Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts

@Linds 

Dzięki za uzupełnienie relacji z meeta. Mnie coraz mniej chce mi się to pisać i to zawsze lepiej czytać takie streszczenia z perspektywy 2-5 osób zamiast jednej. 

 

Co do Lanoklaka, to potraktowałeś go bardzo łagodnie i problem jest znany. Ktoś mi wręcz powiedział, że jeśli tak dalej pójdzie, to może wystarczyć do zniechęcenia niektórych osób do przychodzenia na spotkania. Ja akurat potrafię mu powiedzieć żeby spadał i to na tyle dosadnie, żeby rzeczywiście to zrobił, ale on się wtedy zabiera za innych. Najbardziej mnie rozwala, że on się przyznał, że robi to specjalnie i jeśli jakiś jakiś temat go interesuje, to będzie nim na siłę męczył innych "żeby pobudzić ich do dyskusji", "żeby poszerzyć ich horyzonty" czy coś w tym rodzaju. Dla mnie taka postawa jest raczej żenująca. 

Ech, każdy by chciał się wygadać, tylko słuchać nie ma komu... 

 

Aha, ktoś mnie pytał o tagi BB code, ze szczególnym uwzględnieniem wklejania obrazków na forum. Proszę, tutaj masz linka: http://www.bbcode.org/reference.php 

Edytowano przez Maklak2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kfc, ale część na pizze szłyć byndzie jak dobrze pójdzie. Ale to tak później ciut. Ps. nie mam zamiaru uczyć nowych, że mogą sie spóźniać. To oni są nowi, albo punktualnie niech przychodzą albo niech przyjdą na next meeta :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczekamy tradycyjne czyjeś-tam 20 minut i będzie dobrze. KFC nie ucieknie, a jak słoneczko dawać będzie to i poczekać nie zaszkodzi. Po co się kisić w podziemiach.

Jak byście mieli problemy z poznajdywaniem ludzi, to może baner jest to żaden, ale wgapiajcie się w przyPinkie.

 

A tak gwoli baneru, co się stało z naszymi ziemniakami?...

Edytowano przez Vunlinur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, się ludziom zebrało na chodzenie na meety akurat kiedy poprawki i różne inne dziadostwa się zdarzają.. :TaTds:

No cóż, to może jednak oderwę się w tą sobotę (jak bym nie robił tego co tydzień) od pseudonauki, jednak niczego również nie mogę byc pewien.

Będzie jedna osoba mniej do odstraszania nowoprzybyłych.  :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro piknik naukowy. Osoby chętne zapraszam na 10:45 przed meetem na patelnie. Sorka, że tak późno mówie ale sam zapomniałem. Ps. potem oczywiście ponymeet klasycznie o 14:00 na patelni

Edytowano przez donard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Chciałem powiedzieć że o 15 będzie parada giejów w centrum, a las kabacki też nie będzie dobrym miejscem na meet bo potem mają tam swój afterek, a z moich źródeł wiem że może być tam niebezpiecznie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro piknik naukowy. Osoby chętne zapraszam na 10:45 przed meetem na patelnie. Sorka, że tak późno mówie ale sam zapomniałem. Ps. potem oczywiście ponymeet klasycznie o 14:00 na patelni

O 11:00 chyba się zaczyna? więc raczej nie będziemy za długo czekać. Postaram się być jak nie zaśpię. Na meeta raczej nie zostanę, mam teraz zajęcie, poćwiczyć sobie na gitarze ;-P

 

Vunlinur głupoty gadasz. Ty i odstraszanie nowych? Nieeee. Prędzej o to bym posądził parę innych osób.

No co ty to wiadome że ja i Maklak odstraszamy swoim wiekiem.

A tak na poważnie podejrzewam że wiele osób mogło by chcieć mniej zróżnicowanej wiekowo głupy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty to wiadome że ja i Maklak odstraszamy swoim wiekiem.

A tak na poważnie podejrzewam że wiele osób mogło by chcieć mniej zróżnicowanej wiekowo głupy.

 

Czy ja wiem? Moim zdaniem to dobrze, bo wówczas chyba dla każdego znajdzie się jakiś rozmówca. W razie przyjdzie jakiś nowy i będzie starszy, to będzie miał ciebie, czy Maklaka do rozmowy na tematy jemu bliższe niż młodszym. Co jak co, ale chyba najlepiej się ponoć człowiekowi rozmawia z człowiekiem bliskim jego wiekowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam teraz zajęcie, poćwiczyć sobie na gitarze ;-P

 

Dobre podejście do nauki gry na gitarze D:

 

Kiedyś musimy wszyscy z gitarami/czymś innym [;d] zagrać jakieś piosenki i drzeć do nich ryja na ognisku xD

 

Co do meetów ja będę dopiero za 3 tygodnie :derp4:

Edytowano przez Lyr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miały byc przynajmniej 2, a może nawet i 4 nowe osoby, koniec końców nikogo nie widziałem.  :grumpytwi:

@Scootaller zwracam honor, zostałem poinformowany o 'jednej osobie która się bardzo szybko zmyła'...

Nie chciał bym wyjśc na takiego, co się czepia, nie bynajmniej nie to. Nikogo też nie winię, jednak miałem już nadzieję na nowe twarze.  :fluttershy3:

Cóż, może następnym razem pójdzie lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...