Skocz do zawartości

The Six Pages [NZ][Dark][Violence]


Panda Hippis

Recommended Posts

Witajcie! I ja też postanowiłem coś napisać..

Wziąłem się w garść i powiedziałem do Siebie - Hippis, napisz tego fica..

Ale nie o tym ten temat...

 

Opowieść mówiąca o sześciu przyjaciółkach i tajemniczym przybyszu, który chce nocować u Twilight. Dziwny gość nigdy nie odezwał się ani razu, zamiast tego rozdaje kartki.

Gdy wszyscy kładą się spać, sześć klaczy ma ten sam koszmar. Wszystkie budzą się w lesie i są zmuszone szukać sześciu kartek by się ocalić. Ciągle prześladuje je tajemniczy ogier...

Dobra.. To ja więcej fabuły nie zdradzam, bo i tak już za dużo powiedziałem...

!!! Czytacie to na własną odpowiedzialność. Nie ponoszę odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wywołane przez mój FanFic.

https://docs.google.com/file/d/0BysZib_yR3XTeGVjZzc3bTdpdms/edit

PS. Jakby ktoś znał inną stronę do przesyłania plików takich jak ten, byłbym wdzięczny, bo nie mam zamiaru użerać się z Tym czymś..

PS2. Tytuł jest napisany inną czcionką, ale Google mnie chyba nie lubi, więc trzeba się zadowolić tym czymś.. :octcry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że akcja trochę za szybko się rozwija(choć Autorowi może o to chodzić). No i egzekucje...Psują trochę mroczny i tajemniczy obraz Slendera.Nie wiadomo co Slender robił swoim ofiarom, a tu...cóż. Ale fanfic i tak czytało się fajnie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy.. Wiesz.. Wychodzi tego druga część (Jak mi się zachce :rainderp:) Więc to śmiało można traktować jaki taki wstępniak co będzie. Druga część powinna być bardziej szczegółowa. A co do egzekucji.. Na stronach można poczytać, że niekiedy Slender zabierał swoje ofiary nie wiadomo gdzie itp. A ja tu chciałem pokazać taki inny sposób... Tak czy inaczej, dzięki za ocenę
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Bardzo fajny pomysł na Fanficka. Są gdzieniegdzie błędy, a opisy akcji powinny być bardziej szczegółowe i rozwinięte. Mimo to spodobał mi się. Będziesz pisał następną część? Cóż, w temacie nikt nie pisał prawie od połowy roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Za mało Dark, za dużo Violence.

Slender powinien straszyć klimatem. Niepokoić. Napięcie powinno powoli rosnąć.

A wszystko dzieje się szybko i krwawo.

Fanfic sam w sobie fajny, tylko że jak dla mnie to mało slenderowate opowiadanie.

I Slender za dużo gada tymi kartkami :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czekam na sequel (The Seven Pages? xD)

Poza tym... po co tyle tych wypłyniętych mózgów i zwisających jelit? Te same scenki powodują, że fic robi się nudny (Ten sam schemat - idą w swoim kierunku, znajdują kartkę po czym zostają złapane przez Slendera. Myślę, że Slender lubi się bawić ze swoimi ofiarami jak najdłużej - tutaj nie daje im żadnych szans.)

O opisach już nie wspomnę - "Był chłodny, deszczowy wieczór. Twilight była w

Słodkim Kąciku razem z Pinkie. Właśnie miała wychodzić,
gdy różowa klacz ją zatrzymała" - Troszkę za krótkie, mało rozwinięte. Ogólnie nie trzyma w napięciu.
 
Trzymam kciuki i czekam na sequel  :vinylderp:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dawno temu pobrałem, niedawno odgrzebałem:

AWESOME. Najlepszy fik z MLN, jaki czytałem. Lepszy niż Rainbow Factory, niż Cupcakes i inne takie. Klimat świetny, nie wiem co wam się nie podoba w egzekucjach. Według mnie super, jak się okazało, tu też są macki tak jak w moim fiku :)
 

Czekam na sequel/remake, ponieważ można by z tego zrobić naprawdę EPICKIE opowiadanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Czytałam to no i...
Coś kiepsko wyszło.
W każdej scenie mordu są powtórki, a śmierci bardzo podobne.
Slender dawał za dużo kartek i nie był taki tajemniczy, a z tego co o nim wiem (oj, trochę dużo, a w tym ficu te jego 'prawa' zostały złamane), on najpierw przygląda się swoim ofiarom i katuje je psychicznie, zwykle po kilku miesiącach przechodzi do 'czynów'.
Nie wiem jak to ze Slender Pony, ale wiem jedno: bazował na Slender Manie, więc Pony nie jest identyczny do oryginału, może o to chodziło ale i tak mi się to nie podoba.
Sama akcja toczyła się bardzo szybko i te sceny stawały się nudne i wcale nie drastyczne, jak podejrzewam, miały takie być.
No nie wyszło, może druga część będzie lepsza, o ile napiszesz, ale wątpliwe.

Tak ogółem to nie jest ''AWESOME!!!!!111!'' ani ''Gównem jedzie jak cholera'', tylko przeciętne.

Każdy ma inny gust, ale ja mam swój i oceniam swoim, nie będę przecież sama siebie okłamywać że to jest kurde Bóg fanficów.

 

Ocena w liczbie, wacham się między 3, 4 a 5 na 10.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...