Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts

Może głosowanie zrobimy kto może w sobotę, a kto w piątek? Jak dla mnie pewnie oba terminy będą pasować. Pozostaje też pytanie gdzie by to miało się odbyć... Ja mógłbym pewnie jakieś ciasto przynieść.
 

Edytowano przez Ravin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ja też nie będę mogła się wtedy (14/15) pojawić z okazji prawdopodobnego operacyjnego usuwania dolnych ósemek (operacja na żuchwie, 3/4 dni w domu).
W ogóle... Nie róbcie mi tego. Nie dość, że będę boleć szczęką to jeszcze miałabym mieć świadomość, że wy się wigiliujecie :rainbowcry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ja też nie będę mogła się wtedy (14/15) pojawić z okazji prawdopodobnego operacyjnego usuwania dolnych ósemek (operacja na żuchwie, 3/4 dni w domu).

W ogóle... Nie róbcie mi tego. Nie dość, że będę boleć szczęką to jeszcze miałabym mieć świadomość, że wy się wigiliujecie :rainbowcry:

 

Rozumiem, co czujesz, Springy... jeszcze połowa przede mną. Wyrok w zawieszeniu.

 

Nie przejmuj się. Nawet jeśli nie będziesz w stanie dotrzeć na Wigilię, jestem pewien, że znajdą się osoby, w tym i ja, skłonne zorganizować spotkanie wyjątkowo dla Ciebie. Nie smutaj. Kupię Ci pastę do zębów na pocieszenie, zgoda? Trzymaj się tam.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byłoby znaleźć gdzieś miejsce, żeby się z tym rozstawić. Może mniejszej i tańszej sali poszukać

W ostateczności (ale to wymaga wkładu z mojej strony) bierzemy rozstawiamy jedzenie i picie w bagażniku samochodu (otwartym :rainderp:), a z odtwarzacza puszczamy muzykę. Tylko to taki wariant zupełnie ostateczny, no i potrzebujemy wtedy pola czy czegoś w tym stylu.

 

EDIT: A środek transportu mam zapewniony na 75%. Jak tylko blacharz go dłużej nie przetrzyma.

Edytowano przez Lord Komisarz Amolek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raszyńska 22, tuż przy filtrach.
Termin... Myślę że z udostępnieniem jednej sali nie będzie większego problemu. Ale myslałam, żeby jednak było to w piątek: będzie łatwiej. Często się coś dzieje wieczorem. Czyli najlepiej (tak przynajmniej myślę), żeby 20.12. Jutro pogadam z dyrekcją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że udało się to załatwić :) Na meecie można wstępnie rozplanować kto co przywiezie ze sobą, żeby nie było nadmiarów ani niedoborów jedzenia. Ja mogę się zadeklarować na zrobienie góry ciasteczek  :pinkie: a także mogę pojechać samochodem na zrzutkowe zakupy do makro (mam kartę!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...