Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] gameloft mlp game


SystemShy

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 160
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gram trzeci dzień i jeszcze się nie znudziłem. Było troche problemów z ściągnięciem bo google play zarzekał się że gra jest nie kompatybilna z moim telefonem ( Sony Xperia Tipo) ale ktoś podał tu inny link i działa co prawda napisy niektóre ciężko przeczytać bo mam mały ekran i troszkę klatkuje ale i tak fajnie się gra. Mam 22 poziom i coraz trudniej wyrobić się z kasą ale myślę że tak do 30 poziomu dogram zanim mi się znudzi. Ocena ogólna 4/5

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to niestety leci najwięcej kasy :P Dzisiaj znów użyłem buga i kupiłem trixie. Zauważyłem, że soarin ma błędy podczas ruszania skrzydłami a podczas gry w zbieranie jabłek pod uchem octavii pojawia się biała plamka.

Możesz mi opowiedziec o tym bugu :) Chciałam wygrac jakiegokolwiek kucyka ale zmarnowałam 25 diamentów i nie wygrałam nic

~~

OMG! Ale misje dowalili! Skąd mam wytrzasnąć tyle diamentów! Mam tylko 9! Kurde po co marnowałam je na Balloon pop :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Hmm obecnie mam 49 level. To skandal- Armor i Cadance są za 650 kryształów każdy. Po policzeniu wszystkiego wychodzi na to że jest więcej postaci za diamenty niż za złoto. Posiadam wszystkie kuce oprócz tych za serca, diamenty i snailsa który o dziwo nie zbugował się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem sobie spokój przy misji z karmieniem Spike'a. Chcieli dobrze, ale wyszło jak zawsze. Cóż nadal czekam na MLP RPG game, która połączyła by Obliviona, Fable i innych. Wyobraźcie sobie to: Zaawansowany edytor postaci (wybór znaczka na początku lub czekanie aż dostosuje się do naszego stylu gry), możliwość rozmowy z większością napotkanych postaci, otwarty świat Equestrii (bez doczytywania co 10 minut), wiele misji pobocznych, możliwość zajmowania się przyziemnymi rzeczami (rolnictwo, muzyka, handel, rozbijanie chmur, projektowanie ubrań i inne), punkty doświadczenia, arena pojedynków magicznych, co najmniej dwa zakończenia zależne od charakteru postaci (będziesz Fluttershy czy Flutterbitch?)... W skrócie to wszystko za co kochamy RPG. Marzenia piękna rzecz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się że troche czitowałem... ale! Przykre że levele kończą się na 60 i dalej nie zwiększają, nie dostajemy kolejnych diamentów czyli gry się nie da przejść. Żeby uzbierać punkty elementów magii żeby odblokować kryształ trzeba albo je kupić, albo czekać latami, bo po 1 roku gry uzbierałem ich nie całe 100. I to pod warunkiem że przypadkowo nie klikniemy na fioletowe parasprity bo w tedy je tracimy. Za każdym razem są te same 3 gry z kucykami, zero modyfikacji, są identyczne, przez co staje się bardzo, bardzo nudne. Gra jest chyba najdurniejszym pay2play jakim kiedykolwiek widziałem. Natomiast wykonanie grafiki jest piękne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest chyba najdurniejszym pay2play jakim kiedykolwiek widziałem.

Natomiast wykonanie grafiki jest piękne.

Poprawka "Pay2Win" - grałem swego czasu w takie fajne wyścigi na PC gdzie każdy miał szanse, a dodatkowe części zwiększały szansę, ale nie oznaczało to że reszta była bez szans.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest poradnik na nadpisanie gier by wygrywać GEMS STONE http://www.youtube.com/watch?v=kRYGahHemGY świetna sprawa mi to zadziałało mimo że aktualnie nie gram bo zmieniam telefon :) , jak by ktoś miał jakiekolwiek pytania proszę pisać na PW , powodzenia , do zrobienia tego wymagana jest odrobina chęci tylko i wyłącznie . Powodznia..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka?Czy ja wiem.Ja lubię takie gry...aż chce mi się zagrać ale nie mam odpowiedniego sprzętu :P.Muszę przyznać że sprawę z kamieniami spaprali,w dodatku postacie zrobione tak sobie.Co do kucykowych gier to ja znam (nie skończone jeszcze):"Legends of Equestria", i "Questria".Trudno jest znaleźć jakieś dobre kucykowe gry.Obecnie czekam na "Legends of Equestria".Jak dla mnie najlepsza kucykowa gierka.Edytor postaci,zawansowany (a przynajmniej lepszy) wygląd kuców,Online,3D,dużo lokacji + dalej pracują nad trybem walki (chyba) i akcesoriami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z gierą, jestem zalogowana na gameloft i wszystko na ich stronie chodzi, mam przyjaciół, ale gdy wracam do gry pisze mi ze nie mam przyjaciół i nie mam mi kto przysyłać serc a jak sami wiecie są one potrzebne. Czy ktoś wie w czym tkwi problem i/lub jak go naprawić. Bardzo byłabym wdzieczna,urzeram się z tym problemem juz od świąt. Pozdrowienia:aj:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...