Skocz do zawartości

Minecraft


Siewca YI

Recommended Posts

A ja mam propozycję - niech ktoś znajdzie jakiś host gdzie można by było postawić serwer 24/7. Wiem, że to kosztuje ale to wychodzi chyba 2-3 zł miesięcznie na ossobę, a to dużo nie jest. I z tego co wiem (przynajmniej na niektórychh) mozna ustawić aby bez oryginalnego Minecrafta można było grać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Tralalah, idźcie na craftserve.pl. Można sobie załatwić serwer 48/14 nawet. Koszta od 15 do 500 zł chyba... sloty od 5 do dosyć sporej liczby. nie pamiętam jak dokładnie jest ale coś koło tego :3 Gl&hf, pograłbym ale limity ssą więc bym był parę dni w roku. I koniecznie ustawcie na no-premium :P Siewco, tam sobie możesz wszystko zmienić. Jest nie tylko bukkit na podstawę dla serwa. Pluginy, wszystko łatwo i prosto. Kolega (muł) dał sobie radę, ty na pewno dasz. Zwłaszcza, że już podobno rok hostujesz :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak robiłem z kumplami. I to z tej samej szkoły a i tak był problem z zebraniem pieniędzy. Zaproponuj jak w przystępny sposób zbierać kasę to może coś z tego wyjdzie. (a niektórzy nie mają pajpala czy nie mogą przelewów robić) Bo dedyk dobra rzecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Po długiej przerwie na forum i w minecrafta, postanowiłem powrócić. Młócę w singla. Dzisiaj zrobiłem sobie fabrykę diamentów, tak fabrykę. Żeby zrobić taką trzeba modów Equivalent Exchange oraz Buildcraft i surowców o wartości łącznej ~100diamentów. Już mi się zwróciła. Jest pół automatyczna, bo trzeba paliwo zmieniać, chociaż da się całkiem automatyczną zrobić. Do budowy nie użyłem ani jednego cheata, screeny zrobione na creative, bo tak wygodniej.

BTW: Do singla polecam Yogboxa, najlepszą paczkę modów do minecrafta (nie ma tam buildcrafta).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Goldmines.pl <--- Zapraszam! Niedługo po zakończeniu wakacji przegrzał nam się dysk, serwer padł. Teraz wracamy w wielkim stylu! Szczerze mówiąc, miło zobaczyć ludzi, z którymi się budowało rok temu. ^^ No i najważniejsze - niektórzy, jak i ja, zostali zbronifikowani, toteż zawsze znajdą się towarzysze do rozmowy. Nie wiemy, kiedy serwer ruszy, ale stawianie klocy znowu nabierze kolorów. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziomisz12

To i tak nie ważne jak się zachowywaliście wobec mnie, bo zabijanie kogoś tylko dlatego, że odciągał creepera od innego ziomka lub tp do pomieszczenia z którego nie da się wyjść + proszenie go na czacie by przeprosił to tępota ludzka.. Tylko Flutteryay się normalnie zachowywała. Wole grać z Bronys niż z pustakami. BTW. Nie nadajesz się na Admina, bo ci odbija dziecko... Przestań co drugie zdanie pisać BanHammer BTW2. Bana dostałem za to, bo się przestraszyłeś gdy napisałem, że kręcę filmik od 20 min Vermiiik a jakieś dodatkowe informacje na temat serwa? @DOWN Przestań się tłumaczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew.. Czyli mamy konfilkt? Ok. Będę utrzymywał racje, że ty się zachowujesz jak dziecko, bo sam nim jesteś -.- Dodatkowo kto pisał na czacie: "Tepnij mnie do Gawcia bo chce go *ekhm*". PvP jest włączone do walk, ale ze zgodą innych, a do pudełka cię tepałem, bo i tak miałeś dostać bana, a wiedz, że gdybyś tak się zachowywał na serwerze jak np: Minecrafci to byś długo sobie nie pograł. A pisałem ci banhammer jako ostrzeżenie. Nie słuchałeś się, więc go dostałeś. I jak mówiłem, ja nie hostuje dla siebie tylko dla innych, bo jakbym chciał to tylko i wyłącznie siedziałbym na publicznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do rejestracji na naszym forum, żeby być na bieżąco z informacjami na temat otwarcia serwera. ^^ Jest u nas więcej bronies, niż się spodziewałem. Cóż, niedługo populacja NASZEGO forum może się znacznie zwiększyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...