Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts

Ten kucyk..:ming:......znaczy się..:lol:.....widzę że się dobrze bawiliście....to dobrze.:fluttershy5:

To nie my rysowaliśmy tę abominację, przy zamówieniu dopisałem „Narysujcie Kucyka!” i narysowali ;-] A pizza była dobra.

Na tym wcześniejszym aftermeetcie my narysowaliśmy Sombrę na opakowaniu.

Ale zamówienie w pizzeri kucyka nie było moim pomysłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o jakiś kontakt do "Wet Stone", Mistrza Gry. Mam postać do zatwierdzenia i związanych z tym jest trochę rzeczy do sprawdzenia i przedyskutowania. Z pewnymi modyfikacjami mógłbym tym grać w obu możliwych wariantach świata gry. Generalnie koncept mojej postaci to "Pan Prowizorka - naprawi każdy szajs."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się dogadać między jednorożcami i uzgodnić listy zaklęć, żeby się uzupełniały. Będzie lepiej jak zrobimy drużynę, a nie każdy sobie a później się okaże że połowie dubluje się jakaś umiejętność, za to nikt nie ma czegoś innego co akurat jest ważne lub potrzebne. Chciałbym też uzgodnić kilka rzeczy, na przykład według mnie zasięg dotykowy powinien oznaczać że trzeba być tak blisko czegoś, żeby tego dotknąć, a nie że trzeba tego dotykać. Ja mam w planach: 0) Mending (Forge (według opisu pasuje lepiej niż Modify) Construct, Contact, Instant, diff 2) Ranga: max. Tego nie muszę wyjaśniać. Mam tutaj też duże bonusy z umiejętności, narzędzi i tak dalej. Spokojnie mogę powiedzieć, że mój kucyk naprawi każdy szajs. 1) Light (Forge Light, Contact, Concentration, diff 1) Ranga: 2 W zasadzie wystarczy mieć zamiast tego lampę i jakieś paliwo. Wziąłem dwie rangi, żeby mieć dwa tryby tego zaklęcia: sfera lub snop światła. 2) Power Machine / Come to life (Animate Construct, LoS, Concentration, diff 2) Power machine w zasadzie ma każdy jednorożec o ile maszyna jest zasilana przez Flux Converter, jak ta do wyciskania soku z odcinka o braciach Flim-Flam. Come to Life (Animate Construct, LoS, Temporary, diff 4) to już inna sprawa. Jeszcze lepsza byłaby wersja ze sterowaniem (chyba dodatkowo Forge Mind i +2 difficulty) 3) Understand machine (Reveal Construct, Contact, Temporary / Concentration, diff 1-3) Przebłysk geniuszu pozwalający chwilowo zrozumieć działanie skomplikowanej maszyny oraz np. co dokładnie się w niej popsuło. Ta wiedza po jakimś czasie się ulatnia, ale oczywiście zanim to nastąpi można działać oraz robić notatki. 4) Detect Salvage (Reveal Construct Earth(?), Spectacle, Concentration / Temporary, diff 3-5) Przydatne do znajdowania najcenniejszych rzeczy w jakimś budynku a także do oceny ile jest w nim innych rzeczy (rur, kabli, szkła, mebli, książek, itp.) oraz ile czasu i wozów trzeba by mieć żeby to zabrać. 5) Telekinesis. Jak mogłem o tym zapomnieć. (Telekinesis, LoS, Concentration, diff 1). Pewnie wezmę ze 3 rangi. Te mi trochę podchodzą pod specjalny cel, ale nie do końca. Ogólnie są przydatne, ale nie ma co za bardzo ich dublować jeśli inni też to mają. 6) Heal (Forge Body, Contact, Instant, diff 2) Jeśli ktoś oberwie po Fortce, można mu tym przywrócić 1 (i tylko 1) punkt. Ten czar jest dosyć wygięty, bo normalnie na takie rzeczy wydaje się Willpowery, więc może też powinno być ograniczenie że nie działa na Sidelined. Ogólnie chodzi o coś co oczyszcza i zabliźnia rany, ale nie leczy ich całkowicie, bo tego może dokonać tylko odpoczynek. Contact jest po to, żeby nie dało się po prostu stać sobie z tyłu i w każdej rundzie rzucać to na tego z przodu kto akurat oberwał. Takie rzeczy to może mogą mieć medycy. Jako czas trwania dałem Instant, ale w domyśle trzeba na to poświęcić kilka minut, czyli da się używać tylko poza walką. 7) Calm Emotion (Diminish Mind, LoS, Instant / Concentration, diff 2). Dyplomatyczna opcja rozwiązywania konfliktów. 8) Shield (Forge Force, LoS, Temporary / Concentration, diff 4) Zaklęcie obronne. Nie mam nic ofensywnego, ale od tego jest broń. Osiem czarów (plus telekineza) to trochę dużo. Nie wiem też czy wszystkie przejdą u MG ani ile z tego się dubluje z innymi jednorożcami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vulture, jako umiejętność weź sobie po prostu gotowanie, bo robienie pizzy jest za wąskim skillem. Coś takiego jest nawet napisane w podręczniku. Ewentualnie poproś MG o jakiś tani bonus do gotowania kiedy akurat robisz pizzę. Podręcznik oczywiście sobie przeczytaj. Czy to Twoja postać jest tym (al)chemikiem? Mojej postaci przyda się źródło saletry, oleju do maszyn, środków czyszczących, klejów i innych rzeczy. Możesz też robić np. lekarstwa. Mechanicznie za używanie takich rzeczy dostaje się bonus. Tak w ogóle to powinniśmy mieć swój wątek w RPG->Sesje, a nie spamować tutaj, ale MG powiedział że nie chce swojego wątku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenieśmy może to do innego tematu X-D bo tu truchę śmiecimy.

Nie stety google docki średnio się nadają do uzupełniania takich treści, ale możecie sobie uzupełnić ten formularz.

Tutaj będą się zapisywały wyniki.

Co prawda nie można modyfikować ale można przesłać drugi raz to samo.

A tak właściwie to jeszcze jeden czarny plecak i apaszka czeka na właściciela.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację pół plecaka ^_^ przyniosę na kolejny meet.

Dziękuję.

A tak w ogóle... to byłbym raczej za wątkiem. Formularz przesłany przez Arpegiusa nie pokrywa wszystkich punktów...

Może tu?

Umm...

Tylko członkowie widzą wpisy w tej społeczności.

O co w takim wypadku poprosić? :rd6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uroczyście, acz bez pompy, zapowiadam pojawienie się mojej skromnej i nudnej osoby na meecie w najbliższą sobotę. Termin i miejsce - 13.00 pod Paradoxem - bez zmian?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to świetnie się składa, ponieważ jestem warszawiakiem. Jeżeli ktoś planuje jakiś ponymeet, niech napisze o tym na PW, albo skieruje do odpowiedniego tematu

Forumowa Grupa Warszawskich Ponymeetów to my! Yay! :cheerilee:

Tak właśnie jesteśmy na jednym :pinkie2:

Ponymeet jak zwykle co sobotę o 13:00 pod metro centrum.

Potem rożnie, obecnie siedzimy w KFC pod DHSmyk i się wybieramy do kawiarni Paradox. Myślę że na PW nie ma sensu pisać. :N9EAZ:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, spóźniłem się na "patelnię", to poszedłem do Paradoxu zobaczyć czy Was tam nie ma. Nie było więc wróciłem do siebie. Mógłbym jeszcze przyjść, ale dojazd zajmie mi ponad pół godziny i nie chcę znowu trafić w pustkę. Jeśli jest MG od tego RPGa to nawet byłoby wskazane, żebym przyszedł. 22 grudnia na pewno mnie nie będzie, bo wyjeżdżam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...