Skocz do zawartości

Pony Personality Test !!


Recommended Posts

Dołączona grafika

Wynik podobny do Warmana.

Jestem RD. :D Szczerze, to spodziewałem się Pinkie, ze względu na moje zakrzywienie światopoglądowe. :P Podobno jestem nieprzyzwoicie optymistyczny i trudny do ogarnięcia dla przeciętnego ludzkiego umysłu.

Z Raity, to lubię sobie czasami ponarzekać (z niczego się bluesowych tekstów nie pisze) :D .

AJ też mam przyzwoity wskaźnik (lubię westerny :P ).

Jeśli chodzi Dashie, to przede wszystkim wytrwałe dążenie do wybranego celu. Upartość i spora doza lenistwa (początkowo nawet tego testu nie chciało mi się rozwiązać) :P. Do tego lojalny jestem.

Szkoda tylko, że mało mam Flutter, choć do osób cichych nie należę. Twi też nie za dużo, ale zawsze coś. :D

EDIT:

LOL! Teraz zobaczyłem, że mój wykres wygląda niemal identycznie, co mojego brata (El Martineza).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszło znaczna większość Fluttershy i trochę Twilight. Jakbym maił to analizować to Twilight za to że nie migam się od pracy, a Fluttershy za to że wolę stać z boku i patrzeć na rozwój wydarzeń. Czyli wciąż mogę być bezduszną istotą nie posiadającą przyjaciół! Yey!

Mimo wszystko lepiej by było, gdybyś dodawał same obrazki, niż załączniki, skoro chodzi o tak niewielką i ogólnodostępna rzecz, jak pony personality test :3 Imageshack, Tinypic i tyle!

EDIT:

Nie mam pojęcia czy mogę (nigdzie nie dopatrzyłem się żeby nie) jeszcze edytować, ale po prostu nie wiedziałem jak wtranżolić obrazek do postu. Tutaj jest obrazek:

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

http://www.bronyland.com/pony-personality-test/?img=plz&q=MzgzOHwxNzM0MjQ

Zrobiłem test jeszcze raz... Duża zmiana, co nie?

Zrobiłem test... Tysięczny raz, o wiele bardziej się zastanawiając nad pytaniami. Wynik?

http://www.bronyland.com/pony-personality-test/?img=plz&q=NzgwNXwxODIwMDM znooowu Rarcia. Widocznie jest mi przeznaczona. ^-^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie ja w to nie wierze

http://desmond.imageshack.us/Himg805/scaled.php?server=805&filename=kopia20120225170435.png&res=medium

Robie test jeszcze raz tylko tym razem wybiorę pegaza. Zaznaczyłem jednorożca z względu na magie ale skoro wypada na Rarity to... WTF ja jej nie lubie bo to taka damulka :dodgy:

Myślałem iż będzie Fluttershy lub Rainbow Dash a tu szok i trafiła mi się rarity

Nakładam na Ciebie klątwę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myliłem się zmieniłem na pegaza no i mam

Dołączona grafika

Osobiście jestem zdziwiony bo najbardziej lubię Fluttershy. Mam z nią wiele wspólnego... Oboje kochamy zwierzęta i przyrodę a tu nawet odrobinę w jej stronę nie poszło.

Fakt iż trafiłem na RD mnie nie dziwi mam wspólną wadę nie cierpimy przegrywać... (offtop: przez co mam zakaz występowania w szkole...w końcu to nie fair, że wredna baba dostała role bo miała układy z nauczycielem a ja znałem tekst na blache :@ i osobiście przygotowałem scenariusz)

Twi to dla mnie rzecz oczywista bo magia to moja pasja od zawsze. No i mam tendencje do zakuwania... wkońcu mam najlepsze wykształcenie w domu :D

Pinkie ... w sumie mam coś z niej zawsze chodzę z bananem na twarzy i lubie się wydurniać dla zabawy... ale tak szczerze to się jej boje

Rarity ... mam czasem ... no dość często mam tendencje do robienia z siebie gwiazdy i bóg wie kogo.

Applejack w przeciwieństwie do mnie lubi pracować ale oboje mamy to samo zajęcie. Zbieranie jabłek.. w mojej okolicy jest kilka sadów, od dziecka chodzę tam i zbieram jabłka które sprzedaje potem sąsiadkom lub robimy z nich kompot.

ahhh no to muszę zmienić projekt avatara XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...