Imka2000

Za co najbardziej lubisz Twilight?

Recommended Posts

Więc... za co najbardziej lubicie Twili?
Za co ja ją najbardziej lubię? huh długo, by wymieniać :fluttershy5:
Więc powiem tylko niektóre i tak Twili jest doskonała :fluttershy4:
Ok więc: jest mądra zaradna, uczciwa, zawsze coś poradzi, jest taka słodka, gdy jej odbija :rainderp: jest piękna, ma taki sam (po części :D)
charakter jak ja (dłużej mi się nie chce wymieniać xD ). Jest..IDEALNA! C:

(Racja, fiolet i magia jak mogłam ich nie dodać :O Ale już są, bo fiolet też jest moim ulubionym kolorem ^^)

Lekko poprawiłem tego posta i zmodyfikowałem nazwę tematu. I oczywiście zatwierdzam go.
~ Nik

Edited by Hoffman

Ha, za co lubię Twilie? 1. Za fiolet - mój ulubiony kolor ;D 2. Za magię 3. Za słodkość gdy zrobi takie wielkie, zdziwione oczy :twilight2: 4. Za inteligencję i mądrość ;) 5. Za to, że jestem no na pewno trochę do Niej podobny z charakteru (No ale bez przesady z książkami, czasem poczytam, ale nie, żebym czytał cały czas ;]) No i jeszcze długo by wymieniać, to takie główne cechy. A tak poza tym, co do tej szalonej wersji Twilie, to cóż, trochę bym się Jej bał, ale jest taka trochę wręcz pozytywnie psychopatyczna wtedy ;D.

• Upvote 1

hm za co lubię Twi długo by wymieniać bo to jest mój 2 ulubiony obecnie kucyk. Wiec wymienię tylko najważniejsze Uno. - za jej talent magiczny. Zawsze pociągała mnie magia i istoty potrafiące ją okiełznać zawsze były moimi ulubieńcami ( ale tylko te które używały magii do czynienia dobra) Duo - za jej mądrość i inteligencję. Trio - mamy podobne charaktery (Pony Personal test nie kłamie jestem Twi) i zainteresowania ( Dawniej byłem wręcz molem i czytałem podręczniki do biologii w Wakacje, aby być gotowym na następny rok szkolny, a każdą książkę jaką dostaję wręcz "pożeram" i nic innego dla mnie wtedy nie istnieje) Quatro - gdy się uśmiecha lub pozytywnie dziwi to słodko wygląda :twilight2: Podoba mi się też w Steampunkowej wersji i to tak bardzo, że zrobiłem sygnę ze steam Twilight. W ogóle w Crossoverach ładnie wygląda

Ja Twili uwielbiam za : 1. Kolor , fiolet mój ulbiony kolor 2. Mądrość , była mądra , czasami aż za dużo ( jak ja na lekcjach ) 3. Miny i jej charakter , pod względem charakter mamy ten sam z wyjątkiem że nie umiem magii 4. Magia i jej wygląd ( lubię magię , sam próbuje iluzjonicować , czasami się udaje , a wygląd no po prostu jest ładna , aż załadna :):flutterblush::twilight3::twilight2::twilight4::twilight5: ehh , dużo ma cech które uwielbiam , pewnie by czasu mi by nie starczyło :)

Za Fiolet i Magie . Jeszcze za inteligencje i tą urodę :D Ogólnie jest jedną z najlepszych postaci, razem z Trixie i Rarity . Tak wiem nie jestem sobą D:

Za chęć zdobywania wiedzy, nie osiadania na laurach, nieustępliwość. Jest trochę nieśmiała, ale nie do przesady. Przede wszystkim za pasję, z którą opowiada o książkach i magii.

All the ponies in this town are CRAZY!

Za to. :) Pokochałem ją od pierwszego odcinka, mamy podobne charaktery i problemy. Lubię ją za to, że stara się zawsze zachować spokój i racjonalizm. (nie zawsze się udaje)

Twilight to dość ciekawa postać,która podchodzi poważnie do swoich obowiązków,ale także trochę...szalona. I to właśnie jest fajne. :D Ma dużo chęci do nauki (ja bym tak nie mogła) i wytrwale dąży do celu.

Za co lubię Twilie? Cóż, jest tego baaardzo dużo. Co mi tam, napiszę za co (pewnie i tak o
czymś jeszcze zapomnę, ale trudno, najwyżej później dopiszę).

Bardzo ją lubię za jej wiedzę i inteligencję, to naukowe podejście do świata i wszystkiego. Można
to chociażby zobaczyć przy “Zmyśle Pinkie”, gdzie nie potrafi się dowiedzieć jak i dlaczego on
działa, po prostu w niego nie wierzy. No ale czy się dziwić tak szczerze? Moim zdaniem nie... W
ostateczności jednak zaczyna w niego wierzyć, więc widać, że mimo tego, że próbuje zawsze
wszystko udowodnić naukowo, kiedy tego nie można zrobić nie znaczy to, że “coś” nie istnieje.
Po prostu nie można tego wyjaśnić, to wszystko. Twilight to wie...

Kolejną z takich rzeczy jest jej pasja. Twilie ma jakiś cel i dąży do niego całym sercem. Kiedy
jednak z powodu jakiś przeciwności nie udaje się to (Patrz - “Lesson Zero”) konsekwencje są...
wiecie jakie :rainderp: To nic złego, jedynie udowadnia to, że jej naprawdę zależy na tym, aby
poznać magię w 100%. Powiem szczerze, że u mnie jest podobnie, ale zasadnicza różnica jest
taka, że jak mi coś nie wychodzi to leci ładna litania wulgaryzmów :ming:

Twilight ma wielki talent, ale mimo to nie chwali się nim na lewo i prawo. Tak, jej skromność
również jest czynnikiem dla którego uznaję ją za moją ulubioną postać. Ale jeśli już trzeba go
ujawnić, pokazać swoje możliwości to robi to. Może pod małą namową, ale jednak to robi. A jak
już ujawni swój wielki talent to pierwsze co robi to prosi o to aby ją za niego nie nienawidzić (ale
czy talent jest czymś złym?).

Jest jeszcze jej umiejętność organizacji. Twi stara się zawsze, żeby wszystko było idealne,
żeby o niczym nie zapomnieć, żeby praca trwała jak najlepiej (jak ja :ming: ). Zawsze stara się
również pomóc najlepiej jak może. Bardzo dobrze to widać np. w odcinku “Winter Wrap Up”.
Szukając kogoś kto potrzebuje pomocy i “wciskanie się” tam gdzie nie może jednak pomóc
spowodowało, że zapomniała o czymś w czym jest naprawdę dobra, w byciu liderem (jeśli
można to tak określić). I wykorzystała to, kiedy taka pomoc była bardzo potrzebna. To też jest
jeden z powodów dlaczego bardzo lubię Twi.

Co oprócz tego? Sam wygląd i epickie arty saucy/clop. Nie wiem jak wy,
ale moim zdaniem Twilight ma w sobie “to coś”, tą taką... słodkość :3

Za co ją lubię? Długo by wymieniać... Po pierwsze, za jej podejście do życia. Prawie zawsze jest uśmiechnięta, wszystko stara się wykonać najlepiej jak umie i każdemu stara się pomóc. Jest również wzorem przyjaciółki, który powinno się naśladować. A co do jej samej, to jest piękna, oczytana, inteligentna, słodka i urocza, jest po prostu idealna.

Ja jeszcze dopiszę coś bo wczoraj mi się nie chciało :P (I tak wszystkiego nie napisze bo pewnie zapomnę czy nie będzie mi się chciało...znowu :ming: ) Więc: -Zawszę chcę wszystkim pomóc . -Zawszę jest tam gdzie jest potrzebna - "everything must by perfect " :rainderp: - Za to że zawsze znajdzie rozwiązanie nawet w czasie kryzysu np Odcinek z Discordem szukała rozwiązania do samego końca może przez chwile że tak powiem zszarzała ale udało jej się :) -Zawsze jest uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona -Jest wierna -Gdy ma jakiś cel zawsze do niego dąży i go spełnia -jest moim wzorem :fluttershy4: -jak mówiłam wcześniej mam taki sam charakter jak ona ( ale jak chodzi o humor to jak Pinkie xD ) Jestem (nie chcąc obrażać twili) kujonką lubię się uczyć a w wakacje czytałam książki na następny rok i inne :D -Ma wielkie talenty -Jest piękna :) (Chyba się powtarzam z 1 posta xD) -ma takie piękne paczałki -jest paczajowa :D -Zorganizowana -IDEALNA! :twilight5::twilight2:

[...]

- Za to że zawsze znajdzie rozwiązanie nawet w czasie kryzysu np Odcinek z Discordem szukała rozwiązania do samego końca może przez chwile że tak powiem zszarzała ale udało jej się :)

-Zawsze jest uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona

-Jest piękna :)

-ma takie piękne paczałki

[...]

Jak mogłem o tym zapomnieć... D:

Twi kocham za tą swoją początkową niewiedzę o przyjaźni, to było takie słodkie. I oczywiście za magię. Jednorożce są świetne w tej sprawie, ale cukiereczek zdecydowanie góruje w tej kwestii. Jest osobistą uczennicą Celestii, a to się chyba rzadko trafia wśród kucyków. Jest po prostu oryginalna.

Za co lubię Twilie? Cóż, jest tego baaardzo dużo. Co mi tam, napiszę za co (pewnie i tak o

czymś jeszcze zapomnę, ale trudno, najwyżej później dopiszę).

Bardzo ją lubię za jej wiedzę i inteligencję, to naukowe podejście do świata i wszystkiego. Można

to chociażby zobaczyć przy “Zmyśle Pinkie”, gdzie nie potrafi się dowiedzieć jak i dlaczego on

działa, po prostu w niego nie wierzy. No ale czy się dziwić tak szczerze? Moim zdaniem nie... W

ostateczności jednak zaczyna w niego wierzyć, więc widać, że mimo tego, że próbuje zawsze

wszystko udowodnić naukowo, kiedy tego nie można zrobić nie znaczy to, że “coś” nie istnieje.

Po prostu nie można tego wyjaśnić, to wszystko. Twilight to wie...

Kolejną z takich rzeczy jest jej pasja. Twilie ma jakiś cel i dąży do niego całym sercem. Kiedy

jednak z powodu jakiś przeciwności nie udaje się to (Patrz - “Lesson Zero”) konsekwencje są...

wiecie jakie :rainderp: To nic złego, jedynie udowadnia to, że jej naprawdę zależy na tym, aby

poznać magię w 100%. Powiem szczerze, że u mnie jest podobnie, ale zasadnicza różnica jest

taka, że jak mi coś nie wychodzi to leci ładna litania wulgaryzmów :ming:

Twilight ma wielki talent, ale mimo to nie chwali się nim na lewo i prawo. Tak, jej skromność

również jest czynnikiem dla którego uznaję ją za moją ulubioną postać. Ale jeśli już trzeba go

ujawnić, pokazać swoje możliwości to robi to. Może pod małą namową, ale jednak to robi. A jak

już ujawni swój wielki talent to pierwsze co robi to prosi o to aby ją za niego nie nienawidzić (ale

czy talent jest czymś złym?).

Jest jeszcze jej umiejętność organizacji. Twi stara się zawsze, żeby wszystko było idealne,

żeby o niczym nie zapomnieć, żeby praca trwała jak najlepiej (jak ja :ming: ). Zawsze stara się

również pomóc najlepiej jak może. Bardzo dobrze to widać np. w odcinku “Winter Wrap Up”.

Szukając kogoś kto potrzebuje pomocy i “wciskanie się” tam gdzie nie może jednak pomóc

spowodowało, że zapomniała o czymś w czym jest naprawdę dobra, w byciu liderem (jeśli

można to tak określić). I wykorzystała to, kiedy taka pomoc była bardzo potrzebna. To też jest

jeden z powodów dlaczego bardzo lubię Twi.

Co oprócz tego? Sam wygląd i epickie arty saucy/clop. Nie wiem jak wy,

ale moim zdaniem Twilight ma w sobie “to coś”, tą taką... słodkość :3

Dokładnie :) , ma sobie Twili to coś , co niektórzy w naszym świecie nie mają , jest idealna :twilight2:

Za co lubie Twi? :twilight2:

Za ładny wygląd. Za piękną grzywe i ogon. Za znaczek, i za piękny róg...

No nie. Za chęć do nauki najbardziej. Za to, że w tak młodym wieku poznała Celestie. Za to, że to ona najczęściej wszystkich... Ratowała :cadance3:

Guest Piter Wan Kenobi

Za co lubię Twi? Hmm pomyślmy,przede wszystkim za inteligencję,za pomoc dla innych,całkiem ładny wygląd itp.

Lubię ją za to że jest zawsze pomocna i robi wszystko by być najlepszą przyjaciółką oraz za jej naukowe tłumaczenia ( np. scena z wiatrakiem w 48 odcinku :P) Uwielbiam ją też za to jaka potrafi być szalona :crazytwi: i za to że nigdy się nie poddaje Oraz za wygląd, za to że nie chwali się swoimi umiejętnościami i za to że dzięki niej zachęciłem się bardziej do czytania :giggle: