Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] gameloft mlp game


SystemShy

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 160
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Cóż, gra nie powala, masa mikropłatności, ale jako, iż jestem cierpliwy i nie gram w nią bez przerwy, to czekam na nasze ukochane klejnoty. Na pewno na pogardę zasługuję jeszcze misje, których nie da się przejść bez znajomych. Ciekawa jest za to oprawa wizualna i muzyczna, nie ma to, jak posłuchać sobie czołówki, czy "Find a Pet" podczas grania ;)

PS. Jeżeli ktoś połączony jest z "Gameloft Live" i potrzebuje serc/skrzynek, to zapraszam do dodawania. Mój nick ,to "Amani9999". (Bez apostrofów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem kilka gier Gameloftu i co?

Nie wiem co było pierwsze, ale MLP to po prostu kopia innych produkcji. HUD jest identyczny, zasady podobne, mikropłatności te same... Każdy kolejny "city builder" działa na tych samych zasadach a jedyną różnicą jest tematyka :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Pojawiła się aktualizacja do gry. Poprawili optymalizację, ale i tak wiele do szczęścia brakuje, dodali kilka kucyków z odcinka Apple Family Reunion i standardowo "crash fixes". Faktycznie działa lepiej. Ba, podobno pojawiające się losowo przeszkody mają nie być aż tak upierdliwe.

Ale nie zmienia to faktu, że to nadal P2P - Pay to Play. :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się aktualizacja do gry. Poprawili optymalizację, ale i tak wiele do szczęścia brakuje, dodali kilka kucyków z odcinka Apple Family Reunion i standardowo "crash fixes". Faktycznie działa lepiej. Ba, podobno pojawiające się losowo przeszkody mają nie być aż tak upierdliwe.

Ale nie zmienia to faktu, że to nadal P2P - Pay to Play. :rd8:

Ale ta Aktualizacja to chyba tylko na ipada. Mam tablet samsunga i ni wujka ne moge tej Aktualizacji wgrac. Ma ktos jakis pomysl ? Nie mam pojecia jak przejsc z zimy do wiosny. Wszystkie elementy harmonii odpalone i nic......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z tą aktualizacją zniknął uciążliwy bug w postaci wieszania się gry kiedy ktoś wysyła ci serduszko. Ci co jeszcze nie wiedzą mogą sobie spokojnie zebrać serduszka od przyjaciół. Wciąż mam problemy wchodzenia do krain innych graczy i zostawiania kufrów ... nie za każdym razem chce mi się połączyć.

Jakby co to jestem pod nickiem nostalgia_pl :) Do zobaczenia w Ponyville :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest chyba jedyną taką na andka. Ale geniuszy to u gameloftu mają! Napisałem wypowiedź że pomimo dosyć dobrego smartphona to gra się wiesza. Zgadnijcie co zrobili! Usunęli wsparcie dla mojego telefonu xD!!! Ale na stronie gameloftu pisze że jest zgodne, tylko niestety jest to starsza wersja D:

Więc polecam zagrać bo fajna ale jednak niedopracowana

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co i rusz coś się tam dzieje. Mnie potrafi się powiesić. Przyjaciele się nie wczytują do końca albo z jakimiś błędami więc nie mogę posłać jakiś serduszek w ich stronę ... No i wkurzające oczekiwanie na gemy za które teraz muszę kupić Rarity. Generalni żadnego nowego zadania by sobie nabić punkty doświadczenia nie ma więc nie mogę przejść do następnego poziomu. Generalnie co pięć mam 3 gemy plus tam co na planszy czasami się pokaże. Za Derpy i za muszki można dostać

po jednym gemie i to tyle ... A na rarity trzeba wydać aż - zgroza - 70 gemów. A mam na razie 5 :) Kupić mi się nie chce bo trzeba mieć kartę kredytową i ja to mam gdzieś bo nienawidzę kart kredytowych. Czyli dużo cierpliwości. Na szczęście mam kilka kucyków którymi muszę się opiekować aż do zdobycia 5 gwiazdek, teren do oczyszczenia - potem najwyżej kupię jakieś kuce za serduszka (może jakaś zniżka będzie) i zainwestuję w jakąś budowlę gdzie mogłyby zarabiać. Mnie się nie spieszy.

Jakby co to mój nick nostalgia_pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na rarity trzeba wydać aż - zgroza - 70 gemów.

:ming:

Popatrz na Celestię aż 950!

W ogóle udało mi się z google play pobrać cudem wersje 1.2.3.

Dodatkowo trochę wkurza jak jestem na lekcji to zwykle pojawia się co 10min wiadomość "Twilight Sparkle,Lyra,Bon bon i ready to play" -_-

Prawie by mi nauczyciel telefon zabrał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak .. nowe kuce się pojawiają wraz ze wzrostem poziomu. Ja na 51 poziomie widzę już Cadence.

950 za Celestię ? Hmmm ... na szczęście pojawiają się sezonowo-weekendowe obniżki.

W ostatnim weekendzie można było kupić Celestię za 540 ... :) Niestety ja zbieram na Rarity, chociaż dzisiaj mi całkiem nieźle szło bo z rana na dzień dobry dostałem 1 gem (jutro będę miał dwa) a koło południa za klikanie w Derpy dostałem 1 gema

i jeszcze dwa za klikanie do muszek ... czyli w sumie uzbierałem 4 gemy i mam ... no cóż 12 :) jeszcze 58 i Rarity będzie moja. No chyba, że będzie jakaś obniżka na RD w przyszłości to poświęce gemy na cuś takiego :)

Trzeba uważać na to by nie zaprzepaścić 4-5 gemów na to jeśli wybierasz z księgi kucyka. Jak kucyk nie jest gotowy to lepiej przewinąć kartkę. Raz mi się pomyliło i wcisnął symbol gema ... kucyk był gotowy do zabawy ale ja straciłem 4 gemy :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie odnośnie właśnie tej gry. Chciałem się was spytać czy ktoś z was nie posiada może Sony Xperii J ? Jeśli tak to jak wam ta gra "chodzi" ? Ja posiadam ten telefon i u mnie chodzi dość nieciekawie. Przymula się itp. Nie wiem czy to wina mojego telefonu czy to normalne u tej Xperii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anekito

@misieken

Kumpel ściągnął grę dla trollu. Kucowatych nie trawi w ogóle. Ale jest, powiedzmy, "tolerancyjny". W każdym razie: u niego też nieco zarywa. Ja mam Xperie U i jest świetnie.

Nick na GL Live taki jak na forum.

Co do gry- 600 gemów za Ratusz, 950 za Celestię:ming:... Przegięcie. Jeszcze Rarity i Rainbow Dash za gemy. Ale prócz tego, gra całkiem spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@misieken

Optymalizacja w tej grze jest na poziomie ziemniaka. Koledze na Tegrze 2 rdzeniowej przycina...

A Xperia J ma poprostu stary procesor graficzny (Andreno 200) więc wina i apki i telefonu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Xperia J ma poprostu stary procesor graficzny (Andreno 200) więc wina i apki i telefonu

Wiem, że ma starą grafę, ale ta wersja adreno jest jakaś po tuningu że tak to określę. Ludzie grają w zdecydowanie bardziej wymagające gry np. NFS Most Wanted i śmiga im bez żadnego problemu. Także jeśli na Tegrze nie działa jak powinna znaczy, że gra jest źle zoptymalizowana. :twilight5:

Chyba ogarnąłem jak w tą grę zagrać na PC. Czuję się Bogiem.

EDIT: Oczywiście wszyscy chcą żebym uderzył w klawiaturę, program nie odpowiada...

Kurczę fajnie by było gdyby ta gra chodziła na PC.:pinkie2:

Istnieje program Bluestack, który pozwala na uruchamianie androidowych gierek na pc, ale na złość MLP FiM nie działa. :/ :twilight9:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę niczego nie kombinować bo coś sknocę i nie chciałbym zaczynać od początku :(.

Ostatnio za kliknięcie w Derpy dostaję w 80 procentach 1 gema ... a ona pojawia się chyba kilka razy dziennie :) Tylko trzeba ją wpierw znaleźć. Jeszcze mi brakuję do Rarity 55 gemów :) Szkoda że nie istnieje kantor wymiany np 50 serduszek za 1 gema. :) lub coś w podobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...