Skocz do zawartości

Projekt: Lazarus [Z][TCB][Violence][Dramat][Crossover][Shipping]


Ghatorr

Recommended Posts

W ficu pojawiły się trzy ilustracje. Bardzo za nie dziękuję Izeerowi, Ventaze i Enterowi. Prosiłbym też o opinie odnośnie estetyki, zwłaszcza w wypadku ilustracji-plakatu, czy go tam zostawić. Trwa praca nad kolejnym rozdziałem. Przy tej okazji też podzielę fica według rozdziałów na pojedyncze dokumenty, zgodnie z prośbami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie się czyta etc. Jednak często czytuje w szkole z ekranu telefonu... Przewijanie długiego tekstu na dwucalowym dotykowym ekranie jest problematyczne... Tu moja prośba, czy możesz publikować każdy rozdział w osobnym dokumencie?


:drurrp: jestem zbyt leniwy na usuwanie podpisu tapatalka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę kiedy mam czas. Za niedługo będzie sporo odpowiedzi i akcja zacznie zmierzać ku finałowi. Dalej szkoda rysunku.... Miała chyba najładniejsze rysunki jakie w życiu widziałem. BTW, zachęcam do komentowania, tu i w ficu. To dla mojej weny twórczej jak benzyna dla samochodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki spokojniejszy ten rozdział i dobrze, w poprzednim się duużo działo więc przydał się taki. W ogóle niezwykłe i niespodziewane była ta ponyfikacja Arka, a raczej jej wynik bo nigdy bym nie pomyślała, że coś takiego może się stać, więc punkt dla Ciebie. Cały czas się fajnie i przyjemnie czyta, czekam na ciąg dalszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mówiłem, że fic super, więc się nie będę powtarzał. Ghatorr odwala kawał dobrej roboty, chociaż ostatni rozdział wydaje się trochę inny. Może to dlatego, że akja się zagęszcza, a może sceny trochę krósze? W każdym razie jako pre-reader gorąco polecam! A Young Sleeper is the best pony! <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...