Skocz do zawartości

Ogólne ogóły


Cahir

Recommended Posts

Dyskusja o wszystkim i o niczym na temat najszybszego pegaza w całej Equestrii ^^

 

W związku z tym, że tematy dyskusyjne mnożą się, ten temat służyć będzie do poruszania zagadnień, które do żadnego innego tematu nie pasują ~ CD

Edytowano przez Cuddly doggy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Przesadnie lubi wygrywać moim zdaniem. To ją może popchnąć do nieczystych zagrań nawet wśród najlepszych przyjaciół... jak wszyscy wiemy. Ale pomyślmy nad czymś innym: jak wam się wydaje, jacy są rodzice Rainbow Dash? xD Po mojemu... są dokładnie inni. A zamiłowanie ma po dziadku >: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Rainbow Dash najszybszym pegazem w Equestrii?Albo ja coś przegapiłem albo takie stwierdzenie nigdy nie padło..... fakty są takie ze Rainbow wygrała zawody młodego lotnika spójrzcie na jej konkurentów nie wyglądają jak elita Equestrii raczej jak młode mało doświadczone pegazy, wątpię czy Rainbow może się równać z Wonderbolts. Jak dla mnie to Rainbow dasz ma potencjał by zostać najszybszym pegazem ale jeszcze nim nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że już nim jest. Sonic Rainboom to według niektórych pegazów tylko mit, bajka. Że to niewykonalne. A Rainbow Dash potrafi! Wskaż mi Wonderbolta, który to powtórzy xD Owszem, brak jej techniki do akrobacji na miarę Wonderbolts, ale szybkość posiada.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonic Rainboom to według niektórych pegazów tylko mit, bajka. Że to niewykonalne. A Rainbow Dash potrafi!

znajdź mi innego pegaza z taką grzywą i ogonem. halooo Sonic RAINboom (rainbow). Mit i legenda, bo nigdy nie mieli kogoś tak kolorowego ;p i zawsze pegazy zostawały takie szare bąki jak za reszta wonderboltów :|

wniosek:

PEGAZY!!

farbujcie się :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Sonic Rainboom to w istocie wtedy z Rainbow Dash nie może się wtedy równać równać nikt,ale zauważ że Dash nie opanowała Sonic Rainboom w normalnych warunkach,jest w stanie go wykonać tylko w stanie najwyższej mobilizacji i ogromnego przepływu adrenaliny.Według mnie nie ma dowodu na to że bez Sonic Rainboom Dash jest szybsza niż Wonderbolts,a logika podpowiada ze im nie dorównuje.Pamiętaj ze Rainbow podobnie jak pozostała piątka bohaterek to wciąż młody kucyk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, aczkolwiek spójrz na wiekowego kucyka. I nie mam na mysli Babci Pie, tylko samej Księżniczki Celestii. Przeżyła dwie dynastie polskich królów, w tym dwie wojny światowe, wszystkie odkrycia geograficzne... przeżyła tysiąc lat! Mimo to na pewno nie jest tak szybka, jak Wonderbolts. Tu nie chodzi o wiek, tylko o zdolności, o talent.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...