Skocz do zawartości

Projekt: Lazarus [Z][TCB][Violence][Dramat][Crossover][Shipping]


Ghatorr

Recommended Posts

Kolejny rozdział <3

Pier..nicz studia i pisaj Lazura, Wung! Osobiście jestem najbardziej ciekawy związku Roberta z Angel, tak więc pisaj. Pisz, szalony!

 

Australia ma unię personalną z Equestrią? Już wiem, gdzie się przeprowadzam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na tą farsę co się tu dzieje łatwo przewidzieć, że kolejny krok to Link usunięty

Lazarus i Dawid się połącza....

 

 

 

 

Warn. Link zostaje usunięty. Poza tym dodatkowo dostajesz ostrzeżenie słowne - jeżeli krytykujesz (czego nikt, nie może Ci zabronić), to rób to z kulturą...~Dolar84 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja. nie pomyślałem. do spoileru

świetnie!

rosja rozwala wszystkich, kuce w odwrocie, FOL rządzi. tak ma być.

tylko nie całkiem rozumiem rolę Złotego szlaku.

czyżby zdrajcy?

Proszę umieścić treść zdradzającą szczegóły opowiadania w spoilerze. ~Dolar84

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złoty Szlak z tego co zrozumiałem ma za zadanie chronić kuce przez skłonienie ich do ucieczki za barierę.. Znając życie coś przekręciłem, nigdy nie ogarniałem tak skomplikowanych sytuacji czytając normalnie (musiał bym sobie notować / czytać wszystko po kilka razy ;p ). To znaczy nie chcą rozlewu kuczej krwi, ale z drugiej strony, nie chcą dać się sponyfikować tylko zostać ludźmi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemna lektura ;), czytujesz Szmidta? Znalazlem pare nawiazan

 

Bardzo lubię Szmidta, owszem.

 

 

 

Też cię kocham <3

 

świetnie!

rosja rozwala wszystkich, kuce w odwrocie, FOL rządzi. tak ma być.

tylko nie całkiem rozumiem rolę Złotego szlaku.

czyżby zdrajcy?

 

 

 

 

 

 

Zależy jak rozumiesz teraz słowo "Zdrajca"

 

 

A co do tego co wspominał Gandzia, o easter eggu, to nie chodzi o Kim Dzong-Una... Podpowiem, że nie wszystkie "(czytaj więcej...)" są fałszywe i nie prowadzą dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dobra... żeby nie było to tamto... Gadałem z Ghatorrem i się dogadaliśmy ogólnie w wszystkich sprawach... żebyście nie myśleli, że jesteśmy dalej zwaśnieni pisze to... kopytko i dłoń zostały podane, a topór wojenny zakopany. Akcja "tabula rasa" się zaczyna. Weselmy się;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

Przeczytane za jeden, oczywiście przyjemnie, spędzony wieczór. Akcja rozwija się gładko i bezproblemowo, jednak można było dodać troche Slice Of Lifu podczas pobytu w biurze, jednak nie każdemu pisarzowi ten typ odpowiada. Czytało się bardzo przyjemnie, lecz teraz nie pozostaje nic innego jak dopingować autora i wyczekiwać następnych rozdziałów, które mam nadzieje pojawią się  :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to starałem się dać tyle slice-of-life'u ile mogłem. Gdy pracowałem nad rozdziałami w biurze, projektowałem też równocześnie grę o biurach adaptacyjnych i chciałem wrzucić do fica tyle slice of life, by móc potem próbować odwzorować w grze sytuację z niego. 

I pojawią się. Przez kilka osób zrobiłem sobie urlop od TCB - po prostu mi nerwy nie wytrzymały - ale chyba już czas bym go zakończył .-. urlop. I fica. 

Edytowano przez Ghatorr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Nie jest zakończony. Od dłuższego czasu zbieram się by kontynuować jego pisanie po tym, jak sobie zafundowałem urlop od TCB. Więc teraz włączam go codziennie albo prawie codziennie, zerknę, poukładam notatki, dopiszę zdanie lub dwa... mam szczerą nadzieję dokończyć go w tym miesiącu, zobaczymy czy mi się uda.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czubaka

Trzymam kciuki, aby ci się udało bo szkoda byłoby zostawić bez zakończenia tak świetny fanfic, chyba najlepszy związany z Biurami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu czytałem fanfik i jest on na prawde super , klimat biur zachowany ,nie ma tu opowiadanie się dosadnego opowiadania się po któreś standardowej stronie z uniwersum TCB i jak kolega wyżej trzymam kciuki za szybkim dokończeniem fanfika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tak szczerze to właśnie powolutku, bardzo powolutku, kleję X rozdział. Gandzia na bieżąco prowadzi korektę. Diabli wiedzą kiedy go skończę, bo ochotę na pisanie mam codziennie - ale nie zawsze tego samego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Mówiłam Ci już, że jesteś podły i zły? I że zaprzyjaźnisz się z paracetamolem? To teraz dodam coś jeszcze - ibuprofen też polubisz.

Jakiego fika zaserwował nam Ghatorr? Dobrego, jak zwykle.

 

Projekt Lazarus to TCB. To FOL. To sieczka. To parszywe ruskie piórwy. To piękny chaos. To zajedwabista fabuła. To... WINCYJ! PIÓRWA WINCYJ!

 

Z błędów? Za długie zdania, aż za nudne opisy z sytuacją polityczną.

 

Pisz rozdział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...