Skocz do zawartości

Problem z Hamachi!


MisysMama

Recommended Posts

Tunel pośredni to nie problem gdy wszystko Ci działa. Jeżeli nie to spróbuj ponownie zainstalować program i może wtedy coś się poprawi. Najlepiej zrestartuj sobie IP i zrób wszystko od nowa. Ostatnio ludzie kopiują IP i wykorzystują jak grają w coś (Counter Strike). Dostanie bana i ma to gdzieś (U KNOW). I uważaj ,bo Hamachi tworzy drugą sieć i może zjeść ci duszę:cadance4: JOKE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tunel pośredni to znaczy, ze nie ma miedzy wami połączenia użytkownik-użytkownik. Spróbuj tak: -wyłącz hamachi -zrestartuj połączenia hamachi(w połączeniach sieciowych) -uruchom hamachi Lub 1. osuń hamachi - wszystkie jakie masz na kompie. Upewnij sie, ze w polaczeniach sieciowych nie masz nic z hamachi. 2. uruchamiasz kompa ponownie. teraz instalujesz wersje 1.0.1.5. załóż jakakolwiek siec Pokombinuj trochę....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam tak bardzo często i nic na to nie poradzisz. To samo się tak robi co jakiś czas, i w ciągu kilku godzin, dni wraca tak, jak było. Dostawca nie wyczaruje nagle działania hamachi - te często tak się "psuje", gdy ma się radiówkę lub ktoś z taką jest na serwerze programu (do którego też jesteś podłączony). Takie łącze działa raz lepiej, raz gorzej - w tym wypadku gorzej, bo zima, wiatry i inne potwory. Brzmi jak wiejskie głupoty, ale u mnie na wiosce się sprawdza i te problemy zostały potwierdzone. Oczywiście, mogę podać sposoby, które pewnie i tak Ci nie pomogą, bo na to nie masz wpływu, ale nie widzę sensu. Radzę poczekać. A jeśli dostawca coś wyczaruje jednak, to powiedz jak to zrobił i jak zapytałeś - może wtedy też tak zrobię...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka sprawa ja nie jestem podłączony do Routera i nie mam radiówki ja jestem centralnie podłączony kablem do mojego dostawcy gdyż to jest mój sąsiad a jeśli chodzi o czekanie to czekam już 2 tygodnie i dalej to samo i to już nie chodzi tylko o hamachi bo mam to samo na Tunngle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dobra problem mam rozwiązany chodziło o nową konfiguracje routera do którego nie jestem podłączony , ale przerobiłem swoją bramkę internetową na nową konfiguracje taką jaką podał mi mój dostawca czyli z DHCP na PPPoE czy jakoś tak no i już wszystko śmiga.

Cieszę się ze jest dobrze , też miałem taki problem ale naprawiłem go tym że musiałem reinstalować win 7 - hamchi wykrywała na lapku i kompie te same IP :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...