Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts

Jasne, każdy w piwnicy trzyma narty biegowe a stolica to świetne miejsce do jazdy.  :fluttershy3:

Odcinki, why not.

Sanki, proponuję poczekać na śnieg. Co zrobimy, jeśli zdecyduje nie spaść w tym roku? :v

 

No dopsz, to wtłoczmy trochę rozmaitości w nasze spoktania:

 

 

Ponymeet sobota 14:00 patelnia

idziemy na trakt królewski oglądać iluminację o 17:00.

Przedtem, jeśli to kogoś interesuje, a przede wszystkim czemu nie, można wpaść na dzień otwarty do giełdy papierów wartościowych, który to kończy się akurat o 17:00, lub do fabryki Wedla, który też ma miejsce w weekend.

Zadeklarujcie proszę do piątku czy i co wolicie.

Co do wypadu na Wedla: czy wejście będzie coś kosztować? Chcę wiedzieć, czy mam wziąć pieniądze.

 

A tak ogólnie o ostatnim meecie:

 

Ogólnie rzecz biorąc było fajnie. Były Asia i Olga, a razem było nas całkiem sporo. Na tym meecie wyjątkowo mało rozmawiałem z Maklakiem (Na poprzednim meecie rozmawiałem z nim przed ponad dwie godziny i na taki temat, że aż wszyscy się od nas odsunęli.) więcej gadałem z Arpegiusem (, którego Nexusem byłem zachwycony) o tabletach i smartphone'ach/smartfonach. Dobrą odmianą było pójście do Smyka i spacer po Starym Mieście. Dla mnie meety są, jak na razie, bardzo fajne.

 

Co do Wigilii:

 

Jeśli chodzi o mnie to mógłbym w sobotę jak już i jakieś ciasto jabłkowe w międzyczasie zdążyłbym upiec.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wypadu na Wedla: czy wejście będzie coś kosztować? Chcę wiedzieć, czy mam wziąć pieniądze.

Wedel niestety został odwołany z powodu braku możliwości rejestracji na event.

 

co się tyczy zać kończenia o 16-tej etc., to myślę, że na tak uroczystego meeta da radę wysupłać trochę więcej czasu, w końcu zdarza się raz rok. :TaTds:

A właściwie, to w zeszłym roku takiego nie było, więc jak na razie, to zdarza się po prostu: raz.

 

 

 

W zeszłym roku jak koło takiej godziny byliśmy w saskim było fajnie. Śnieżki, śpiewanie, amarena, więcej śnieżek

Nie zapominaj o fontannie i szarżujących Plotach!

Edytowano przez Vunlinur
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam, czytam i żałuję, że jestem udupiony nauką :D

Moim zdaniem wigilia to dobry pomysł, nawet taka trochę dłuższa. Ja bym mógł nawet dłużej posiedzieć czy coś, a nawet pomóc poskładać to w jedną całość, bo przed 12stą kończę szkołę (:yay:)

 

A tak serio, rozwińmy pomysł, zacznijmy działać w tym kierunku to może nawet załatwię sobie cztery kółka na ten dzień czy cuś :v

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak spojrzeć. Bo jak pisali wcześniej, sobota przedświąteczna to zwykle zaplanowana jest. A nawet jak my byśmy się jakoś wymigali, to zakupy przed świętami robią ci, którzy cały tydzień pracowali itp.

Niestety, ale soboty to takie dni zakupowe (niedziele zresztą też, niestety).

I nie wiem, jak inni, ale mój transport zostaje ograniczony w sobotę. Rzadziej autobusy, no i samochód mogę (podkreślam, MOGĘ) mieć tylko na piątek.

Ale nie powiem, czasu byłoby więcej. Teoretycznie, bo coś może komuś wypaść zawsze do tego czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem sobota jest lepszym rozwiązaniem, bo wtedy nie ma problemów ze szkołą/pracą, ale w piątek w sumie też mogę.

W sobotę natomiast bywają problemy z organizacją wewnątrzrodzinną tychże świąt.

Jak już piszecie coś w temacie piątek wiecżór/sobota, to określcie siebie i swoje możliwości jasno, bo się do świąt nie wyrobimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...