Skocz do zawartości

Pomysły oraz sugestie dotyczące radia


Gość Angel Wing

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Arjen, ale radio zdycha od kiedy, tygodnia / dwóch ? więc mi nie mów, że nagle Saku nie wie co się dzieje :P

Brainiac, ale to wszystko muszą być utwory do których nikt nie zgłosi praw autorskich / autor zgodzi się na ich publikacje etc. :P

Przeczytaj sobie moje powitanie -.- Raczej James Brown nie bedzie miał pretensji, moi kumple też. Rap to nie tylko Hemp Gru i je:flutterbad:ć policje. Jak sie tym zajmę to raczej wszystko pozałatwiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Angel Wing

Tylko wiesz... To radio jest na kucykowym forum... Nazywa się kucykowe radio... więc raczej powinna być puszczana w nim tylko KUCYKOWA muzyka ale co ja tam wiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Mi się podoba pomysł użytkownika Brainiac,wiem to jest radio kucykowe ale fajnie by było jakby był jakiś program chociaż raz w tygodniu z jakąś normalną muzyką.Ale to tylko moja propozycja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Angel Wing

No cóż... ktoś mi musi zmienić podpis a jak tak wam to przeszkadza do w ogóle wypierdzielcie w kosmos kucykowe piosenki i dajcie inne. Tylko tak jak mówię wielce mądrzy słuchacze. Płaćcie licencje co miesiąc to będzie leciało wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Hedzio spokojnie,nie ma co się denerwować bo to tylko pomysł był.Sam lubię te radio i często go słucham,ale przydałoby by się coś nowego czy jakaś muzyka nie związana z kucykami np.Ale zrobicie jak uważacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tez pomysłów na parę konkursów :P

Tak jak w radiu Zet, podajecie swoje tel. na priv (żeby nie upubliczniać) a my losujemy i dzwonimy i trzeba podać hasło.

A nie lepiej, na PW te hasła wysyłać, do ludzi od radia ?

I kto pierwszy dośle wygrywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie' date=' bo wtedy jak ktoś ma lagi z netem to ma mniejsze szanse.[/quote']

Ok, racja ale ten numer z dzwonieniem to nie jest troszkę lekka przesada, bo nie każdy będzie chciał podawać swój prywatny numer, komuś kogo nawet nie zna ...

Myślę, że tego typu prywatne kontakty, nie powinny być znane na całym forum ...

No to może gg ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Angel Wing

omg ale to głupi pomysł... Myślisz, że tak wszyscy zaufają randomowi, który chce ich numery a kilka dni później po nocach będzie do nich ktoś wydzwaniał... zaiste super pomysł po prostu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...