Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts

hmm tzn. kojarzę gościa jakiegoś Kamil, chodziliśmy do liceum (chyba to ten daszka czy jakoś tak). Hmm nie wiem czy mogę go poprosić aby poszedł ze mną na ten sobotni meet? Powiedział  mi i swoim kumplom jak bardzo żałuje tego co zrobił itd.. Każdy od czasu do czasu dostaje gupawki  :crazytwi:

Skomlal o jakimś "nawróceniu" że zrywa z mangakami i takie tam...

Dashka  (?) znany jest z zacytuje "ch****** pierwszym wrażeniem"

Jest spoko ;) W szkole nie odwalał raczej żadnych cyrków ( na początku był jeden incydencik). Mam świadków

Edytowano przez kundelek83
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm tzn. kojarzę gościa jakiegoś Kamil, chodziliśmy do liceum (chyba to ten daszka czy jakoś tak). Hmm nie wiem czy mogę go poprosić aby poszedł ze mną na ten sobotni meet? Powiedział  mi i swoim kumplom jak bardzo żałuje tego co zrobił itd.. Każdy od czasu do czasu dostaje gupawki  :crazytwi:

Skomlal o jakimś "nawróceniu" że zrywa z mangakami i takie tam...

Dashka  (?) znany jest z zacytuje "ch****** pierwszym wrażeniem"

Jest spoko ;) W szkole nie odwalał raczej żadnych cyrków ( na początku był jeden incydencik). Mam świadków

Wiesz, gdybyś przeczytał wcześniejsze posty to byś wiedział, że raczej przyjść nie może, bo nikt nie chce żeby przyszedł. Takie ja przynajmniej mam wrażenie, patrząc na wcześniejsze posty.

 

Edytowano przez Arctic Cat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm tzn. kojarzę gościa jakiegoś Kamil, chodziliśmy do liceum (chyba to ten daszka czy jakoś tak). Hmm nie wiem czy mogę go poprosić aby poszedł ze mną na ten sobotni meet? Powiedział  mi i swoim kumplom jak bardzo żałuje tego co zrobił itd.. Każdy od czasu do czasu dostaje gupawki  :crazytwi:

Skomlal o jakimś "nawróceniu" że zrywa z mangakami i takie tam...

Dashka  (?) znany jest z zacytuje "ch****** pierwszym wrażeniem"

Jest spoko ;) W szkole nie odwalał raczej żadnych cyrków ( na początku był jeden incydencik). Mam świadków

Post tego typu pojawia się od nowego Bronego dziwnym trafem tuż zaraz po shitstormie z Dashką. Co ciekawe, konto to zostało założone dzisiaj. 

Odnoszę dziwne wrażenie, że to jednak był Dashka, ale no cóż, konto już zbanowane, nie przekonamy się. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post tego typu pojawia się od nowego Bronego dziwnym trafem tuż zaraz po shitstormie z Dashką. Co ciekawe, konto to zostało założone dzisiaj. 

Odnoszę dziwne wrażenie, że to jednak był Dashka, ale no cóż, konto już zbanowane, nie przekonamy się. 

 

Hah, ale jak. Też mi się tak wydaje że to Dashka jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już z meeta wróciłem a to moje sprawozdanko :)

 

Co ciekawe: Zjawił się Dashka! :crazytwi:  Szczerze mówiąc nie wyglądał jak zabójca... Ale ja akcji nie widziałem i nic nie powiem.

 

 

Sprawozdanie:

Było to moje pierwsze spotkanie z fanami kuców w real'u (Swojego brata nie licząc)

Udałem się tam na 14. Muszę przyznać że zdziwiłem się że będzie tyle osób( xD )

Po nazwijmy to zbiórce udaliśmy się do KFC gdzie wszyscy dyskutowali o rożnych rzeczach a Ja siedziałem cicho jak kołek :)

Muszę przyznać że nieźle się wszyscy dogadują i atmosfera jest wspaniała.

Po KFC ruszyliśmy na park gdzie usiedliśmy w kole i rozmawialiśmy o swoich problemach i chwile pogadaliśmy. Potem "Park Zabaw" czy jak ktoś wspomniał "Starożytny Skatepark" to samo.

I dalej reszta ruszyła chyba na Wisłę, A ja już spylałem do Domku.

Edytowano przez FlutterFan
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ciekaw kiedy do dashki dotrze że nie jest mile widziany na meetach przez najbliższe 2 miesiące, chciałem go shejcić  ale zrobiło mi się go żal bo wygląda jak straszny dzieciak :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pojawiają się także Zenon, Ravin oraz Ślimak, nie wspominając już o 90% nowych z... Meeta Dla Nowych.

 

 

Hej. Ja się czasem pojawiam :lie: Jutro postaram się przyjść. Najprawdopodobniej przybędę na przystanek Politechnika, bo wyspać się muszę  :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mienczok :v

 

a tak na serio chciałem być na 1000 poście:P

 

zdjęcia które zrobiłem 

 

https://www.dropbox.com/s/aqvqlz5a30c62t3/WP_000217.jpg

https://www.dropbox.com/s/6xd5ttlzyvxxq6b/WP_000218.jpg

 

cóż jakość nie powala ale nie bardzo były warunki do odpowiedniej przymiarki.

Edytowano przez Cessator
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdjęcia końcowe? Co Plottie robił przed Młocinami?

 

Trzeba by to powtórzyc kiedyś, jeno w ładną pogodę (abstrahuję od faktu, że dziś też miała byc ładna).

 

Choc szczerze powiedziawszy to deszcz dał się we znaki dopiero na wysokości Gwiaździstej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...