Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts

A robi ktoś spotkanie w Warszawie w najbliższą sobotę?

W warszawie nie, jest spotkanie w Otwocku a to koleją miejską S1 z centrum można dojechać za 6.40zł (3.20zł ulgowy).

Iść z buta to bardzo głupi pomysł... naprawdę chce wam się tyle iść po niezbyt ciekawym terenie?

Rozumiem np przejść się nad brzeg wisły w mróz, rozgrzać się grzańcem, i dalej sobie iść podziwiając kry na wodzie. Natomiast wasz pomysł jest kiepski.

Natomiast co będziemy robić potem to się zobaczy po spotkaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, nie sprawdziłem na mapie i nie miałem pojęcia że Otwock to taka sama część Warszawy jak np. Piaseczno. Gdybym wiedział to bym się zapisał, ale na forum ludzie pisali coś o nocowaniu i dojeździe, więc myślałem że to gdzieś daleko.

Teoretycznie przy rejestracji na miejscu mogliby mieć przygotowane identyfikatory czy inne znaczki i dopisywać na tym coś ręcznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iść z buta to bardzo głupi pomysł... naprawdę chce wam się tyle iść po niezbyt ciekawym terenie?

Rozumiem np przejść się nad brzeg wisły w mróz, rozgrzać się grzańcem, i dalej sobie iść podziwiając kry na wodzie. Natomiast wasz pomysł jest kiepski.

Nie rozumiem, dlaczego pomysł dwu- trzygodzinnego spaceru jest głupi, zwłaszcza, jeśli na niektórych meetach przechodzimy po 16km. :TaTds:

Co kto lubi, trust me. :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, dlaczego pomysł dwu- trzygodzinnego spaceru jest głupi, zwłaszcza, jeśli na niektórych meetach przechodzimy po 16km. :TaTds:

Co kto lubi, trust me. :fluttershy5:

No dobra może przesadziłem, nie jest tak źle. Do przejścia 14km, ruch na tamtej trasie jest spory, ale tylko na krótkim odcinku nie ma chodnika, pogoda też będzie ładna.

Nie ważne, spotkamy się na miejscu. Ja jak zwykle się późnię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, blokują SKMki w kierunku zachodnim... ale Otwock jest w kierunku wschodnim, więc utrudnienia go nie powinny dotyczyć. Obczajcie sobie zmieniony rozkład jazdy SKMek :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociągi w kierunku zachodnim będą jechały po torze, po którym zazwyczaj jeżdżą pociągi w kierunku wschodnim a te w kierunku wschodnim - czyli też do Otwocka - będą jechać przez Centralny czyli z pominięciem przystanków Ochota, Śródmieście, Powiśle i Stadion. Ponadto niektóre pociągi w kierunku wschodnim - czyli też do Otwocka - bedą poskracane czyli S1 będzie do Otwocka tylko co godzinę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowana większość z tego wątku...

Pewnie KochamChemie, Donard, Ja, Arpegius może, Ślimak, Maklak, może Vulture, Thorus i Lanoklak...

Nieee, raczej nie posiada cech wspólnych z tymi, jak mówiłeś, kucami.

^ironia

A poza tym, zapraszamy!:fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vunlinur,a o mnie to się zapomina:sab:? Meh, a zresztą masz racje, ja tam robię tylko za tło:aj2.

Jak to nie ma nic wspólnego z kucykami? Ponymunchkin to sama nazwa wskazuje, ale oprócz tego mało nawiązań, trochę gadania, artów itp.

PS: Zgodnie z moimi informacjami Balerona nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę. Po prostu rpg nie kojarzy mi się z mlp ale ja świerzy jestem, życia nie znam... :P A tak wgl to jestem Kacper i niektórych z was znam z pierwszego otwockiego.

Jeżeli potrzeba miejsca to w weekendy można Zorganizować coś u mnie w szkole w aninie, info na mejla kasperczak13(at) gmail.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowana większość z tego wątku... , Arpegius może,

Niestety mnie nie będzie, będę kodzić i haczyć na namecollision.pl (Hackathon - meetup programistów).

Olaf jest tłem i ja znęcać się nad tobą bo robisz coś takiego :spin: w jednej lokaci plus zostałeś pozbawiony wszelkiego uzbrojenia i teraz ty komu ratowałeś plota teraz on ratuje tobie twojego plota.

Jest osobny wątek do RPG'a, nie śmieć tutaj.


EDIT: Jednak będę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...