Skocz do zawartości

Nasze zainteresowania


Gość Resty

Recommended Posts

Wiem, że niektórzy pisali już o swoich zainteresowaniach w introdukcji. Ale uważam, iż w takim temacie można bardziej podzielić się i poznać swoimi zainteresowaniami i znaleźć osoby o podobnych upodobaniach. Jeżeli państwo administratorzy i moderatorzy uznają temat za niepotrzebny - proszę o usunięcie go.

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość Piter Wan Kenobi

Dobra to ja zacznę,jak mówiłem mam bardzo dużo zainteresowań.Oczywiście muzyka,piercing,spacery nocą z osobą którą lubię i da się z nią mądrze pogadać,trochę samochody,chcę także nauczyć się grać na basie i wiele więcej by wymieniać.Temat nawet fajny moim zdaniem :]

Link do komentarza

Moje zainteresowania... Hmmm... Na pewno komputery, a raczej ich software (strony internetowe, systemy itd.) Stare urządzonka elektroniczne (magnetowidy, radiomagnetofony, budziki, stare komputery - Atari, Commodore). Oprócz tego, interesuję się sportami motorowymi. Zwłaszcza Formuła 1, ale także WTCC, BTCC oraz Porsche Super Cup. Muzyka z lat 80-tych. Oczywiście samochodami, choć już nie w takim stopniu jak kiedyś... Uff, to chyba wszystko. Więcej info na profilu, lub zapraszam do rozmowy na FB :twilight2: P.S. Moja wypowiedź może byc trochę chaotyczna :discord:, ale to dlatego, że coś mnie dzisiaj głowa boli...

Link do komentarza

Zdecydowanie muzyka. Jednak muzyka nie w sensie "słucham muzyki i tyle". Jestem naprawdę oddana muzyce. Śpiewam, gram trochę na perkusji, ostatnio trochę brzdękam na gitarze, właśnie zaczęłam studia (w wieku 14 lat :rainderp:) muzyki organowej i tego typu rzeczy. Słucham głównie rocku, Pink Floyd góruje na mojej liście. To chyba moje największe zainteresowanie.

Link do komentarza

Okultyzm, demonologia, nekromancja oraz wszystko co paranormalne. :crazytwi: A z normalnych rzeczy to słuchanie muzyki - głównie Rock, Metal, polski rap i muzyka bronies - a także czytanie książek fantasy, thrillerów i horrorów, szkicowanie i prace graficzne na kompie i jeszcze trochę samochody i komputery. PS. Mam nadzieję, że nie przeraża was mój Dark Side :crazy:

Link do komentarza

Okultyzm, demonologia, nekromancja oraz wszystko co paranormalne. :crazytwi: A z normalnych rzeczy to słuchanie muzyki - głównie Rock, Metal, polski rap i muzyka bronies - a także czytanie książek fantasy, thrillerów i horrorów, szkicowanie i prace graficzne na kompie i jeszcze trochę samochody i komputery.

PS. Mam nadzieję, że nie przeraża was mój Dark Side :crazy:

Interesowane się sprawa paranormalnymi nie jest czymś nienormalnym.

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Okultyzm, demonologia, nekromancja oraz wszystko co paranormalne. :crazytwi: A z normalnych rzeczy to słuchanie muzyki - głównie Rock, Metal, polski rap i muzyka bronies - a także czytanie książek fantasy, thrillerów i horrorów, szkicowanie i prace graficzne na kompie i jeszcze trochę samochody i komputery.

PS. Mam nadzieję, że nie przeraża was mój Dark Side :crazy:

E tam,każdy lubi co innego :P.A avek fajny moim zdaniem,o rapu powiadasz a jacy wykonawcy np? Hmm,zaś jak dla mnie ciekawą osobą się wydajesz :>

Link do komentarza

No więc tak... Jak każdy - lubię słuchać muzyki. Najbardziej przypada mi do gustu rock, techno, dubstep, drum&bass itp..., rzadko - hip-hop. Teraz bardzo lubię muzykę fandomu. Nagrywam i montuję filmy. Nic konkretnego, ale czasami ktoś prosi mnie o pomoc z nagraniem i ogólnym wykonaniem filmu. Nie wiem czy to jest zainteresowanie, ale lubię rozśmieszać innych. Czasami nawet swoim kosztem (i tak siebie nie uważam za kogoś wartego uwagi więc co mi za różnica...). Tańczę też hip-hop. To chyba tyle...

Link do komentarza

E tam,każdy lubi co innego :P.A avek fajny moim zdaniem,o rapu powiadasz a jacy wykonawcy np? Hmm,zaś jak dla mnie ciekawą osobą się wydajesz :>

Z rapu to akurat może być każdy, byleby miał życiowe teksty, a nie nawijki o kasie i kobietach lekkich obyczajów. A konkretnie to: Grubson, Donguralesko, kaliber 44 (choć kawałków mogę nie kojarzyć), 52 Dębiec i ew. Peja, ale jestem otwarty na każdy dobry rap.
Link do komentarza

Hmm... No cóż moje zainteresowania są takie: Najbardziej lubię motoryzacje, a tak bardziej to motocykle i sporty z nimi związane, także bardzo lubie słuchać muzyki(rap, hip-hop, dubstep, reggae i piosenki na tle kucykowym), rysować (komputerowo też, ale to tak bardziej amatorsko), czasem lubię też poedytować gry i programy w Symbianie/Javie, pograć troszkę w gry, pomajstrować, naprawić coś itp. Mógłbym napisać tego więcej, ale co tam...

Link do komentarza

Mam tendencję do ogarniania świata w całej swej okazałości więc zainteresowania mam naprawdę szerokie. Biologia, ekosystemy, biotechnologia, biomechanika, ewolucja, paleontologia, mechanika, elektronika, robotyka, inżynieria wojskowa, rozwój technologi na przestrzeni wieków, militaria, historia, paleoklimatologia, astrobiologia, fizyka, astrofizyka, astronomia, astronautyka, futurologia, socjologia, muzyka (nie mam na myśli słuchania, lecz granie i komponowanie), szkicownictwo naturalistyczne, rysunek komiksowy, rysunek w technikach photoshopu, fotografika, gastronomia w tym cukiernictwo, alternatywny rozwój technologiczny, animacja ( tworzenie własnych), kryptozoologia, w sumie mogę dorzucić również różne paranauki, ale ten rozdział był związku z moimi doświadczaniem i z zjawiskami paranormalnymi. Potem się okazało, że paranauki donikąd nie prowadzą i jeśli chcę zrozumieć to co doświadczyłem powinienem zaufać konwencjonalnej nauce. Wymieniać mógłbym jeszcze długo, ale wiecie jak to jest. Jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. ;)

Link do komentarza

@aggar

To masz wtedy podobne do moich! Też lubię wszystko związane z historią, ewolucją i paranormalnymi zjawiskami, nawet jeśli podchodzę do nich do sceptycznie. Krypto-zoologia to jest dopiero czad!

Krypto zoologia jak wyzej. Kiedys zajmowalem sie wierszami i paleozoologia.

Teraz

Kryptozoologia

Sluchanie muzyki (Gothic, Metal, Hip Hop, Kucyki)

Pisarstwo

Zbieranie Figurek z gier i filmow (Kucyki tez mam ich siedem jak na razie). Jak myslicie otwierac temat "moja figurka"?

Link do komentarza

Kiedyś miałem materiał przygotowany do filmu o humanoidach. Amatorski dokument miał zawierać opis ponad 60 różnych humanoidów żyjących w czasach historii pisanej. Ich miejsca w kulturze, opisy zachowań, wyglądu i relacje ze spotkania. Oczywiście owe 60 małpoludów w istocie mogło być tylko 14 gatunkami różnie opisywanymi przez różne kultury. W dodatku do naszych czasów dotrwać mogły 2-9 gatunków. Myślę, że na wielu zrobiłoby wrażenie, że Yeti i wielka stopa to tylko dwa najbardziej znane przykłady z pośród ogromnej mnogości gdzie choćby ape florida doczekał się kilku bardzo dobrych fotografi. Miałem też materiał na temat "ewolucji" statków wojennych w różnych regionach świata, czy lotnictwa, ale komputer się popsuł i musiałem zrobić format dysku. Wraz z materiałami przepadł program do montowania wideo :\ Potem straciłem motywację na robienie jakichkolwiek filmów na kilka lat. Przed tym zdążyłem wydać tylko jeden w wybitnie gównianej jakości i gdyby nie to, że zebrał grono pozytywnych komentarzy i ponad 630 tys wyświetleń usunąłbym to w cholerę :) Linku nie podam.

Link do komentarza

Moje zainteresowania nie są jakieś szczególne ale są...dobra więc tak: Filozofia-czyli wszystko i nic jednocześnie, chociaż nicość jest wszystkim a wszystko jest nicością...czy jakoś tak... Muzyka-wszelakiego typu nie mniej jednak nie trawie techno i 99% polskiej "sceny muzycznej" Historia-głównie konflikty zbrojne. Zjawiska paranormalne i trochę okultyzm- takie tam pierdoły sigile, runy, duchy, parapsychologia itp. Fizyka(w pewnym sensie)- Cząstki elementarne, teoria strun, szczególna TW, most einsteina-rosena, podróże w czasie itp. Ponad to: film i animacja, gitary, teorie spiskowe(bardziej jako ciekawostka niż coś poważnego), psychologia, gry i oczywiście cydr.

Link do komentarza

Skoro tylu lubi ewolucję to może warto założyć jakiś temat o tym? Pisalibyśmy choćby o odobenocetopsach

Dobry pomysł, bo byłoby to rozwinięcie zainteresowań. Musiałbyś to jakoś ogarnąć jednak, by nie umarł za szybko i by się nie zrobił offtop. Warto byłoby też o kryptozoologii i naukach paranormalnych, bo też jest zainteresowanie (kto nie lubi opowieści o przedziwnych stworzeniach w głębinach oceanów czy kosmicznej genezie życia na Ziemi?).

Link do komentarza

Jako że mam dzisiaj doła na miarę rowu mariańskiego mogę napisać coś czego będę, żałował ale co mi tam.

Zainteresowania

Internet - i wszystko co z nim związane: YT, MLP, przeróbki i inne...

Muzyka - Trance (live sety - po prostu KOCHAM), Vocal Trance i absolutnie wszystko co wpadnie w ucho (dubstep... brrr). Uwielbiam wieczorkiem włożyć słuchawki i posłuchać ulubionych kawałków.

Film - ciężka sprawa, lubię się pośmiać, wzruszyć wystraszyć, szukać szczęki na podłodze, filmy które zapierają dech w piersi lub po prostu mają to coś. Nie lubię tandety i efekciarstwa

Gry - lubię ambitne, rozbudowane, dynamiczne gry. Gry które mają w sobie "to coś", gry które mają do zaoferowania coś więcej niż licznik zabitych przeciwników. Nie lubię nadętego Call of Duty i innych "fast foodowych" produkcji. Gra ma być długa i wypełniona zawartością. (Burnout Paradise!)

Gotowanie - uwielbiam robić coś dla siebie (póki co). Gdy nabiorę wprawy, a raczej inni odwagi chętnie przygotuję coś dla całej rodzinki

Bycie wśród najbliższych/w domu - trudno to uznać za zainteresowanie, ale życie mnie nauczyło że po prosu lepiej nie wychylać głowy

Abstynencja - nie licząc okazjonalnej lampki szampana (sylwester) jestem jednym z nielicznych którzy nie piją. Patrząc na swoje otoczenie to powód do dumy... albo do załamania się

Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...