Skocz do zawartości

Pony Personality Test !!


Recommended Posts

Z jakiś niewyjaśnionych powodów w żadnym teście nie wychodzi mi Twilight. :giggle:

Dlaczego! :madtwilight:

Może dlatego że jesteś bardziej podobny do kogoś innego niż Twilight? I guess... Ja w wszystkich mam Fluttershy i się nie dziwię... Polecam ci pomyśleć co masz wspólnego z każdą z postaci i samemu zrobić wykres w word'dzie :ming:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 pony_test_by_nimfadoraenigma-d6ie3o5.jpg

Hmm, wygląda na to że jestem pozbawiona zmysłu mody i uroku osobistego jakim odznacza się nasza dama. Cóż, bywa.


ZKuduS4.png

 

I have no idea how the f**k did this happen.

 

Zwłaszcza nie wiem skąd tu tyle Rejnboł. Pinkie to jeszcze rozumiem bo można mnie rozśmieszyć nawet słowem "budyń", ale RD? Nie jestem ani trochę jak RD.

Welp... Kobieta zmienną jest. Poza tym, to jednak pół roku, nie? Mi się kiedyś udało totalnie zmienić osobowość w trakcie pół godziny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tumblr_m4euiocpXa1rskeexo1_500.gif

http://www.bronyland.com/pony-personality-test/?q=MjM4Nnw3ODEzMjM

Jakim cudem...jakim cudem prawię 2 miechy temu było to

dddddddddd_by_golden_fly-d6b886f.jpg

A teraz jestem prawię na 100% Rarcią?!

What the fuck i`m reading?

Może teraz nie jesteś już nieśmiała, nie śmiejesz się ze wszystkiego. Ludzie się zmieniają.

 

 

Edytowano przez GamerLuna19
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę ci. :OTE2F:

 

Na pewno uda Ci się ją trafić, jeśli masz podobny charakter ; ta zasada zawsze u mnie działa, świadome celowanie w daną postać psuje mi całą zabawę, niestety. :ajsleepy:  Bardziej cieszyłabym się z Pinkie, ale wiem jak daleko mi do bycia do niej podobną, bliżej mi do Twi. Też jestem perfekcjonistką i też zaczynam szaleć jeżeli moje rysunki nie są "idealne", lubię czytać i wolę ciszę zamiast hałasu, nie lubię się "bawić" na imprezach, Pinkie jest praktycznie jej przeciwieństwem, jedyne co nas łączy to jej optymizm, który w każdej chwili jest w stanie zamienić się w pesymizm. No cóż, takie życie :spin:

Edytowano przez Luiselum
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5mgtp3.jpg

Jestem zdziwiona wynikiem. Taki wysoki wynik u Pinkie Pie mnie zdziwił szczególnie, ponieważ nie przepadam za Pinkie. Nie przeszło mi przez myśl też to, że test może pokazać Rarity.  Do Dash'a nic nie mam, ale taka strasznie jak ona też nie jestem :rd11:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pomimo, iż dawno temu robiłem sobie ten test, to wszyła mi o dziwo Applejack, do raczej nie pasuje, pomimo, iż staram się być szczery i lojalny.

 

Żeby dużej nie przedłużać, oto mój wynik:

http://www.bronyland.com/pony-personality-test/?q=MDA3OHw4MDkwMzk

 

Jak się spodziewałem, Twilight. Jest to moja ulubiona postać z mane 6 oraz druga najlepsza ze wszystkich, zaraz po Flimie i Flamie. O dziwo, bardzo podobny jestem do Rainbow Dash, które osobiście nie lubię. (WTF) Mam małe podobieństwo do Rarity, z czego się ciesze, gdyż bardzo lubię tą postać (trzecia najlepsza i druga z mane6), jednak to podobieństwo mogło by być większe :(

 

Pomimo, iż jak teraz robiłem ten test, to mi RD wyszła, ale coś tam pozmieniałem (wiem, trochę nieładnie z mej strony) i wyszła Twilight :P

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...