Skocz do zawartości

Seria Spyro


RainbowDash123456789

Recommended Posts

No nie wierzę...że niby tylko ja gram w Spyro?Czyżby wszyscy zapomnieli o cwanym fioletowym smoku?Na pewno nie...Napiszcie w tym wątku w jakie części graliście,czy wam się podobało i czy w ogóle wiecie kto to Spyro... :rd2: Ja grałam niestety tylko w "Spyro 2 Ripto's Rage" na emulatorze,a wy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham Spyro (właściwie the legend of Spyro tylko grałam ._.) mimo tego że miałam zaszczyt grać tylko w Eternal Night i Dawn of The Dragon :P Eternal Night nie przeszłam wcale, wręcz stanęłam na samym początku. DoTD przeszłam calutkie. Wręcz ubóstwiam Cynder :soawesome: Chociaż aktualnie nie grałam wieczność.

Chociaż... czytam komiks xd Catch. Trza poszukać komiks tam jest ale ma już nie wiem ile stron :P Tylko nie wiem czy działa niezalogowanym userom. Nie wiem po prostu nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli chodzi o tą serię gier to mam do niej ogromny szacunek. Do tej pory mimo tego, że PlayStation gdzieś się zapodziało nadal mam wszystkie trzy części tej serii (tzn. wiem, że są nowe Spyro na PS2 i PS3, ale jak dla mnie to ta prawdziwa seria skończyła się na trylogii z PSX-a tworzonej przez Insomniac Games). Przeszedłem wszystkie z nich i każdemu mogę polecić jakąkolwiek grę ze Spyro w roli głównej :fluttershy4:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Taaa... Spyro bardzooo było fajne. Grałam parę lat temu. A można to zainstalować na kompa? Powiedz tak, powiedz tak ;c

Da się :fluttershy5: Trzeba tylko mieć zainstalowanego PSX (Program dzięki któremu zadziała). Tu masz poradnik jak poprawnie zainstalować

albo tu http://www.youtube.com/watch?v=JXsWRNwu0o0 Powinno zadziałać.Sama gram na PSX w "Spyro 2 Ripto's Rage!" i serdecznie polecam :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...