Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts

Tak, niemal zawsze. Jest troche studentów, ludzi w liceum, pare osób pracujących i pojedyńczo gimby ;/

 

Chyba raczej: Ludzie w szkole średniej lub zaczynające studia => parę osób pracujących => Paru studentów => Okazjonalnie gimnazjaliści.

Zaś jeśli chodzi o mentalność - no cóż, często przynajmniej połowa obecnych to armia gimbusów drących się głośno gdziekolwiek się pojawią. Choć zapewne teraz na meetach jest dużo ciszej, bo nie ma na meetach takiego Lindsa, który często ma najdonoślejszy głos. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się spóźniłem i spotkałem ekipę w drodze do KFCa. Tym razem było nas mało. Na miejscu siedzieliśmy krótko. Trochę graliśmy w Pret-a-porter, trochę oglądaliśmy obrazki, trochę opowiadaliśmy ludziom o mini-zjeździe w Łodzi. Około 17 większość poszła nad Wisłę, po drugiej stronie Mostu Poniatowskiego. Moja grupa czekała na Rain Rocka, który nie przyszedł, więc dołączyliśmy do reszty. Zebrało się tam ponad 20 osób, w tym sporo nowych, ale jakoś nikt nawet nie rozpalił ogniska. Tak jakoś po 20 zaczęły nas gryźć komary, więc rozeszliśmy się do domów. Poszedłem na aftera do Olafa. Pograliśmy w Herosy i DoW, ugotowaliśmy kilka potraw i w niedzielę rano rozeszliśmy się do domów. Przez noc zjedliśmy szaro-czerwoną breję z kaszy dla psa, frytki i spaghetti z cebulą. Przed niecałą godziną wróciłem do siebie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well, niniejszym ogłaszam niespodziewajkę: wracam wcześniej z obozu. Konkretniej wracam właśnie w tej chwili. No, więc generalnie od wtorku (bo się jeszcze potrzebuję ogarnąć) do 2-go lipca będę się objawiać na meetach ^^

A jako, iż się za wami bardziej bądź mniej stęskniłam to proponuję: wtorek, 13, patelnia. C:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia jednak będzie! Yay!

 

No i na dodatek, meet we wtorek idealnie się zgrywa... bardzo możliwe, że będę potrzebował ochotników do niezbyt lekkiej pracy remontowej. Znowu. :aj5:

Nie wykluczam, że owa robota może przeciągnąć się na kolejny dzień. Uwzględnijcie to, planując kiedy możecie.

Edytowano przez Plothorse
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spotkanie jak zwykle się spóźniłem. Ekipa była w KFC naprzeciwko smyka, którego podobno zamykają. Tym razem przyszło około 20 osób i sporo dziewczyn. Niektórzy coś sobie rysowali. Po około godzinie poszedłem z Arpegiusem na aftera. Uczy się grać na gitarze i nawet coś mu zaczyna wychodzić, ale jeszcze nie nadaje się do grania przy ludziach. Po jakiejś godzinie poszliśmy na jego działkę podlać trawę, później na zakupy i na spotkanie pod mostem.

 

Kiedy doszliśmy, było tam z 15 osób i ognisko. Naostrzyłem trochę kijów na kiełbasę i dałem Kamili nóż, bo też chciała się pobawić. Niewiele jej z tego wyszło, bo materiał był kiepski, a ja jednak mam trochę wprawy, więc w końcu sfrustrowana dała sobie spokój. Po jakimś czasie Twitchy przyniósł kiełbasę a Rain Rock wodę. Co prawda mieliśmy za mało drewna, a kiełbasa to była parówkowa i mi wybuchła, ale zrobiłem z nią co mogłem i dała się zjeść. Było za mało chleba, więc dobrze, że przyniosłem swój. Na koniec do ognia poszły ziemniaki i choć z wierzchu trochę się spaliły, to w środku były dobre. Szkoda że nie miałem ze sobą łyżki, bo łatwiej byłoby mi je jeść. O dziwo były dobre bez soli.

 

W poprzek ogniska leżał trzymetrowy kawałek pnia drzewa i choć nie przepalił się do końca, to ludzie postanowili go połamać. Rain Rock rozwalił sobie na nim buta i prawie wpadł do ogniska a kilku innych zostało lekko rannych, ale w końcu ich upór zwyciężył nad materią i zdrowym rozsądkiem. Tyle że kiedy skończyli, w ognisku już były ziemniaki i połówki pnia zostały jako ławki. Z innych zabaw było rzucanie nożem w drzewo i pudłowanie prawie za każdym razem, przez co ten nóż latał rykoszetem po okolicy. To było mniej bezpieczne niż Kamila z nożem, ale jakoś nikt nie został ranny. Dokuczały nam komary, ale to normalne nad wodą. Nie wiem o której skończyło się to ognisko, ale ja poszedłem do domu o 22 jak już było ciemno. Przespałem się 4 godziny i jestem jakiś nieświeży. 

Edytowano przez Maklak2
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do czwartkowego:

Większośc osób pojawiła się jeszcze przed 14:00, wyruszyliśmy do KFC na MDM. Tam spędziliśmy półtorej godziny jedząc, rozmawiając i grając na gitarach, ponieważ dół był pusty i nie musieliśmy się obawiac o hejty. Przeszliśmy następnie na pola mokotowskie, tam graliśmy na gitarach bardziej, inni bawili się nożem i gubili śrubki, które na szczęście potem się odnajdywały. Jeszcze inni robili miniaturowe ognisko. Ukulturalnialiśmy się czytając ulotkę informacyjną z blindbaga w różnych językach. Poszliśmy z pól trochę przed 19:00 i skierowaliśmy swe kroki do Złotych Tarasów, gdzie nawiązaliśmy kontakt wzrokowy z Kamilą. Po demokratycznym głosowaniu poszliśmy do smyka na baghunting. Stąd do tutejszego KFC. Jakiś czas później musieliśmy się pożegnac z paroma osobami, więc zwróciliśmy się ku W. Centralnej i peronami przeszliśmy na śródmieście. Następnie przeszliśmy jerozolimskimi i nowym światem pod Kolumnę Zygmunta, gdzie zastaliśmy ciżbę przez którą się cisnęliśmy zrezygnowawszy z planów przejścia tradycyjną trasą starówkową zahaczającą o lodziarnię. Przeszliśmy w miarę obojętnie obok fontann (co mnie zasadniczo nie dziwi, było grubo po 22:00) i rozstaliśmy się na moście Gdańskim.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do czwartkowego:

Przeszliśmy następnie na pola mokotowskie, tam graliśmy na gitarach bardziej, [...]

Bardziej to musimy coś jednocześnie zagrać i zaśpiewać. Skoro ja jeszcze nie umiem grać a ciebie nie będzie to nie biorę tym razem gitary.

Może się pojawię o 14:00 na patelni bo wcześniej muszę zajrzeć do Złotych, jak ktoś będzie nowy to może dołączymy do meeta księżniczki Donardii, albo i nie.

Edytowano przez Arpegius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...