Skocz do zawartości

Nasze zainteresowania


Gość Resty

Recommended Posts

- Tworzenie muzyki w FL Studio

- Tworzenie avatarów

- Tworzenie filmów w Sony Vegas

- Większość gier z edytorem

- Internet (podobnie jak ChOmIk) :P

- Rysowanie

- Bazgrolenie

- Czasem kreskówki, ale powoli zaczynam z nich wyrastać.

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Wygodnie, tak jak wszyscy, skrobnę sobie listę:

- historia, zwłaszcza od kongresu wiedeńskiego w górę - bo autentycznie lubię ;]

- dyskusje na forach internetowych, zwłaszcza gdy są konstruktywne i mogę ustosunkować się do wielu kwestii

- rysowanie i robienie grafiki wektorowej - przyjaciel mnie wciągnął i zamierzam działać w tym kierunku nieco bardziej

- gry komputerowe - zwłaszcza stare, niezależne i/lub kilkumegabajtowe produkcyjki (jakoś rzadko kiedy sięgam po "wypasione" tytuły)

- muzyka, zwłaszcza fiński folk metal i pochodne, muzyka klasyczna, czy szanty

- nauka języków obcych, ze szczególnie dużym zacięciem na brytyjski angielski ;]

- Doctor Who - bo to jeden z wielu seriali, które zapamiętam na całe życie (i jest świetnym źródłem inspiracji do nauki wyspiarskiego języka ;] )

- stare seriale animowane i krótkometrażówki - bo po prostu warto ^^

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

-My little pony :)

-Książki .

-Imprezy.

-Sport.

-Moda

-Zwierzęta

-Muzyka

-i moja największa słabość ! Mam już swoje lata ale nadal bardzo chętnie zasiadam do gier przez internet takich jak League Of Legends Albo Counter Strike.

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Hmm co ja lubie...

- Koty

- Zoologia i biologia

- Moje koty :derp2:

- Rysowanie <moje główne hobby>

- Muza <słuchanie ale i granie :rainderp: >

- Zwierzęta

- Ksiązki

- Jakieś tam naukowe rzeczy albo niewyjaśnione zjawiska :P

- Kreskówki <np MLP>^^

- Doctor Who <3

- Spanie XD

- Czasami zabawa na Vegasie :)

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

- Gry i konsole, głównie PS3

- Polska infrastruktura drogowa - przede wszystkim autostrady i drogi ekspresowe (planowanie, przetargi, budowa)

- Podróżowanie - często bawię się Google Street Viewem, albo czytam w internecie o różnych miejscach na świecie. Ciekawi mnie świat. A do geografii smykałka zawsze była. Na podróżach potrafie spędzić dużo czasu, a kasę brać kosztem alkoholu, czy jedzenia na studiach : P

- A jak mowa o podróżach, to i bycie przewodnikiem! Jeżeli znam jakieś miejsce dobrze i jest ze mną znajomy/znajoma, która nie była w tym miejscu, automatycznie wchodzi we mnie Linds Przewodnik i potrafię oprowadzając mówić i o każdej byle pierdole :D

- Interesuję się uniwersum jednego anime - Rycerze Zodiaku (oryg. Saint Seiya)

- Od czasu do czasu pisuję fanficki

Link do komentarza

Moje zainteresowania?

 

Proszę bardzo:

 

- Astronomia (kocham patrzeć na gwiazdy! Wiem bardzo dużo o wszechświecie. Głównie z programów na discovery science)

 

-Taniec (Jestem świetnym tancerzem! Tak dokładnie to samoukiem który tańczy głównie freestyle)

 

- Gry (Jestem doświadczonym graczem! Grę uważam za skończoną jeśli znajdę wszystkie tajemnice i przejdę grę na very hard! A gram już jakieś 8 lat)

 

- Muzyka (bardzo konkretnie się tym interesuję! Zwykle pierwszy słyszę najnowszą piosenkę! Pewnie dlatego że mam Niemiecką vivę)

 

- Poker (jestem po prostu dobrym graczem! I często wygrywam)

 

- Nauka (uwielbiam oglądać różne naukowe programy takie jak wyjaśnić niewyjaśnione)

Link do komentarza

Moje zainteresowania to są: prehistoria,  sport, muzyka, filmy, biologia, geografia, kosmos, studiuję także historię najwspanialszego, legendarnego i popularnego transatlantyka z XX w. RMS Titanica. Co do mojego zainteresowania biologią dotyczy się współczesnych zwierząt, a szczególnie ogarnęła mnie pasja do wilków. Prehistorią zająłem się o wcześniej jako ośmiolatek :) Kupowałem dużo książek o dinozaurach oraz mnóstwo minut poświęciłem na wkuwaniu nazw tych gadów oraz ich dane jak się odżywiały, czy miały jakieś szczególne cechy, czy były padlino, mięso, roślino czy wszystkożerne... Wiele by wymieniać! Jedynie mogę się jeszcze pochwalić kolekcją filmów DVD z serii BBC oraz tym, że odwiedziłem 3 największe JuraParki w Polsce: Solec Kujawski, Bałtów i Rogowo, planowany wyjazd - JuraPark w Łebie. Zacząłem także zajmować się filmami i muzyką. Oglądam różne filmy i słucham różną muzykę, ale tylko taką co wpadnie mi w ucho. Zainteresowanie się geografią wzrosło się wtedy, gdy zacząłem chodzić do gimnazjum. Kiedy byłem jeszcze dzieckiem również interesowałem się anatomią. Swoją przygodę z liniowcem RMS Titanic'em zacząłem dopiero wtedy, gdy obejrzałem film Jamesa Camerona opowiadający o losie Rose i Jacka oraz o samym Titanic'u. Świetny film!! Polecam... W moich zainteresowaniach znalazł się też kosmos, ale tylko i wyłącznie zacząłem się pasjonować działem, który mówi o meteorach i innych zmianach klimatu (po części jest to dział z chemii). Na tyle o moich zainteresowaniach. Oprócz zainteresowań, prowadziłem także kolekcję kapsli po piwach i sokach w szklanych butelkach :) Całkiem fajne zajęcie, serio. Kolekcjonuję także zbiór znaczków i monet, które częściowo otrzymałem od dziadka. Dziękuję Ci dziadku... Pozdrawiam.

 

Chciałbym jeszcze powiedzieć o takim jednym zainteresowaniu, który może się okazać tak nie do końca zainteresowaniem...  Kiedy oglądam filmy i animowane o treści zwierającej jedynie przygody mówiących zwierząt takie jak Balto, Bambi 2, Zakochany wilczek czy Lilo i Stitch to najczęściej przykuwają moją uwagę główni bohaterowie, którzy na koniec filmu zakochują się w sobie i żyją ze sobą długo i szczęśliwie, koniec! Wtedy to się rozczulam i zabieram się od razu do wyszukiwania fan artów z tymi bohaterami, całkiem też niezłe spędzanie czasu.

 

To na tyle, pozdro od Wilku  

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Kocham rysować kucyki. Robię to wprawdzie codziennie, moją teczkę z rysunkami zajmują tylko kucyki, a ona już trochę waży, czasem narysuję coś stylem z EG i też mi wychodzi, ale wolę kuce.

chrysalis_by_xchrysalisssx-d6gptjj.png

Mi się ten rysunek nie podoba, ale zauażyłam, że ludziom na DA bardzo, to wstawiłam.

Um... uwielbiam też śpiewać! W tym też jestem dobra, ale jeszcze nikt nie wie o tym oprócz mojej przyjaciółki.

Link do komentarza

Ja interesuje się terrarystyką. Głownie ptasznikami, ale wiem też co nieco o jaszczurkach i owadach.

Pająkami zajmuje się od jakichś 4 lat. Do tej pory moja hodowla liczy 4 pająki, ale mam zamiar ją powiększyć.

Jak na razie posiadam:

2 p. irminia

a. geniculata

b. boehmei 

 

Kolejnym gatunkiem który chce nabyć jest h. maculata/ h. lividum

Link do komentarza

Muzyka, plastyka, filmy,  książki.

Jeśli chodzi o muzykę to metal i rock. Na liście zespołów wygrywa u mnie Megadeth i Black Sabbath, ale lubię też muzykę celtycką.

Jeśli chodzi o plastykę to piórko, tusz, ołówek i akwarela.

Filmy - horrory. Im starsze, tym zabawniejsze.

Ulubionym moim autorem książek jest Neil Gaiman. Facet odpowiedzialny za Koralinę, Nigdziebądź, Amerykańskich Bogów, Księgę Cmentarną, cykl komiksów o władcy snów - "Sandman"  i wiele innych.

Link do komentarza

A co tam: :pinkie:

 

Cóż  kręci mnie jazda konna ale nie mam własnego konia a mój dziadek je hodował.Ciągle mu powtarzam że mógł zostawić mi swojego źrebaka ,srokatego :  .Ale nie bo mój tata go nie chciał bo kto będzie przy nim robił bla bla bla . Chociaż mu mu mówię że się nim zajmę :pinkiep: .Ciągle mi nie wierzy i przekłada kupno .Wciąż nie tracę nadziei.

Drugie co mnie kręci to śpiewanie :sweetie: .Często moja pani od religi w szkole mi daje psalm do kościoła :pinkie2: .Chociaż czasem sobie śpiewam w domu.No dobra bardzo często :sjf1O: .Co do bierwszego talentu pragnę prowadzić stadninę.Najczęściej lubię śpiewać piosenki my little pony :kUzFl: .Po prostu kocham śpiewać i gdy słyszę muzykę bardzo mnie korci aby pośpiewać nawet jak nie znam tej piosenki. :pbft: .Wspieram Swiettie Belle :RAevk: .

Kolejny talent jest dość kłopotliwy.Lubię grać na komputerze i jestem komputerowym specem.Umiałam nawet zmienić język systemu a mój tata nawet tego nie umiał .

Przedostatni  talent jest dość nietypowy dla mojej płci :lazyrainbow:  .To rolnictwo i jak dorosnę mój tata przepisze na mnie gospodarkę. Wtedy spełnię swoje marzenie i założę stadninę :salut: .Dzisiaj pojechałam zwozić boliki te duże :fleur: .

Ostatni talent to taniec.Kocham tańczyć i śpiewać jednocześnie.

 

Jak wam się podobało zacytujcie.Chętnie wysłucham waszych opinii. 

Link do komentarza

Uwielbiam programować gry. To jak zabawa w Boga, tworzenie całych światów z liczb. Wiadomo, samemu GTA się nie napisze (no dobra, są ludzie którzy mają dar i siedząc przez parę lat nad jednym projektem stworzyli silnik i grę na nim - np. Barok Engine, niestety MMO na nim nie wypaliło), ale przyjemność z pisania kodu i obserwowania jak powoli powstaje z niego twój wymarzony, prymitywny i zabugowany FPS jest nie do opisania. 

Do tego gram na gitarze, ćwiczę głównie technikę fingerstyle. Igor Presnyakov, Tommy Emmanuel, Leandro Kasan - niesamowite co można zrobić z jedną gitarą. 

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Moim największym zainteresowaniem jest biologia o człowieku ( m.in anatomia ), bardzo lubię poznawać różne tajemnice ludzkich organizmów :) Oprócz tego drugą taką największą pasją jest lotnictwo a konkretnie pilotowanie - od dziecka chciałem być pilotem samolotów pasażerskich i latać po całym świecie. Niestety przez moją wadę wzroku jest to niemożliwe :( ale zawsze pozostaje program Flight Simulator X dzięki któremu mogę chociaż "na chwilę" poczuć się jak prawdziwy pilot... Bardzo lubię też historię i wszelkie fakty na temat najwspanialszego transatlantyku RMS Titanic - właśnie dzięki temu w buduję w minecrafcie jego replikę 1x1 wzorując się na oryginalnych planach i filmie J. Camerona. Oczywiście nie muszę chyba do tego dodawać, że dochodzą do tego kucyki i wszelakie inne rzeczy z nimi powiązane np. fanarty :)

Edytowano przez Kaminson
Link do komentarza
  • 1 month later...

Mam tego dużo :P

Na stałe zajmuję się jeździectwem, w każdej wolnej chwili działalności plastyczne obejmujące rysunek, malarstwo i wyrób biżuterii. 

Kiedy jest trochę więcej czasu i możliwości dochodzi też fotomodeling, chociaż to zazwyczaj zarobkowo, jednak lubię tę pracę. Sporo bawię się też w graffiti, ale z racji wyjazdu przyjaciela z którym zazwyczaj coś działaliśmy mam spore rozluźnienie działalności. 

 

Co by tu jeszcze... uczestniczyłam w kursie PoleDance tak dla podniesienie własnych umiejętności, ale nie wiążę tego z pracą zarobkową ;P Czasem wykonuję tez jakieś drobiazgi dla przyjaciela który bawi się w rekonstrukcji historycznej.

Link do komentarza
  • 4 weeks later...

Sporo czasu zajmuje mi korespondencja zagraniczna - elektroniczna i papierowa. Regularnie piszę z osobami z Argentyny oraz Izraela, ale zdarzają się też krótsze znajomości, wzajemne pomaganie z projektami i artykułami... Listy tradycyjne pociągają za sobą zabawę w ozdabianie kopert - w okolicy nie da się nabyć żadnych ładnych gotowców, zresztą tak jest ciekawiej.

 

Jeśli chodzi o zainteresowania teoretyczne to, częściowo ze względu na wspomnianą korespondencję, interesuję się kulturą i historią Argentyny, a szerzej - całej Ameryki Łacińskiej. Do tego dochodzi nauka hiszpańskiego.

 

No i ostatnie z większych hobby - MOOC, czyli Massive Open Online Courses. Innymi słowy codziennie rano siadam sobie przed komputerem i słucham, jak profesor jakiegoś zagranicznego uniwersytetu opowiada o historii rocka, specyfice dzieł Szekspira czy podstawowych prawach genetyki.

Link do komentarza

Moje zainteresowania głównie do nich należą przyroda zwłaszcza zwierzęta

poza tym książki głównie z działu fantasy

gry sporo ich jest ale moim faworytem jest Mortal Kombat

z filmami jak z książkami głównie fantasy i

w pewnym stopniu interesuje się astronomią i zjawiskami paranormalnymi

Link do komentarza

Ja interesuje się terrarystyką. Głownie ptasznikami, ale wiem też co nieco o jaszczurkach i owadach.

Pająkami zajmuje się od jakichś 4 lat. Do tej pory moja hodowla liczy 4 pająki, ale mam zamiar ją powiększyć.

Jak na razie posiadam:

2 p. irminia

a. geniculata

b. boehmei 

 

Kolejnym gatunkiem który chce nabyć jest h. maculata/ h. lividum

Zazdroszczę pajączków. :lunaderp:

 

Jeśli chodzi o mnie, interesuję się behawiorystyką , psychologią zwierzęcą i weterynarią co ściśle łączy się z tym co chcę wykonywać w przyszłości. :x

Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...