Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts

Najbliższe spotkanie najpewniej odbędzie sie w niedziele o 14 na kabatach i będzie ognisko ale istnieje szansa, że pogoda będzie kiepska i będzie tradycyjny meet na patelni o 14 ale o tym jeszcze poinformuje.

 

Sprawdziłem prognozę pogody z co najmniej 3 różnych źródeł. Wygląda na to, że ten weekend będzie nawet słoneczny, nie będzie padać ale za to temperatura maks. 9°C, więc radzę się ciepło ubrać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote o 14:00 zbiórka na kabatach i idziemy na ognisko (spotykamy sie przy wyjściu od metra w stronę tesco)
W niedziele o 14:00 meet na patelni i tyle :v
Zapraszam Fiotr Prączewski

Edytowano przez donard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! 
Robimy projekt z tematyką bronies i kręcimy film na ten temat. Tak jak się doczytuje, w najbliższą sobotę będzie organizowane ognisko. Tak więc czy mielibyście coś przeciwko gdybyśmy pojawili się na meecie z kamerą? Ostatnio raczej nie było tutaj sprzeciwu. Film jest na pracę dyplomową mojego znajomego z filmówki, zatem Wasza pomoc byłaby dla nas bardzo cenna :) Z resztą, ostatnio bywam w Warszawie dość często i fajnie by było ogólnie się spotkać :D
 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! 

Robimy projekt z tematyką bronies i kręcimy film na ten temat. Tak jak się doczytuje, w najbliższą sobotę będzie organizowane ognisko. Tak więc czy mielibyście coś przeciwko gdybyśmy pojawili się na meecie z kamerą? Ostatnio raczej nie było tutaj sprzeciwu. Film jest na pracę dyplomową mojego znajomego z filmówki, zatem Wasza pomoc byłaby dla nas bardzo cenna :) Z resztą, ostatnio bywam w Warszawie dość często i fajnie by było ogólnie się spotkać :D

 

 

Czy to przypadkiem nie chodzi o tego studenta, co kiedyś się ogłaszał na Bronies Polska? Był jakiś chłopak, wspominał, że to na festiwal, czy tam na zaliczenie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nie będzie to przeszkadzało, muszę w takim razie wyglądać jak człowiek, żebym mógł wystąpić przed kamerą. Aczkolwiek znając mnie będę jej raczej unikał :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca dyplomowa? Już raz byłem obiektem eksperymentów psychologicznych do magisterki. Film nikomu nie zaszkodzi a jednej osobie może bardzo pomóc. Jak będzie wykorzystany TYLKO do pracy dyplomowej to mogę pokazać ryj. W przeciwnym wypadku jestem incognito.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym się przejść, ale napisz coś więcej. Jakie odcinki, w którym kinie, na czym to dokładnie polega? Chcesz dla nas wynająć kino albo salę z projektorem? 

 

Chyba najlepiej byłoby zrobić w przyszłą niedzielę premierę pierwszego odcinka czwartej serii, żeby ludzie nie musieli na to jechac do Trójmiasta. 

Edytowano przez Maklak2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...