Skocz do zawartości

Figurki niedostępne w Polsce - zamówienia


Kamisha

Recommended Posts

Oczywiście, że cena 49,99 dotyczy jednego zestawu :)

Co do moich figurek to obecnie mam do sprzedania:

- Zecora świecąca w ciemności 150zł + wysyłka [8cm wysokości, tyle co inne kucyki do czesania]

tumblr_m6crg1G7UI1qjs7mxo1_500.jpg

- Rainbow Dash z Funko 120zł + wysyłka [15cm wysokości]

images?q=tbn:ANd9GcQiZhQP8dgdyMP1fCfla1kqJSIJKVVa6CNkZRryzhMbOGnx-aN2EQ

- Derpy z Funko 120zł + wysyłka [15cm wysokości]

dh01.jpg?w=479

- Nightmare Moon [12cm wysokości] 220zł + wysyłka

4.JPG

Oprócz tego mam różne blind bagowe i do czesania [bez opakowania], ceny od 15zł.

Wiem, że ceny kosmiczne, ale co poradzić, na ebayu takie same. Ja tego za darmo nie dostaję ;p Jakby jednak ktoś coś chciał, to proszę pisać na PW.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Cześć.

Zbieram zamówienia na figurki, których nie ma u nas w Polsce. Między innymi Zecorę, Nightmare Moon, Lyrę i Trixie do czesania... Będę ich parę miała i jeśli ktoś chce, może ode mnie kupić. Niestety ceny są wysokie, ale może akurat komuś zbliżają sie urodziny albo coś, i rodzice będą skłonni wydać parę zł na waszą zachciankę? :) Piszcie, jesli jesteście zainteresowani. Jeżeli będzie odzew, to wrzucę listę z cenami.

Niech Przyjaźń będzie z wami :discord2:

witam interesują mnie ceny kilku koników. Podam Pani nazwy koników a Pani poda mi ich ceny:

- rainbow flash

-flitterheart

-honeybuzz

-star swirl

-sugarcup

-lulu luck

-plumsweet

-blossomforth

-sweeti swirl

-zecora

proszę o podanie cen i kosztów przesyłki??? i jak można by było ewentualnie odebrac i zapłacić za koniki jakbym się zdecydowała na ktoregoś??? proszę o odpowiedź na mojego maila [email protected] z góry dziekuję i pozdrawiam.

Link do komentarza

Cześć.

Zbieram zamówienia na figurki, których nie ma u nas w Polsce. Między innymi Zecorę, Nightmare Moon, Lyrę i Trixie do czesania... Będę ich parę miała i jeśli ktoś chce, może ode mnie kupić. Niestety ceny są wysokie, ale może akurat komuś zbliżają sie urodziny albo coś, i rodzice będą skłonni wydać parę zł na waszą zachciankę? :) Piszcie, jesli jesteście zainteresowani. Jeżeli będzie odzew, to wrzucę listę z cenami.

Niech Przyjaźń będzie z wami :discord2:

witam interesują mnie ceny kilku koników. Podam Pani nazwy koników a Pani poda mi ich ceny:

- rainbow flash

-flitterheart

-honeybuzz

-star swirl

-sugarcup

-lulu luck

-plumsweet

-blossomforth

-sweeti swirl

-zecora

proszę o podanie cen i kosztów przesyłki??? i jak można by było ewentualnie odebrac i zapłacić za koniki jakbym się zdecydowała na ktoregoś??? proszę o odpowiedź na mojego maila [email protected] z góry dziekuję i pozdrawiam.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Cześć.

Zbieram zamówienia na figurki, których nie ma u nas w Polsce. Między innymi Zecorę, Nightmare Moon, Lyrę i Trixie do czesania... Będę ich parę miała i jeśli ktoś chce, może ode mnie kupić. Niestety ceny są wysokie, ale może akurat komuś zbliżają sie urodziny albo coś, i rodzice będą skłonni wydać parę zł na waszą zachciankę? :) Piszcie, jesli jesteście zainteresowani. Jeżeli będzie odzew, to wrzucę listę z cenami.

Niech Przyjaźń będzie z wami :discord2:


ja chciałabym kupic zecora ile by to kosztowało

Link do komentarza
  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...