Skocz do zawartości

Sen o Magii [Slice of Life][ Aktualizacja ]


Accurate Accu Memory

Recommended Posts

Witam serdecznie chciałbym wam zaprezentować mój pierwszy fan fik.

UWAGA PROJEKT SEN O MAGII ZAWIESZONY DO ODWOŁANIA!!

Sen o Magii. Historia jest już w miarę obmyślona i naszkicowana.

Dołączona grafika

OPIS - "Do czego byłbyś zdolny, by chronić najbliższych? Zwłaszcza żyjąc ze świadomością, że nie jesteś w stanie zapewnić im bezpieczeństwa?

Tak było w przypadku Accurate. Oddana do sierocińca, ukryta przed tymi, którzy mogliby jej szukać.

Młoda klacz jeszcze nie wie, że została stworzona do wielkich czynów..."

LINKI DO ROZDZIAŁÓW.

SOM - PROLOG

SOM - Rozdział 1 - Nowa Klaczka

SOM - Rozdział 2 - Audiencja u Cieni

SOM - Rozdział 3 - Zimowe Przygotowania

SOM - Rozdział 4 -Więcej niż jedno święto:P Rozdział dopiero rozpoczęty. Lecz przerywam pisanie fika do odwołania!!

SOM - Rozdział 5 -

SOM - Rozdział 6 -

SOM - Rozdział 7 -

SOM - Rozdział 8 -

SOM - Rozdział 9 -

SOM - Rozdział 10 -

SOM - Epilog - pięknie jeszcze długa droga do niego a już prawie napisany;p. sam nie wiem czy nie będzie więcej rozdziałów narazie to mój cel. czyli dycha;p

SOM - Podziekowania - Czyli jak w nazwie. Nie, to nie część opowiadania;p

Co prawda dedykacje znajdują się już w prologu, ale napisze i w poście.

Podziękowania dla;

PILLSTERA, KESSEGA, BLASTA I SNAILSA.

na koniec proszę o opinie i komentarze, komentować można również w pliku

życzę miłej lektury. Nie wiem kiedy wyjdą kolejne rozdziały

No i jeszcze specjalne podziękowania dla użytkownika TRIC za narysowanie tego arta, który widzicie. To trochę spoiler ale po bokach widać jej dwie najlepsze przyjaciółki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadajcie sobie kilka pytań moi drodzy. Dlaczego rodzice tak chcieli ją ukryć, kto ich ściga. Czym tak naprawdę jest rodzina o której wspominają. ZAJRZYJCIE DO OC i zastanówcie się czemu ogier mówi ' ona niedługo powraca ' i na kogo powrót liczą... Jakiej porażki lub kogo się obawiają rodzice Accurate. KOMU służą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*zaciera kopytka*;p narobiłeś smaku;p cóż pozostaje czekać i odświeżać co jakiś czas stronę;p

Można poznać przybliżony termin udostępnienia drugiego odcinka?

niestety nawet ja nie jestem wstanie powiedzieć kiedy to napisze. mam już pomysł w głowie. ale mam też uszkodzoną klawe i z prologiem męczyłem sie z ekranową.

choć jeśli korektor mnie nie zabije moge pisać ale będzie miał wiecej roboty bo niekturych znaków nie moge pisac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego rodzice tak chcieli ją ukryć, kto ich ściga? Chcą ją ukryć bo jest ostatnim członkiem rodziny/ma jakaś moc;p Obstawiam, albo Celestie, albo Chrysalis (nie wykluczam nowego czarnego charakteru) Czym tak naprawdę jest rodzina o której wspominają. Kiedyś pewnie byli jakąś wielką i potężna rodzina, ale sobie przechlapali u mocnjeiszych i zostali wybici.... ZAJRZYJCIE DO OC i zastanówcie się czemu ogier mówi ' ona niedługo powraca ' i na kogo powrót liczą... Może mała jest wcieleniem jakiegoś bóstwa/demona kto tam wie;p Jakiej porażki lub kogo się obawiają rodzice Accurate. Boją się że ich przeciwnik dowie się kim jest mała i ją zlikwiduje zanim osiagnie pełnie mocy KOMU służą. .....miejsce na domysły......;p Na pewno nie Celesti bo by ja poprosili o pomoc;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co teraz opisuje to random jeszcze przed jej odnalezienia na progu. musze to wiarygodnie opisać. akcja zaczyna sie z rana a nie od jej odnalezienia dlatego jest mi ciężej bo tego fragmętu nie planowałem edit; rozdział 1 w korekcie pojawi sie w poniedziałek, jest dobry. oczekiwać pozostało wam ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...