Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts

Widzę że masz już dość :)

Co do samej idei czegoś takiego to nie jest to zły pomysł, ale nie jestem pewien czy wyjdzie coś z tego.

Myślę że pojawię się na najbliższym meecie

Nie w tym rzecz, że mam dosyć. Tylko ostatnio z różnych niezależnych ode mnie przyczyn nie mogłem się pojawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło ponad 20 osób, w tym dziewczyny, Plothorse i trochę takich którzy rzadko bywają. Nawet Baleron z Olafem przyszli na chwilę. Generalnie podzieliliśmy się na grupki i poza rozmową nie robiliśmy nic ciekawego. Kilka osób przyniosło komputery. Kupiliśmy sporo jedzenia i piętro mieliśmy prawie wyłącznie dla siebie. Z KFC wyszliśmy przed 18 i część poszła na spacer, część na łyżwy a ja do domu, bo żyję teraz w jakiejś dziwnej strefie czasowej gdzie wcześnie chodzę spać, za to budzę się w środku nocy. 

Edytowano przez Maklak2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jeśli będą chętni to wraz z Rose Tone zapraszamy zmarźluchów i podchorowanych w sobotę na 14tą do kfc przy dh smyku. RT może wziąć laptopa, więc będziemy mogli obejrzeć stream + ja mogę wziąć scrabble (mam wersję travel, mniejszą niż zwykła).
A jeśli nie będzie chętnych, to raczej się mnie nie spodziewajcie. Relatywnie zbyt cienka kurtka i pękające, pokrywające się strupkami na mrozie dłonie - podziękuję za ogniskowanie.

Edytowano przez Spring Apricot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma powodów do zmartwień, Arpegiusie. Doszliśmy do Torwaru, gdzie mieliśmy jeździć, 7min przed jego zamknięciem. Moim zdaniem przydałby się jakiś lepiej zorganizowany wypad na łyżwy.

Spontaniczna decyzja? O dziwo u nas takie akcje wychodzą lepiej niż organizacja.

 

No ale spróbujmy, więc ilu mamy chętnych na następną sobotę, a ilu w ogóle?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o 4 lodowiskach w Warszawie:

Torwar: Możemy dojść na piechotę. http://www.torwar.pl/
Sobota 11-12:30, 18:30-20, Niedziela tak samo i Czwartek 20-21:30.
Na tych w sobotę i niedzielę o 11 odgradzają 1/3 lodowiska dla dzieci, więc lepiej iść na to wieczorem. Trzeba być z pół godziny wcześniej żeby na czas kupić bilety. 
Bilet normalny kosztuje 12 PLN, ulgowy 8 PLN a wypożyczenie łyżew 7 PLN.

Tor Stegny: Dojazd autobusami spod metra Politechnika. http://wosir.waw.pl/stegny/
Ma kiepsko zrobioną stronę www i trudno czegokolwiek się z niej dowiedzieć. To jest tor a nie lodowisko, czyli jeździ się po wydłużonym obwarzanku. Z ciekawostek od 9 do 14 jest tam giełda zimowego sprzętu sportowego.
Wypożyczenie łyżew to 5 PLN + 2.5 PLN za każdą następną godzinę. Do tego Szatnia 1 PLN. Nie wiem czy coś się płaci za wstęp.
Nie znalazłem na ich stronie informacji kiedy są dostępni.
Miałem kiedyś problem z łyżwami na Stegnach i ogólnie nie polecam tego miejsca.

Lodowisko pod PKiN: Dojście na piechotę, północna strona PKiN.
Od poniedziałku do czwartku jest od 8 do 21, a od piątku do niedzieli od 8 do 21.
Wstęp jest bezpłatny, a obok jest wypożyczalnia łyżew i z tego co pamiętam nie narzekałem na ceny, więc chyba wyszłoby najtaniej. To lodowisko jest najmniejsze, ale najbardziej dostępne. Aha i nie ma szatni.

Stadion Narodowy: http://www.stadionnarodowy.org.pl/nasze-miejsce/zimowy-narodowy
Bilety normalne kosztują 10 PLN a ulgowe 6. Wypożyczenie łyżew to 10 PLN.
Od poniedziałku do piątku jest czynne od 15:30 do 23:30, a w sobotę i niedzielę od 8 do północy.
Nie byłem tam, więc nie wiem jak jest. Lodowisko wygląda na większe niż na Torwarze. Możliwe że bilety trzeba kupować online z tygodniowym wyprzedzeniem i wszystkie są wyprzedane, ale nie jestem pewien.

Podsumowując, według mnie najlepsze opcje na łyżwy to PKiN lub Torwar. Przy czym PKiN to mniejsza atrakcja, ale taniej wyjdzie.

Aha, idąc na łyżwy najlepiej mieć ze sobą dowód tożsamości do wypożyczalni oraz reklamówkę na buty. Moja koleżanka zabiera jeszcze ze sobą dwie cienkie reklamówki które zakłada na skarpetki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) spóźniliśmy się przez Twitchego

2)Za zimno? Torwar jest lodowiskiem w pomieszczeniu zamkniętym

3)Nie ma punktu trzeciego

:octavia:

I tak nie przychodzisz na meety :v

 

Wiem o 4 lodowiskach w Warszawie:

Torwar: Możemy dojść na piechotę. http://www.torwar.pl/

Sobota 11-12:30, 18:30-20, Niedziela tak samo i Czwartek 20-21:30.

Na tych w sobotę i niedzielę o 11 odgradzają 1/3 lodowiska dla dzieci, więc lepiej iść na to wieczorem. Trzeba być z pół godziny wcześniej żeby na czas kupić bilety. 

Bilet normalny kosztuje 12 PLN, ulgowy 8 PLN a wypożyczenie łyżew 7 PLN.

Tor Stegny: Dojazd autobusami spod metra Politechnika. http://wosir.waw.pl/stegny/

Ma kiepsko zrobioną stronę www i trudno czegokolwiek się z niej dowiedzieć. To jest tor a nie lodowisko, czyli jeździ się po wydłużonym obwarzanku. Z ciekawostek od 9 do 14 jest tam giełda zimowego sprzętu sportowego.

Wypożyczenie łyżew to 5 PLN + 2.5 PLN za każdą następną godzinę. Do tego Szatnia 1 PLN. Nie wiem czy coś się płaci za wstęp.

Nie znalazłem na ich stronie informacji kiedy są dostępni.

Miałem kiedyś problem z łyżwami na Stegnach i ogólnie nie polecam tego miejsca.

Lodowisko pod PKiN: Dojście na piechotę, północna strona PKiN.

Od poniedziałku do czwartku jest od 8 do 21, a od piątku do niedzieli od 8 do 21.

Wstęp jest bezpłatny, a obok jest wypożyczalnia łyżew i z tego co pamiętam nie narzekałem na ceny, więc chyba wyszłoby najtaniej. To lodowisko jest najmniejsze, ale najbardziej dostępne. Aha i nie ma szatni.

Stadion Narodowy: http://www.stadionnarodowy.org.pl/nasze-miejsce/zimowy-narodowy

Bilety normalne kosztują 10 PLN a ulgowe 6. Wypożyczenie łyżew to 10 PLN.

Od poniedziałku do piątku jest czynne od 15:30 do 23:30, a w sobotę i niedzielę od 8 do północy.

Nie byłem tam, więc nie wiem jak jest. Lodowisko wygląda na większe niż na Torwarze. Możliwe że bilety trzeba kupować online z tygodniowym wyprzedzeniem i wszystkie są wyprzedane, ale nie jestem pewien.

Podsumowując, według mnie najlepsze opcje na łyżwy to PKiN lub Torwar. Przy czym PKiN to mniejsza atrakcja, ale taniej wyjdzie.

Aha, idąc na łyżwy najlepiej mieć ze sobą dowód tożsamości do wypożyczalni oraz reklamówkę na buty. Moja koleżanka zabiera jeszcze ze sobą dwie cienkie reklamówki które zakłada na skarpetki. 

Z tym Torwarem i godzinami trochę licho. Myślę, że lepiej byłoby najpierw pójść na lodowisko (czyli około 14/14:30) a potem gdzieś, na zasadzie "jak już będziemy mieli dość", + generalnie więcej osób jest wcześniej niż później (większość spóźnia się do 1,5 godziny i większość powinna być w domu na określoną godzinę), a myślę że fajnie by było pójść tam dużą ekipą i żeby nikt nie musiał wcześniej schodzić z lodowiska, bo musi już iść do domu.

(Jakieś wybitnie nieskładne mi to zdanie wyszło...)

Co do Stegn/Stegnów (niepotrzebne skreślić): Olga na nim była jakiś tydzień temu i nie narzeka, wręcz chwali - ale to niech ona się wypowie c; (*poke*)

No a Stadion brzmi dość drogo jak na fandomowe kieszenie...

Według mnie z tych czterech, biorąc pod uwagę kwestie pieniężne, godzinne i opiniowe PKiN brzmi najlepiej.

A co do daty to myślę, że lepiej, żeby w przyszłym tygodniu, nie w tym, żeby to jeszcze ogarnąć i na 100% wszystko posprawdzać + żeby może w miarę dużo osób było, bo to jednak jakaś "ciekawsza atrakcja" ^^

Ale ten, no, może niech się więcej osób wypowie, ot c;

Edytowano przez Spring Apricot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazem kolejne lodowisko, tym razem na Ursynowie. Nazywa sie figlowisko i kosztuje 8 lub 10 PLN za godzine i to bez watu. http://www.figlowisko.pl/index.php?show=oferta&part=cennik

 

PKiN to chyba najlepsza opcja. Jest blisko, mozemy pojsc tam wszyscy wlacznie z tymi co nie jezdza i nie trzeba wcisnac sie w poltorej godziny.  Warto byloby tam wczesniej wyslac zwiadowcow, ale z tym zawsze jakos jest problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...