Skocz do zawartości

Pony Personality Test !!


Recommended Posts

Zdziwiłem się trochę, myślałem, że będzie bardziej Twilight niż Rainbow Dash. Także zdziwił mnie wynik Rarity i Fluttershy, bo raczej za modą nie przepadam, ale jestem wrażliwy. Ale i tak jest nieźle.
znam twój ból ;p myślę sobie pewnie będzie wynik Twi>Shy>Rarity/AJ a tu jeb Twi wyszła jak trzeba, ale nagle nie wiadomo jak dało mi RD i 0 Shy :O (w sumie .... to przez tą noc, czerń i ciemność i kilka innych odp na 100% nie dało mi Shy). Bycie leniem i pomaganie znajomym to chyba jedyne co pasuje u mnie jeśli patrzeć na RD (ale i tak jej nie cierpię ;p). DA MAGIKZ!! WE GO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam twój ból ;p myślę sobie pewnie będzie wynik Twi>Shy>Rarity/AJ a tu jeb Twi wyszła jak trzeba, ale nagle nie wiadomo jak dało mi RD i 0 Shy :O (w sumie .... to przez tą noc, czerń i ciemność i kilka innych odp na 100% nie dało mi Shy). Bycie leniem i pomaganie znajomym to chyba jedyne co pasuje u mnie jeśli patrzeć na RD (ale i tak jej nie cierpię ;p).

DA MAGIKZ!! WE GO

I lold. Sorki Luki, ale to chyba inni znajomi. Ja patrząc na ciebie nie dziwię się, że Shy ci nie wyszła i nie wiem czemu jej oczekiwałeś. Rarity też bym się nie spodziewał po tobie (i nie wiem w jaki sposób ci wyszła - przecież nie jesteś fabulous). RD natomiast pasuje pod względem względnej upartości i robienia po swojemu i szybkiego irytowania się (a to u nas fajnie działa - taka samo nakręcająca się spiralka).

Choć w sumie do ciebie nie pasuje szczerze nikt z mane6.

Nie ma [cenzurka], Luki. Jak chcesz coś sobie napisać to napisz własnego posta, jeszcze nikt cię nie zbanował to możesz własne posty pisać. I znam cię z tej strony, z której mi się pokazujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ty? No wai! xD Dla mnie to jesteś RD pełną gębą :P

Nie przesadzaj, nie jestem aż taki odważny, choć leniwiec ze mnie jest dosyć spory... Lecz niekoniecznie zawsze z prostego lenistwa, aczkolwiek z problemów innych niż słabej woli. Z resztą - Mnie nie jara zwycięstwo. A teraz lecim sobie poczytać dalej Ostatnie Życzenie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty? Weź sie posuń na tej kanapie dla lenia naczelnego :v inaczej wejdę na ciebie. A co do testów. Zawsze wychodzi mi max RD, zero FS i w 3 kolejnych próbach (nie pod rząd, w pewnym odstępie czasu) coraz mniej (ale i tak dużo) Rarity i coraz więcej (teraz tyle co Rarity) Pinkie. Reszta jest tak mało, że nie ma znaczenia. Rarbow Pie, lel xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamta pseudo RD to herezja. Tak...ja swoją sytuacje wyjaśniam. Z RD mam lenistwo i trochę skromności i chęci bycia najlepszym (i lojalność), z PP mam to co widać po PP a z Rarity...nie wiem. Raritowość, poza tym, że moda mi kompletnie wisi :P NiBl, ciekawy masz wynik :P a jeśli tu ktoś nie ma jakiegoś kuca w tabeli to głównie FS :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...