Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts

Dobra moi drodzy... Wielu z was tutaj nie ma FB, z fonem u mnie nieciekawie, więc tutaj tym, co nie mają FB składam życzenia wesołych świąt Wielkanocnych.

A na meecie w Wawie pojawie się, ale jakoś po 8 kwietnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zielonego pojęcie skąd Baleron to wziął i po co, ale prosił aby wstawić bo Plottiemu może się spodobać(Wątpię w to)

Nie wiem o co chodzi... lecz podejrzewam, że może to być wyzwanie, jakobym miał przyjść na meet rymując w czerwono - białym cylindrze... :TWcU3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, dziś jak widać pogoda sie poprawiła. Najpewniej to dlatego (wcale nie przypisuje sobie zasług :D), że wczoraj wraz z Linurem i Pitruziem spaliliśmy symbol Marzanny (w postaci 2-3 rozdziałów Antropologii) ale do sedna sprawy. Powiedziałem, że jak będzie ciepło to robie ognicho. A najbliższa sobota zapowiada sie na ciepłą. Także jeżeli nadal w tym tygodniu będzie ładnie to chętnie was zobaczę z kiełbaskami na południowej części stacji metra Kabaty o 14 w sobote ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to już trochę późno, ale wcześniej nie miałem czasu. Baleron potrzebuję na jutro korepetycje z matmy (funkcja liniowa), bo inaczej będzie miał poprawki w sierpniu. Czy jest ktoś jest w stanie mu pomóc? Ostatecznie ja mogę to zrobić, ale nie potrafię przekazać tak dobrze tej wiedzy.:octavia:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...