Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts

Dokuczali Asi... Zapewne chodzi m.in i o moje wybryki. Z Asią to ino się droczymy, bo ona ma fajne reakcje zawsze

 

Akurat nie o Ciebie chodzi, Ty to mały pikuś...

Kiedy poszliście, Kszmar stopniowo zaczął sprowadzać Asię do parteru pod stół. Wg. mnie trochę przesadził. Jak zwykle z resztą.

 

W reszcie całkowicie popieram Cię. Mimo, że na meety chodzę od półtora roku i to praktycznie co tydzień (czasami częściej lub rzadziej) to jeszcze mi się nie znudziły i nic nie wskazuje, by miały zacząć. W tym czasie można było zaobserwować sporo na prawdę fascynujących zmian w fandomie warszawskim. Potężna rotacja kadrowa ma moc.

Edytowano przez Vunlinur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sobotę zapowiada sie ładna pogoda. Nie za ciepło, nie za chłodno, nie deszczowo, nie słonecznie. Idealna pogoda na ognisko. Taaakże w sobote ognisko na kabatach o 13:00. Spotykamy sie przy południowych bramkach od metra Kabaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dum dududum!

Zdarzyło mi się nawiedzić jedno z tych wspaniałych niezorganizowanych wydarzeń (głównie po to, by poznać później Avana) - tutaj parę fotek http://yarvis.minus.com/mEgRJOH4EKrv3 . Niestety, przez brak lampy oraz obiektyw - portretówkę - te zdjęcia są dość... partyzanckie :/ - raczej bym się nimi nie chwalił. Niemniej pamiątkowo trzymajcie.

Ej całkiem niezłe są, nie są poruszone, jak przy ISO 400, f/1.8, 1/125 to tam faktycznie ciemno było, a kolory da się poprawić (patrz załącznik). Patrząc na to jak ludzie są przeciw robieniu sobie zdjęć to nawet ci wyszły.

Mnie nie będzie przez dwa tygodnie, rodzinne miasto wzywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie wrzuciłeś tego drugiego.

Chyba powinienem byc Ci wdzęczny.

 

However:

Nadchodzi koncert Iron Maiden w Łodzi, a jako, że to jest  temat warszawski, skądże to wyjeżdżam, to pragnę się upewnic, czy nie ma może kogoś, kto wybywa tam również środkiem komunikacji publicznej. Pociung, autokar, anything.

A jak się taka osoba znajdzie, to niech napisze plz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam pecha w farcie....

W czwartek jadę do Warszawy. Wyjeżdżam na weekend. Ale nie znaczy to że wyjeżdżam na weekend do Warszawy. To oznacza, że jadę do warszawy, skąd na 3 dni zabiera mnie nad morze ciocia.

Jeśli ktoś zamiersza wpaść do Trójmiasta niech napisze na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu "Żydowski"? Bo chyba nie dlatego, że będą tam sami wyznawcy judaizmu? Akurat wtedy będę miał wolna chwilę i bym sie chciał załapać na jakiś meet, "rym do bolera" :rainderp:  W końcu trzeba skorzystać z okazji przebywania w stolicy, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy pójść do Żydowskiego Instytutu Historycznego na wystawę :"Sztuka Polska wobec holocaustu", ale okazało się, że wstęp jest płatny (darmowy wstęp jest, ale w niedzielę) więc poszliśmy do Zachęty, gdzie nie było aż tak bardzo żydowsko, ale też dziwnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, ja tam się na takie atrakcje nie piszę, więc może nawet lepiej że mnie nie było. Zwłaszcza że zamiast tego pisałem sobie skrypt w perlu i nawet zaczął działać. 

 

Znalazłem fajny komentarz co do zachowania młodzieży w restauracjach: 

Edytowano przez Maklak2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Gdańska, a jutro jadę z powrotem do domu. Pech, że tu nie zostanę choćby do czwartku :/ Pocieszeniem jest... nic nie wymyślę :rainderp: Może powrót do własnej Świątyni Spokoju (czytaj: swojego pokoju :rainderp: )

No nic, do jutra, wreszcie będę mógł NORMALNIE przeglądać forum, a nie przez telefon xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah, niniejszym żegnam się z wami na dwa koszmarne miesiące :fluttercry:. Jutro wyjeżdżam na obóz. Internety zobaczę na jeden dzień 20-ego lipca, a potem dopiero 3-go sierpnia, a na meetcie zobaczycie mnie dopiero jakoś pod koniec sierpnia. Tak więc adios, bawcie się dobrze (ale nie zbyt dobrze, bo nie chcę zbyt wiele przegapić :rdblink:).
Hug wam wszystkim, będę tęsknić! :twihug:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...