Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts


Mi też się te czarne nie podobają. Mają być kolorowe. 

Proszę, nie bądźmy rasistowscy. :v

 


No i zróbcie sobie wątek na te czarne kucyki a nie tutaj oftopujecie. 

Założę się, że Kxsu nie spodziewał się takiego odzewu na ten post.

http://mlppolska.pl/watek/7602-mlp-mini-figure-pack-zam%C3%B3wienia-fandom-warszawski/

Proszę bardzo. :v

 

Wracając: Ciekawa inicjatywa z tym niedzielnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie muszę wiele tłumaczyć :ming:

W 10 numerze gazetki MLP na ostatniej stronie zamieszczono zaproszenie:

ZAPROSZENIE

Dzień Przyjaźni My Little Pony i MLP Equestria Girls

W dniu 19 października 2013 przestrzeń wokół fontanny w warszawskim Centrum Handlowym Blue City zamieni się w świat Equestria Girls i My Little Pony, gdzie niektóre rzeczy się zmieniają, ale prawdziwa przyjaźń pozostaje magią! Zapraszamy więc wszystkich przyjaźnie nastawionych do magicznej szkoły Equestria Girls! Na gości czeka wiele czarodziejskich klas, a w nich liczne zabawy i atrakcje.

Start zajęć: godz. 12:00, rejestracja uczestników od 11:30. W dniach 19-20 października 2013 w każdym sklepie Smyk otrzymasz 30% rabat na wszystkie zabawki My Little Pony i MLP Equestria Girls!

Przed przybyciem prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy dostępnym od 1 października 2013 na stronie www.miniminiplus.pl

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie muszę wiele tłumaczyć :ming:

W 10 numerze gazetki MLP na ostatniej stronie zamieszczono zaproszenie:

ZAPROSZENIE

Dzień Przyjaźni My Little Pony i MLP Equestria Girls

W dniu 19 października 2013 przestrzeń wokół fontanny w warszawskim Centrum Handlowym Blue City zamieni się w świat Equestria Girls i My Little Pony, gdzie niektóre rzeczy się zmieniają, ale prawdziwa przyjaźń pozostaje magią! Zapraszamy więc wszystkich przyjaźnie nastawionych do magicznej szkoły Equestria Girls! Na gości czeka wiele czarodziejskich klas, a w nich liczne zabawy i atrakcje.

Start zajęć: godz. 12:00, rejestracja uczestników od 11:30. W dniach 19-20 października 2013 w każdym sklepie Smyk otrzymasz 30% rabat na wszystkie zabawki My Little Pony i MLP Equestria Girls!

Przed przybyciem prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy dostępnym od 1 października 2013 na stronie www.miniminiplus.pl

 

idziemy

 

Iść możecie iść ale poimprezować nie poimprezujecie :luna3:  Punkt piąty regulaminu mówi, że impreza jest dla dzieci :cheerilee: od 3 do 13 lat. Ja pójdę, żeby zobaczyć co i jak no i ciekawi mnie czy jednak jakaś grupa bronies będzie chciała wbić na melanż :trollface:

Edytowano przez AppleshyEN57
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie liście z orzechów włoskich już spadają, ale z innych drzew tylko trochę. 

 

To niezły pomysł żeby przyjść na ten zlot jako opiekun młodszego rodzeństwa. 

 

Powinienem się pojawić w ciągu najbliższego tygodnia-dwóch, a już na pewno chcę być na tym zlocie. 

 

Tak w ogóle to jak tam z nową flagą? Z tego co widziałem, to nadgorliwi admini już zamknęli wątek. Stara flaga jest u Plothorsa razem z jego masztem i moją sznurówką. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...