Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts

Gdyby warszawscy organizatorzy zamienili się w inicjatorów, to uznałbym, że meety są co sobotę, ale dziwnym trafem jedna osoba jest w stanie odwołać 14 innych. Jednak jest prawdopodobieństwo graniczące z pewnością, że za tydzień, jak również jutro w sobotę (chociaż jutro miejscem zgrupowania jest Blue City, z racji ślubu) meety się odbędą. Dobrze jest mieć nr. do jakiegoś "bywalca" by móc potem ganiać broniaków po całym mieście, jak ja to robię. :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jest prawdopodobieństwo graniczące z pewnością, że za tydzień, jak również jutro w sobotę (chociaż jutro miejscem zgrupowania jest Blue City, z racji ślubu) meety się odbędą.

Jutro niestety mnie nie będzie mimo że staram się być co tydzień.

Ktoś będzie mi musiał opowiedzieć co się tam działo.

Ciekawe jest to że staram się przeglądać nowe wątki to na ten trafiłem dopiero teraz. I pewnie tyko dlatego że nie zginął w setkach innych bo niedawno został bumpnięty.

Przydało by się pogrupować ten dział po regionach. Bo inaczej ciężko znaleźć cokolwiek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Fajnie by było gdyby był jakiś w Lublinie ._.

Napewno są, Lublin to jeszcze nie taka pipidówa żeby tam broniaków nie było. :lyra2:

Aktualnie pracuję nad stroną umożliwiającą szybką organizację meetów w mniejszych miastach, mam nadzieję, że wypali. :twilight4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...znaczy się z palenia cza..:rd11:

Ta jest, szefie!

Jeno daj mi większą chwilę na montaż, chciałbym wrzucić już całość, a na razie czasu nie mam.

Żeby nie było że przez całego meeta ognisko opalaliśmy jednym kapeluszem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się tak zastanawiam, dlaczego tu nie ogłaszamy cotygodniowych minimeetów.

Bo to że są co tydzień w sobotę koło 13:00 to raczej się powtarza. Ale czasami jest to Kawiarnia Paradox, czasami KFC przy DucHoSmyku, ale czasami, jak ostatnio Ognisko na Kabatach ;-]

Może ktoś by się jeszcze załapał z Warszawy, a koto nie siedzi na Fejsie (bo co to za przyjemność siedzieć na “Twarzy” :molestia:).

Nie jestem w Warszawie przez cały czas, ale bywam tu i na jakieś spotkanie chętnie bym się wybrał. Mam wydrukowanego Munchkina, ale jeszcze go nie wyciąłem.

Hm nigdy niegrałem w orginalnego Munchkina, ale chętnie bym spróbował.

Ostatnio na aftermeecie graliśmy w Prêt-à-porter z Lindsem, Stachulem i Pitrusiem :tigertaming:

Gra mimo że ekonomiczna i o sukienkach, za to bardzo wciągająca. Prawda że się fajne grało?

A Stachul wygrał :shrug: pogrążając Warszawiaków :rarirage:

Następny aftermeet niestety nie może być u mnie bo się starzy mi wpakowują do mieszkania na Weekend.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na aftermeecie graliśmy w Prêt-à-porter z Lindsem, Stachulem i Pitrusiem :tigertaming:

Gra mimo że ekonomiczna i o sukienkach, za to bardzo wciągająca. Prawda że się fajne grało?

A Stachul wygrał :shrug: pogrążając Warszawiaków :rarirage:

No widzicie? Przyjeżdżają Katowice na jeden meet i już Was rozwalają w grach o sukienkach :ming: Tak bardzo straciliście w oczach ludzi xD

Ale było ogólnie fajnie, chociaż trochę długo się jechało a na samym ognisku za późno byłem :I No ale cóż... życie ^^

Może nawet kiedyś do Was wpadnę jeszcze, tylko te 70 zł na bilety... :rainderp:

Ocena meetu 7/10

Ocena aftera 8/10 bo wspólne oglądanie odcinka :derp2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się tak zastanawiam, dlaczego tu nie ogłaszamy cotygodniowych minimeetów.

Bo to że są co tydzień w sobotę koło 13:00 to raczej się powtarza. Ale czasami jest to Kawiarnia Paradox, czasami KFC przy DucHoSmyku, ale czasami, jak ostatnio Ognisko na Kabatach ;-]

Może ktoś by się jeszcze załapał z Warszawy, a koto nie siedzi na Fejsie (bo co to za przyjemność siedzieć na “Twarzy” :molestia:).

Chemik stworzył ten temat, zapytał się o meety i stałem się pośrednikiem ogłaszając tutaj meet warszawski co jakiś czas, więc już tak nie tragizuj, że jest tak źle.

Jedyny problem to to, że nie zawsze mogę/chcę tutaj wchodzić i ogłaszać meety.

Hm nigdy niegrałem w orginalnego Munchkina, ale chętnie bym spróbował.

Ostatnio na aftermeecie graliśmy w Prêt-à-porter z Lindsem, Stachulem i Pitrusiem :tigertaming:

Gra mimo że ekonomiczna i o sukienkach, za to bardzo wciągająca. Prawda że się fajne grało?

Grałem nieco w Munchkina i przyznam, że to bardzo fajna gra. Zagrałbym chętnie kiedyś.

Co do Pret-a-porter - od teraz Arpegius to Arpeg, bo ARPG = Art RPG :D Tak, tak, to była ekonomiczna gra, ale Arpeg tak się wciągnął w tę grę, tak bardzo chciał w nią grać, że taki nick po prostu musiał powstać :TWcU3:

A kiedy już się ogarnęło zasady gry to bardzo fajnie się grało, sam się wciągnąłem. Trzeba by to kiedyś powtórzyć ;P

A Stachul wygrał :shrug: pogrążając Warszawiaków :rarirage:

Następny aftermeet niestety nie może być u mnie bo się starzy mi wpakowują do mieszkania na Weekend.

EKHM. Wypraszam sobie, życie w Warszawie ponad rok nie czyni mnie Warszawiaka :I

Ja i tak odpadam na razie, bo ten weekend to My Little Konwent jest, w następny mam urodziny kumpla i nie wiem, czy uda mi się nawet na meet wbić i tak w ogóle to weekend jakiś na 100% wolny jeśli będę miał to w styczniu jakoś dopiero.

No widzicie? Przyjeżdżają Katowice na jeden meet i już Was rozwalają w grach o sukienkach :ming: Tak bardzo straciliście w oczach ludzi xD

Gieksa :I

Ale było ogólnie fajnie, chociaż trochę długo się jechało a na samym ognisku za późno byłem :I No ale cóż... życie ^^

Może nawet kiedyś do Was wpadnę jeszcze, tylko te 70 zł na bilety... :rainderp:

Ocena meetu 7/10

Ocena aftera 8/10 bo wspólne oglądanie odcinka :derp2:

No tak wypadło, głównie przez akcję kupowania biletów na pociągi na MLK. Ale za to przepraszać nie zamierzam :rd6:

Do Warszawy oczywiście zapraszamy jak najbardziej :twilight2:

A co do meetu - nie oceniam tych mini-meetów, bo to i tak nie ma sensu :P A after był bardzo przyjemny. Dzięki Arpeg!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok widać że Warszawa jak zwykle nie zorganizowana.

Nastęny meet wsobotę 24 listopada o 13:00 w Paradoxie lub o 13:00 na patelni(wejście metra centrum), a Baleron zaprowadzi do Paradoxu.

Potem jak zwykle pewnie odwiedzenie KFC i starego miasta, no ale ktoś kiedyś powiedział że to ma być spontan, no cóż co tydzień jest to samo :twilight9:

W każdym bądź razie zapraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...