Skocz do zawartości

Zdemaskuj szpiega!


Airlick

Recommended Posts

Bardzo dobrze. Czasem się zastanawiam jak Ty to robisz...

Wręczyć jej butelkę wina w nagrodę i niech przyprowadzi nam kolejnego szpiega. A może ktoś ją wyprzedzi? Tym razem podpowiedzią jest dział, w którym chłopstwo dyskutuje o serialach. Ciekaw jestem, czy może stamtąd wyciągnąć jakieś sensowne informacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale! Sprawdziłem raporty i zgodnie z nimi doszła informacja przyszłej i ogromnej dominacji szpiegów na naszym forum! Pozbierajmy jeszcze kilku pojedynczych, w ten czas postaramy się ich zlokalizować.

Mój sługa ma zbyt duży język, nie ma co się niepokoić na zapas. Kolejny szpieg skrył się w którymś z tematów dotyczących... wypadło mi z głowy, jak ludzie nazywają swoje grające pudła. Człowieku! Nie przypominaj mi. Jak sobie kiedyś przypomnę, to o tym tu wspomnę, a na forum mamy tak świetnych łowców, iż nieco zazdroszczę braku takich w moim zamku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze. Wysyp ich armii jeszcze nie nastąpił, za to pozostali, którzy szpiegują na tym forum ponoć opanowały podmianę w wyższym stopniu - nie skorzystamy więc z opcji szukania, niestety.

Jak sługa wytłumaczył, tak jest. Szpiedzy wyglądają ciągle tak samo, lecz przybierają formę obrazka z nieznanym nikomu źródłem, bez znajomości którego nie wyszukamy. Zgodnie z raportem, kolejny skrył się tam, gdzie oceniamy to, co podał inny i wysłuchujemy. Do dzieła, niższa warstwo społeczna!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Kath. Usiądź i napij się herbaty, zasługujesz na to.

Żadne popychadło nie będzie wydawało rozkazów w mojej sali poza mną. Żadnej herbaty, chociaż nie powiem - ludzki łowca nie jest zły. Kolejny ze szpiegów skrył się w dziale niebieskiej... Rainbow Dash, jeśli pamięć mnie nie myli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

-OCH, CZY TY TO WIDZISZ, MAGENTO? CZY TY WIDZISZ, JAK TA NAMIASTKA DOBREGO WYCHOWANIA MNIE OBRAŻA?!

 

-Rarity, proszę, nie ekscytuj się niepotrzebnie, nie warto...

 

-NIE WARTO, NIE WARTO! Oczywiście, że warto! Pseudo książe, nie wiadomo skąd, ani nie wiadomo jak. Parweniusz, nie książe :hmpf:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Słyszałeś jakieś kobiece głosy za oknem, Książę?

 

Pewnie, że tak. To z pewnością kolejne puste fanki, cokolwiek tam piszczały. Bardziej mnie zastanawia, czy wkrótce nie napadnie Nas plaga szpiegów, skoro od tak długiego czasu żaden z tych beznadziejnych człowieków nie dał rady pojmać nawet tego jednego.

 

Ludzi, Panie, ludzi.

 

Ludzi, zamiast podmieńców? Sami szpiedzy w tym królestwie!

 

Ehh...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Tyle czasu, tyle czasu mieliśmy spokój.

Ale podmieńce są jak karaluchy - przetrwają wszystko i zawsze wracają. Ostatnio dochodzą nas słuchy o pojawieniu się kolejnej fali szpiegów, które wy, agenci kontrwywiadu Ich Książęcych Mości, zweryfikujecie.

Pierwsze zadanie: doniesiono nam o dziwnie zachowującym się żółtym pegazie, grasującym w miejscu przeznaczonym na ogłaszanie woli Księżniczek. Zweryfikować!

Ku chwale Equestrii, i tak dalej, i tak dalej.

No, ruszać. :hmpf:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...