Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts

Miałem przyjechać w poprzedni weekend, ale <sprawa rodzinna>, więc nie wyszło. Cieszę się, że zostałem poinformowany w czas, przynajmniej tu nie napisałem i ludzi nie rozczarowałem.

 

Snuję plany co do przyszłego weekendu, ale nie wiem, czy coś się do w w/w kwestii zmieni, więc wolę nie obiecywać. : /

 

Edit:

 

Łuuu. Jeszcze jeden post i 500... kolejny raz... to już trzeci... czwarty?

Edytowano przez Plothorse
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie było udane. Po 14 poszliśmy z patelni do KFC na placu MDM. Było około 20 osób i jak zwykle mieliśmy dół KFC dla siebie. Kilka osób uciszało inne i to nawet działało. Zagraliśmy jedną partię w Parasprite Panic. Przyniosłem kredki i blok rysunkowy dla tych co chcieli rysować kuce, ale zamiast tego narysowali mi 3 banany. Około 17 wyszlismy z KFC i zrobilismy sobie kilka zdjęc grupowych z flagą z Sawą którą wreszcie ktoś zrobił i przyniósł. Później poszliśmy do Złotych Tarasów, gdzie się odłączyłem i poszedłem na szybką randkę. (W sumie nie było tak źle jak myślałem, zostałem wybrany 1 raz i nie było wzajemnych wyborów na prawie 20 kobiet). Kiedy wróciłem, zostały juz tylko 4 osoby. Rozeszliśmy się około 22.
 

Edytowano przez Maklak2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Spotkanie było bardzo kameralne. Łącznie było około 10 osób, ale przychodziły i odchodziły. O 14:30 poszliśmy do Złotych tarasów i było raczej nudno. Jedna para się na sobie pokładała, aż przyszła kobieta z ochrony, jedna dziewczyna rysowała futrzaki, a inna miała kłótnię ze swoim chłopakiem. Około 18 poszedłem po coś do jedzenia i kiedy wróciłem już nikogo nie było.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł 
Właśnie wpadł mi ten temat w oczy. Dawno nie zaglądałem na forum. Jako że zbliża się zima i z fabryki pogody pewnie już wywożą płatki śniegu jest ostatnia szansa na ognisko :] Może by tak zrobić jeszcze jeden meet w plenerze? Wiem, wiem.... szalony pomysł, ale nic na to nie poradzę, tylko takie mi do głowy przychodzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Na spotkanie przyszło tak z tuzin osób. Nawet na mnie poczekali kiedy się spóźniłem. Poszliśmy do KFC przy Smyku. Arpegius i Chemik grali w kucykową karciankę, a reszta robiła to co zwykle. Prawie wszyscy zmyli się o 16:30, ale nie wiem dokąd poszli. Żadnych zamieszek nie widziałem, ale w Centrum był jakiś festyn i było trochę więcej milicji niż zwykle. W niedzielę o 11 w KFC na Placu Bankowym ma być spotkanie grających w karcianki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Po nowym roku wpadłbym na meeta i może nawet bym kogoś przyprowadził  : D

Standardowo w kfc czy gdzieś indziej dla odmiany, w końcu nowy rok :v

 

 

Also dwutysięczny post w tym temacie :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Są jakieś plany na dziś?  z racji tego że byłem tylko na jedny meecie to chciałbym pójść na kolejny tylko mówie odrazu kino odpada ponieważ aktualnie nie mam kasy,wszystko pożyczyłem  :D

Edytowano przez Rapid
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...