Skocz do zawartości

Pony Personality Test !!


Recommended Posts

stary test był za mało rozbudowany więc teraz jedziemy na tym:

http://www.bronyland.com/pony-personality-test/

mój wynik: Twi

http://www.bronyland.com/pony-personality-test/?q=Mzc2MHw0MzExMg!!

Dołączona grafika

czyli potwierdziło się to co miałem z tego poprzedniego mimo że tamte pytania były wręcz marne ;p ale brak Shy i spory wskaźnik przy RD = shok

hmmm ciekawe czy wybranie czarnego koloru, ciemności (żywiołu) oraz nocy nakierowuje do Twi czy do Rarity

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny test! Bardzo przystępny wygląd i co najwazniejsze - dużo bardziej przejrzysty wynik. Patrząc na statystyki wyniku możesz określić, na ile kim jesteś - Me Gusta.

Dołączona grafika

Rainbow Dash.

Jednak, jak widzicie, silna jest u mnie także Applejack i Twilight Sparkle. Nawet Rarity i Pinkie Pie!

Nie dziwi mnie brak Fluttershy szczerze mówiąc...

Majstrowałem tylko przy pytaniu o sztukę, gdyż aż 4 odpowiedzi do mnie pasowały. Jednak jak zapewne się domyślacie, to albo wychodziła Rainbow Dash, albo Applejack ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło, że jestem... Rarity. Jak tak przeczytałem tamten opis, to nawet pasuje. Trochę zdziwił mnie całkowity brak Fluttershy i to, że mam duży wskaźnik przy RD. Trochę myślałem nad pytaniem "Który rodzaj kucyków jest twoim ulubionym", bo od tego jest zależne, jaki kucyk, a dokładniej jaki rodzaj kucyka wyjdzie w teście.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Error establishing a database connection

Yay! Piękny komunikat. XD Chyba się wszyscy Bronies zlecieli robić ten test, dlatego baza danych nie wytrzymała. XD

... A tak chciałam się przekonać, kim jestem... .-. Ech, zrobię potem, jak baza będzie normalnie działała...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Wow jaki zaskok dla mnie. We mnie tyle Rarity i Pinkie Pie? :o

Rd ponad przeciętną granicą a myślałem, żę będę w poniżej przeciętnej... me gusta

Jeszcze bym powiedział, że jestem też bardziej Fluttershy (nieśmiały).

Cała reszta się zgadza :P

Ogólnie nie spodziewałem się takiego wyniku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Nie wiem co tu robi tyle Pinkie Pie, która krótko mówiąc jest dla mnie najbardziej wkurzającym kucem. Zwyczajnie z całego mane 6 ją lubię najmniej. No i widać też, dlaczego to ja powinienem być Avatarem RD, którym jednak nigdy nie zostałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bronyland.com/pony-personality-test/?q=ODEzNHw0NzA3Ng!!

I'm f*king amazing, fabulous and crazy. This is madness. Myślisz, że jesteś fajniejszy? Cool story bro.

Tylko za dużo Aj mi wyszło, z resztą się zgadzam. Coolness going to go to sleep now.

Dołączona grafika

Yeah, yeah, nevermind.

Dołączona grafika

Wyszło mi mniej więcej tak, jak się spodziewałem, czyli dużo Dashie i Pinkie :) Rarity? Zaskoczenie, ale pozytywne. Szkoda trochę, że nie mam nic z Fluttershy, no ale cóż, nieśmiały nie jestem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...