Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts

Jestem na forum od niedawna(no może nie aż tak bardzo od niedawna) ale zauważyłem że nie było jeszcze pomysłu na meet w Warszawie toteż stworzyłem ten wątek. Proponuję aby ci co będą pisali w tym wątku składali propozycje i pomysły jak gdzie i kiedy taki mini meet(y) ma\mają się odbyć. Czekam na wasze propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady co do tego Facebooka, bo to dzięki niemu jeszcze funkcjonuję na uczelni i nie zawaliłem żadnej sesji (nie licząc poprawki z 1 przedmiotu). Ja mieszkam w Warszawie i jestem na bieżąco jeśli chodzi o spotkania tamtejsze. Meety bywają na ok. 10 osób co sobotę. Teraz w sobotę też ma być, bo będą goście z Wrocławia i Poznania. Jak będą ustalone jakieś konkrety to mogę dać tutaj znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd jesteś dokładnie? W zależności od miejscowości to 45 km może być dużo, albo mało np. taki Otwock, czy Mińsk Maz. są blisko i ludzie stamtąd spokojnie wpadają na meety.

czyli nie mam co liczyć na to by Linds mnie zaprosił na meeta :D

Takiego chlejusa jak ty spraszać do Warszawy na meeta? Jeszcze czego :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem w przyszłą sobotę ognisko?

O 13:00 przy metrze Kabaty?

Że o 13 w sobotę tak. Że ognisko na Kabatach - tak. Ale nie wiem jak z miejscem zbiórki. Nie będzie mnie, ale spróbuję się dla was dowiedzieć.

EDIT: Zbiórka przy południowym wyjściu z metra.

hmm...pierwszy raz trafiłem na temat gdzie by coś pisano o metach w Warszawie;p a ja myslalem, że to jakaś klątwa xD

Kiedyś Fillerr jeszcze pisząc o mini-meetach wspominał o Warszawie. Ale de facto to pierwszy temat związany z organizacją meetów, bo Warszawa kiedyś organizowała się przez FgE, obecnie przez Facebooka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotowanie to synteza. Nawet jeśli składniki są kiepskiej jakości, bądź nawet zepsute, można z nich stworzyć coś pysznego.

-Defense Devil, bodajże.

Wiesz... to miłe i ambitne z Twojej strony, ale szczerze powiedziawszy to nie wiem, czy opłacałoby Ci się ją taszczyć... kiedy to liczba osób jest raczej niepewna... może niech inni się wypowiedzą - dużo zależałoby od tego, czy planujemy sami się jakoś wykarmić. No i pozostaje jeszcze kwestia tego jaka byłaby to taca. (NIE. Chodzi mi o rozmiary. ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...