Skocz do zawartości

Pony Personality Test !!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Zrobiłem test dwa razy. W niektórych nie byłem pewien między dwoma odpowiedziami, więc za drugim razem wybrałem te, do których miałem wątpliwości i ich nie wybrałem. Za każdym razem wyszło mi, że jestem jak Twilight.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także robiłem ten test kilka razy, za każdym razem wybierając inną kombinację odpowiedzi, które pasowały do mnie... ale koniec końców zawsze wychodziło tak samo, albo bardzo podobnie, tzn. Twilight Sparkle :giggle: z minimalną przewagą nad Fluttershy :fluttershy5: Reszta natomiast tak daleko w tyle, że nie warto nawet wspominać :MJTQO:

Może tylko, że Rainbow Dash miała równe 0%, prosto po linii poszła :wut:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

102mnfn.jpg

Znowu najwięcej Rarcia i RD, tyle, ze RD miała poprzednim razem najwięcej xD

Dobrze, że FS najmniej, tóż to bardzo niewolnicze jest.

Robiłam jeszcze testy na Księżniczke i Villaina - wyszła mi Luna i Sombra :lunaderp:

Edytowano przez Hidoi Mesu Okami ~
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

post-5902-0-59043700-1404135653_thumb.jpNo tak! Pinkie!?! To, że jestem w stanie się poświęcić dla kogoś znaczy, że jestem Pinkie!?! Ciekawa teoria! JA JESTEM CICHYM CZŁOWIEKIEM, KTÓRY POLECIAŁBY SAMOTNIE NA KSIĘŻYC I NIE WRÓCIŁ!!!

Ostatnio o takiej pomyłce słyszałem jak Valve buffneło zasięg Snipera w Docie...

Edytowano przez Krecik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bronyland.com/pony-personality-test/?q=Mzg0OXwxMDM3NTIx

 

 

                                                               

Wynik jak najbardziej trafny :3 Z każdej z nich coś mam,choć z jednych bardziej z drugich mniej . Zawsze mi się waha między RD a Rarity .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...