nie... Linds jest Bohaterem z tego co patrzę ^^ Ja jestem Pierwszym Rycerzem tylko :P

Kurde bobule... zaczynasz mnie martwić tymi swoimi stwierdzeniami, ale jeszcze nie wiem dlaczego :derp2:

No ja już wiem praktycznie na 100% będę, bo to będzie dobry dzień, aby odpocząć zaraz po maturach próbnych ^^'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, można liczyć :P Nie wiem, czy pod tą samą nazwę, bo mimo wszystko My Little Konwent chciałabym zostawić w Krakowie, ale być może uda nam się zrobić podobną imprezę jako już całkiem inny projekt, właśnie w jakimś innym mieście - albo nawet co roku gdzieś indziej? Kto wie... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...