Skocz do zawartości

Ekipa na Garry's Moda/Killing Floor


Bonifacus

Recommended Posts

Witajcie ludziska! Jakoś tako wpadło mi do głowy, by stworzyć ekipę do gry Garry's mod, byśmy wspólnie mogli zagrać sobie w takie gry, jak np. winter survival, zombie apocalypse, albo po prostu posandboxować sobie i porozwalać zombie... Druga gra w jaką szukam ekipy do gry to Killing Floor. Ten, kto posiada tą grę wie chyba, że samemu jest nudno rozwalać mutanty i dlatego także niech wpisuje się tutaj, by móc pograć sobie z kimś ze swojego otoczenia :P Każdy kto posiada chęci i Gmoda/Killing Floor niech się tu wpisze! Umówimy się i pogramy razem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nie wiem czy jeszcze tam gracie w Gmoda lecz zbieram ekipę posiadam własnego ts-a dlatego wymagam wieku 16+ i mikro i oczywiście grę wszystko w temacie na tej stronie podawajcie nicki steam a na steam zgłaszajcie się jak będę online po ts-a i zaczniemy obmyślać sprawy serwa itd. itp. chciałbym aby wszyscy mieli wyczyszczonego Gmoda abyśmy ściągali te same mody i addony aby gra była przyjemna ale koniec mojego rozpisywania się tu podawajt nicki (oraz dla ułatwienia opiszcie mniej więcej swój wygląd avatara bo czasami nicki się powtarzają :D):

http://forum.garrysmod.hpbf.pl/Temat-EKIPA_NA_SZYBKO__3527?pid=29368#pid29368

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...