Skocz do zawartości

Ogólna dyskusja o radiu


Gość Angel Wing

Recommended Posts

  • 2 months later...

Wcześniej słuchałem tego radia, ale już nie mogę bo ciągle to samo praktycznie leci i znam na pamięć. :twilight4: Bez większej liczby utworów świata nie zawojujecie. Poza tym kolejność utworów jest zawsze taka sama. Ja bym proponował losową (jak się da). Z wad jeszcze powiem, że niektóre utwory są bardzo ciche w porównaniu do innych i trzeba ciągle regulować głośność, żeby wszystko usłyszeć. Pamiętam, że szczególnie cicho chodziła piosenka CMC z The Show Stoppers. Nie dało by rady żeby automatycznie kontrolowało głośność i zapewniało równy poziom?

Na koniec powiem, że poza tymi kilkoma rysami radio jest świetne i miło z nim spędziłem kilka tygodni :flutterblush: Dziękuję wam, że poświęcacie swój czas innym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciągu kilku dni radio przejdzie całkowite odnowienie. Tworze własne skrypty aktualnie.

Mam nadzieje, że zmiana się Wam spodoba.

Co do audycji... Są. Muszę jednak porozmawiać z ekipą w ich sprawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ummm, chciałam zadać Wam takie małe pytanko odnośnie audycji. Chcecie żeby prezenterzy prócz puszczania muzyki prowadzili gadane audycje jak wcześniej? Czy jednak wolicie pozostać przy samym puszczaniu muzyki? Po prostu jestem ciekawa co o tym sądzicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Ehm.. Pomysł z tym gadaniem mi pasuje, fajne by to było. A co ja jeszcze miałem? Wiem! Nie wiem czy tylko u mnie tak jest, ale ostatnio jak słucham sobie radia to często mi przerywa.. Ale nic dziwnego jak ma się taki internet :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za jakimś urozmaiceniem przez gadanie tylko mam kilka uwag. Jakiś czas temu słuchałem czyjejś audycji i było po pierwsze duuużo ciszej niż muzyka więc, żeby cokolwiek usłyszeć musiałem mocno pogłośnić... Po za tym osoba ta sama chyba nie miała pomysłu co ma mówić i strasznie chaotycznie gadała. Jak ma się ktoś wypowiadać to niech naprawdę się przyłoży, a nie zastanawia się na linii co by powiedzieć. Mam nadzieję, że nikt tego nie weźmie do siebie. Sam się nie nadaje do prowadzenia audycji więc wiem, że to trudne. Po prostu daje moje sugestie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za jakimś urozmaiceniem przez gadanie tylko mam kilka uwag. Jakiś czas temu słuchałem czyjejś audycji i było po pierwsze duuużo ciszej niż muzyka więc, żeby cokolwiek usłyszeć musiałem mocno pogłośnić... Po za tym osoba ta sama chyba nie miała pomysłu co ma mówić i strasznie chaotycznie gadała. Jak ma się ktoś wypowiadać to niech naprawdę się przyłoży, a nie zastanawia się na linii co by powiedzieć. Mam nadzieję, że nikt tego nie weźmie do siebie. Sam się nie nadaje do prowadzenia audycji więc wiem, że to trudne. Po prostu daje moje sugestie...

Co-op jest dobrym rozwiązaniem na problemy które tutaj wymieniłeś. Jedna osoba testuje drugą i przynajmniej tematy teoretycznie powinny się nie wyczerpywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Czy w tym radiu muszą/mogą lecieć tylko bronies hit, audycja była by znacznie ciekawsza gdyby był dobry speaker + muzyka ( u rozmaicona o jakieś kawałki z poza świata muzycznego fandomu ) ... wg. mnie słuchaczy było by więcej i może ktoś z poza forum by się zainteresował . Może nadszedł czas na zmiany ? Cholera niech stracę ... pracowałem kiedyś w radiu w prawdzie to była audycja o 3-4 rano i niebyło grona słuchaczy ale jako takie mam pojęcie , mógł by nawet poprowadzić kilka razy program .

Pozdrawiam, Chudy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby co, ale rekrutacja do radia była, mogłeś się zgłosić.

Załatw pozwolenie na puszczanie muzyki nie fandomowej, to lecieć będą inne utwory.

Jest co prawda zgoda na puszczenie po obniżonej jakości dźwięku, ale nie mam zamiaru psuć słuchaczom uszu.

A co do prowadzących... Uważasz, że Hayate i Stachul źle prowadzą?

Nie wydaje mi się, żeby słuchacze ich nie lubili :dunno:

Pozdrawiam,

Główny Techniczny Radia

PS.:

PRZED znakiem interpunkcyjnym NIE STAWIAMY ODSTĘPU!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Fajnie jak by była apka radia na andorida bo zacząłem słuchać sporo a nie zawsze jestem na kompie a xperia zawsze pod ręką  :ajawesome:

Hayate bąknęła, że jest nowa wersja, którą możesz ściągnąć stąd. Nie wiem czy działa, bo Androida nie mam.

Gadane musi być!

Nie musi, lecz może. Prezenterzy nie mają stałych godzin audycji toteż wchodzą wtedy kiedy mają na to czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...