Skocz do zawartości

My Little Propaganda i inne wojskowe arty.


deHavilland

Recommended Posts

Dzięki.

JESTEŚ BOGIEM!

Świetnie ci to wyszło! :soawesome:

No, nie przesadzajmy, jestem biol-chemikiem, który ma fioła na punkcie MLP i militariów.

Dzięki za odpowiedzi, teraz widzę, że ktoś się zainteresował moimi pracami, kiedyś to tak nie bywało...

Pozdrawiam wszystkich!

A i zamówienia specjalne przyjmuję, od każdego:fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jesteś boski. Może to kiedyś wykorzystam w akcji bronyfikującej szkołę jeśli pozwolisz :fluttershy4:

Jasne że pozwolę, niech Propaganda będzie z tobą!:twilight5:

Co do UP@: Ok, mam teraz dwa wolne dni i to załatwię, ciekawa propozycja...:twilight4:

edit@

Znalazłem dwie nawet dobre stare prace, nie w tematyce, ale co mi szkodzi, wstawiam

Celestia i Luna - tak, nie tylko w mundurach rysuje...

Dołączona grafika

Projekt samolotu - I like aviation, that's all...

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, nie ma sprawy, też maiłem trollguna, ale jeszcze na Klimencie jedynce przed aktualizacją. Tyle co dosłownie "rozjechałem" (ze skoka spadłem na 12t) 12t miom Zofiaczem (T-34-85 - mam na nim asa panc.). Zrobię ci to KW. Może sobie kiedyś pojedziemy w WoT'a? Tylko ze nie narysuje za szybko, mam natłok spraw. P.S: Sorki posealor, nie wyrobie się z TYM do czwartku, wystąpiły zmiany planu w szkole i problemy, nie mam czasu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wjazd z kolejnym artem!

2X OC tym razem i to w dodatku moje własne.

P.S: Jakby jakieś pytania do tego PPSZ-ka, to symboliczne przedstawienie mojego stosunku do imprez masowych w Equestrii (ślub-inwazja, występy-atak mega niedźwiedzia itd.)

Poza tym nie jestem Rarity, więc robię kijowe ubrania.

A co tam, We are going to the gala, deal with it.

Pzdr itd.

Dołączona grafika

Mam pomysła teraz na parodie pewnej gry, a właściwie tekstu z niej, z Scootalo w roli głównej... Ale to niebawem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu trudach w końcu udało mi się nagrać najlepszą i pierwszą samochdówkę jaką miałem - NFS Porsche

Mały screen z niej, oczywiście w temacie

Malowanie na "Rarity" S. Speedstera:rarity4:

Dołączona grafika

Gra jest tak zacna, że nie mogę się od niej oderwać.

P.S; Mój ulubiony samochód, ten u góry. Elegancja + 170km/h <- masakra, co za kopyto:rd8: (po "lekkim" tuningu silnika)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...