Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts

Plottie: Odbiór ozdób? Co masz na myśli? Dostarczanie wygląda tak, że każdy bierze w kopytka to co ma, zabiera na patelnię, jedziemy do szkoły i tam już w czasie wigilii zawieszamy/przyczepiamy/inny czasownik. Roller, jakby coś laptop będzie, Ale możesz też wziąć swój, czemu nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bestiariusz - jedna chyba wystarczy.

Turoń - przyda się, bo z powodu ścisłej kontroli mojego budżetu przez rodziców nie będę mógł kupić opłatka (owoce wciąż aktualne).

Jeszcze jedno - będzie ktoś odpowiedzialny za robienie zdjęć?

Edytowano przez Khornel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bestiariusz - jedna chyba wystarczy.

Turoń - przyda się, bo z powodu ścisłej kontroli mojego budżetu przez rodziców nie będę mógł kupić opłatka (owoce wciąż aktualne).

Jeszcze jedno - będzie ktoś odpowiedzialny za robienie zdjęć?

Bardzo chętnie wezmę na siebie tę odpowiedzialność

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich, którzy o to pytali: równolegle do naszej wigilii będzie się odbywała wigilia nauczycieli, prawdopodobnie do około 20tej, więc myślę, że nasza też około tej 20tej mogłaby się zwijać - ale tak poza tym, to zobaczymy.
Poza tym mała uwaga, która wylądowała na fb i której zapomniałam wstawić tutaj:

Jako, iż coraz większa ilość osób deklaruje swoje przyjście przyszła nam z Olga pewna myśl do łebków: w sali będzie ciasnawo, będziemy musieli wynieść wszystkie krzesła. Będziemy tam jednak siedzieć dłużej niż pół godziny, więc wypadałoby móc gdzieś czasem spocząć swymi zacnymi plotami. Proponowałabym więc, by wszyscy wigiliowicze zdejmowali buty i zostawiali je przed salą, coby można było sobie glebnąć w sali bez ryzyka ubabrania odzień błotem c;
PS.: Update'owałam listę kto co przynosi.

Edytowano przez Spring Apricot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose Tone - szkoły nie zawsze są ,,za" składowaniem sprzętu świątecznego w szkole już po świętach. Stąd pytam, czy potrzebujecie/planujecie terminu odbioru. 

 

Khornel - jak sobie życzysz.

 

Spring Apricot - już wiem, co przyniosę (oprócz ozdób) - makaron z makiem! 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsyłam kilka zdjęć z naszego spotkania wigilijnego, mało zdjęcia wyszły, ale widać że spotkanie było naprawdę udane i arcypozytywne! Bardzo cieszem się, że udało nam się wpaść :D

 

01_by_turonie-d6ynsrf.jpg02_by_turonie-d6ynsqz.jpg03_by_turonie-d6ynsqn.jpg



Brawa dla organizatorów, widać że sprawa była naprawdę dobrze ogarnięta i przesyłam specjalne podziękowanie dla Bestiariusza!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również bardzo chciałbym wszystkim i za wszystko podziękować, no, może oprócz molestowania laptopa. :TaTds:

Mam nadzieję, że bawiliście się przynajmniej tak dobrze, jak ja.

Za jedyny minus uważam wczesne wybycie głośników, jak również i nas samych.

Ciekaw jestem, czy będę w stanie jutro mówić po tym składaniu życzeń.

 

Ponadto dla tych, którzy wyszli wcześniej:

Puściliśmy zeszyt do wpisania się pod koniec imprezy.

Inicjatywa wyszła na samym początku spotkania, niestety zapomniałem o tym, za co przepraszam ewentualnych poszkodowanych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z dzisiejszej Wigilii

 

https://drive.google.com/folderview?id=0B-PGwkWoxI3FTUYzM2xWVkkwUDQ&usp=drive_web

 

Tym razem wszystko działa

Wielki plus za błyskawiczne wrzucenie zdjęć.

No trudno, że nikt nie uwiecznił mojej osoby na tak epokowym wydarzeniu.

Jak to nie? Tylko czemu mi wcześniej nie powiedziałeś że należy ręcznie lampę błyskową włączyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było bardzo, Bardzo fajnie :D Brawa dla organizatorów :) Dziękuje wsystkim za mile spędzony czas.

@Vunlinur oj tam, oj tam jak coś to się dopisze później, a jak nie da rady to trudno :P

@Linds Tobie również wesołych i radosnych świąt oraz dużo szczęścia w życiu :)

Edytowano przez Cessator
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...