Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts

Niezwiązane z Ponymeetem, ale jako że dużo osób z Wa-wy tutaj wchodzi to jestem zmuszony tutaj napisać o tym.

 

Na 99% we Wtorek będę w Warszawie. Poszukuję kogoś kto chodzi do Zespołu Szkół Nr 37 im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Prosiłbym też użytkowników którzy znają takowe osoby o przesłanie im informacji o tym. Bardzo mi na tym zależy i liczę na Waszą pomoc.

 

Stawiam piwo  i daję autograf.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamtaramtamtam, nie ma ogniska, robimy meet klasycznie, 14 na patelni :yay:
Co do propozycji Olafa: jechanie na kabaty tylko po to, żeby stwierdzić "Kijowa pogoda, wracamy." jest bez sensu. Jeśli zebrawszy się na patelni stwierdzimy, że pogoda odpowiada nam na ognisko, to do metra będzie niedaleko (ale raczej nie będzie nam się chciało, i nie, twój głos nie liczy się jako więcej niż głos kogokolwiek innego, Olaf :tiacake:).

Edytowano przez Esc54
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle czekamy około 20 minut na spóźnialskich. Na przykład na mnie. 

 

> Ok. A wy gdzieś idziecie w czasie ponymeeta, czy cały czas jesteście na patelni? 

O ile dobrze zrozumiałem, towarzystwo jak zwykle idzie do KFC na placu MDM na sam dół po schodach i pewnie tam do Was dołączę, bo na patelnię już nie zdążę. 

Edytowano przez Maklak2
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze spotkanie należało do udanych. Ja dołączyłem dopiero w KFC, ale jak rozumiem grupa z patelni poszła do Smyka na zakupy, bo dziś i jutro jest 30% zniżki. Kupili pluszaki od Hasbro z grzywami i ogonami zrobionymi z mopa za 40 PLN (po zniżce). Przyszło ponad 20 osób. 

 

Trochę rozmawialiśmy, kilka osób grało (ale nie dokończyło grać) w kucykowego Munchkina i niektórzy oglądali filmy, na przykład to: 

 

 

Około 18 poszliśmy na Pola Mokotowskie. Dziewczyny powiedziały, że chcą zobaczyć plac zabaw i okazało się to świetną propozycją. Kiedy doszliśmy plac był prawie pusty a niedobitki matek z dziećmi szybko się stamtąd zmyły. Były huśtawki, zjeżdżalnie i inne atrakcje. Tak gdzieś o 20 zrobiło się zimno i poszliśmy do metra. 

 

EDIT: Aha, no i dzisiaj były urodziny Valinura, co zostało ucczone odśpiewaniem "sto lat" i jego wafelkami. 

Edytowano przez Maklak2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyświeł, jeden pluszak należy do mnie i wygląda tak:

z0ni.jpgj146.jpg

Generalnie okropne z nich derpy, zwłaszcza pyszczki, no i zamiast grzyw mają mopy, jednak moim zdaniem za tę cenę (coś koło 37 zeta) są przyzwoitej jakości i do tego mają mięciutkie futerko, co sprawia, że są bardzo hugable. Ponadto można nimi umyć podłogę, co jak dla mnie daje +10 do fajności.

Są dostępne w trzech rozmiarach, te nasze są największe. Z nich w Złotych zostały tylko Pinkie, a właściwie Pinkameny, bo nie mają kręconej grzywy, ale z tych średnich i mniejszych są jeszcze inne. No i można poszukać w innych smykach, jak ktoś ma ochotę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepiej kup Apple Mop, bo Moppy Dash już mamy. 

 

To do zobaczenia jutro na konwencie o 11 rano na Łazienkowskiej 7. 

 

http://mlppolska.pl/watek/7526-iii-warszawski-ponymeet-26102013-r/page-2

 

EDIT: Dodałem relację tutaj: http://mlppolska.pl/watek/7526-iii-warszawski-ponymeet-26102013-r/page-3#entry394044 

Edytowano przez Maklak2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie będzie, bo dzień zmarłych. 

 

> Postaram się za niedługo Was odwiedzić (o ile nikomu to nie przeszkadza). 

Trzeba się postarać albo mieć dużego pecha żeby nam podpaść na tyle, żeby nie być mile widzianym. Takie przypadki co prawda były, ale już bardziej prawdopodobne jest to, że będziesz się z nami nudzić. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...