Skocz do zawartości

Ogólna dyskusja o radiu


Gość Angel Wing

Recommended Posts

Generalnie to jest tak, że muzyka sobie losowo leci i czasem po prostu daję to co inni zamawiają ^^

Hedzio, zadaj sobie jedno, ale to naprawdę ważne pytanie

jak te radio ma wyglądać?

bo wiesz, ja i zapewne Arjen pod pojęciem radio widzimy ramówkę, w której dana osoba ma audycje (2h, max 3) oczywiście jeśli to radio internetowe, to ta ramówka nie musi wyglądać jak ramówka radia komercyjnego. mimo wszystko jest różnica między "muzyka sobie losowo leci i czasem po prostu daję to co inni zamawiają", a radiem w którym jest kilka audycji i jedna z nich nazywa się np. koncert życzeń - do tego zauważ, że jeśli pozdrowienia dotrą Ciebie o 15tej i wtedy je puścisz, to najpewniej dotrą tylko do zainteresowanych, natomiast jak to puścisz w audycji mającej stałych słuchaczy, to wtedy to trafi do nich, a nie tylko do tej osoby która wysłała i odebrała życzenia :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za te przerwy ale czasem mam tak z netem, że w momencie jakby urwało mi połączenie ale potem wszystko wraca.

Jeszcze raz przepraszam :C

Nie przejmuj się, ja też mam problemy routerem, który mi się resetuje. Zazwyczaj jest to problem z za dużą ilością połączeń lub wykorzystywaniem max łącza (neo 20mb). Chodź wole to, niż poprzednią radiówkę i problemy z pingiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie powiem że pomysł ma bardzo ogromny potencjał i przykuł mą uwagę . Ale faktycznie widać że projekt jest dopiero w fazie rozwoju i testów. Szkoda że jestem teraz w internacie i nawet jak bym chciał się przyłączyć do projektu (bo mam całą masę pomysłów głowie które co poniektóre mogły by się spodobać słuchaczom) nie mam za bardzo warunków na to. Chyba że tylko w weekendy bym coś mógł zdziałać .... hmmm... tak czy owak daje temu pomysłowi 10/10 zwłaszcza że nie stoi w miejscu a jego rozbudowa postępuje z dnia na dzień ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugh.. chyba nie powiedziałem dokładnie. To jest dyskusja o naszym radiu a nie innych.

Więc proszę nie reklamować innych stacji radiowych.

ale chyba jako przykład można podać, czy też nie za bardzo ;) ?

fajnie, że można was słuchać przez Screamer radio, choć wątpię by ktoś z userów znał ten program. sam go używałem dość dawno temu ;)

no cóż, czekam na dalszy rozwój wydarzeń

Bluedraft dobrze pisze, polać mu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...