Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] gameloft mlp game


SystemShy

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 160
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Na pewno wypróbuję (skoro dają za darmo). Zaprezentowana minigra nie powala, ale w końcu najważniejszym odbiorcą są dzieciaki. Mam tylko nadzieję, że gra pójdzie na mojej Aurorze, bo nie jest to demon prędkości. Z jednej strony gry Gameloftu sprawiają problemy, ale z drugiej nie jest to jakiś wypasiony Asphalt. Czekam :fluttershy5:

Interesuje mnie ile tam jest tych mini gierek, jak będzie to pewnie ją ściągnę.

Z tego co mówiła to około czterech: ta pokazana, łączenie kropek, łapanie jabłek i wyścig w chmurach (pewnie coś takiego jak pomiędzy RD a Gildą).

A co do ich zarobku to widać dwie waluty - fioletowe diamenty(?) i monety. Domyślam się, że ta pierwsza jest do zdobycia tylko za twardą walutę. Druga do kupienia/zdobycia w grze (np Fluttershy - mnóstwo monet, RD - kilkaset rubinów/diamentów... cokolwiek to jest)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Ipada powiadacie? Zwykle mnie takie gry nie interesują, ale może tym razem zrobię wyjątek... @MrRadoxX Prawdopodobnie cena małego zestawu płatnej waluty, dzięki której będzie cię stać na jedną góra dwie rzeczy, to albo 0,79 euro, albo coś około 2,39 euro (mówię z doświadczenia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeeeya mam takie pytanko czy tą grę da się sciągnąć jak tak to skąd?

Gra będzie dostępna już wkrótce (premiera 3 sezonu? Święta?) na tablety (iPad, różne ustrojstwa z Androidem) oraz ewentualnie telefony z systemem android/iOS. Będzie ją można pobrać z AppStore (iPad) oraz GoogleStore (android). Wersji PC raczej nie będzie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie dostępna już wkrótce (premiera 3 sezonu? Święta?) na tablety (iPad, różne ustrojstwa z Androidem) oraz ewentualnie telefony z systemem android/iOS. Będzie ją można pobrać z AppStore (iPad) oraz GoogleStore (android). Wersji PC raczej nie będzie.

Znaczy ja się nie martwię o ustrojstwo bo niestety albo stety wydałem kasę na te badziewia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, GoogleStore lubi blokować dostęp do aplikacji. Ja do swojejego Ainol Aurora mogłem wgrać soft udający Samsunga dzięki czemu mam dostęp do wszystkiego, ale pobranie gry to ostatnia rzecz o którą należy się martwić w przypadku androida. Sam nie wiem czy sobie pogram bo Aurora to nie demon prędkości. A i ostatnio zaczyna coś mulić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, GoogleStore lubi blokować dostęp do aplikacji. Ja do swojejego Ainol Aurora mogłem wgrać soft udający Samsunga dzięki czemu mam dostęp do wszystkiego, ale pobranie gry to ostatnia rzecz o którą należy się martwić w przypadku androida. Sam nie wiem czy sobie pogram bo Aurora to nie demon prędkości. A i ostatnio zaczyna coś mulić.

Wsumie ja też musiałbym coś zrobić z systemem w mojej Mancie mid007 bo dużo APK nie działa niby są w necie aktualizacje ale jakoś nie chciało mi się tego robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Gra wyszła już chyba na wszystkie urządzenia na które miała wyjść: iZabawki oraz wszystko co ma Androida. Mam, pograłem dzięki czemu mogę spisać pierwsze wrażenia. A te są jak najbardziej pozytywne :soawesome:

Fabuła

Gra opiera się na dwóch pierwszych odcinkach. Nightmare Moon wraca, okrywa Equestrię mrokiem... i tu na scenę wkraczamy my, a raczej Twilight i spółka która musi odbudować Ponyville.

Rozgrywka

Na dobrą sprawę gra mogła by nazywać się Ponyville Tycoon bo najwięcej czasu spędza się na stawianiu kolejnych budynków czy przydzielaniu kucyków do pracy. Jak na grę dla dzieci zaskoczyła mnie ilość zależności: np Bon Bon pracując w młynie może przygotować chleb, Twilight już nie, rubiny przyspieszają pracę nad budynkami ale są bardzo cenne (trzeba je wydawać "z głową"), każdy dodatkowy kucyk to dodatkowa pomoc, ale i konieczność zbudowania domu oraz ewentualnego poszerzenia terytorium (co też kosztuje). Dostępne minigry o dziwo wciągają jak diabli (magia dotykowego ekranu i różnych statystyk).

Płatności

Gra jest darmowa i za nic nie trzeba płacić (choć nie przejrzałem wszystkiego). Póki co znalazłem tylko możliwość dokupienia monet, które można wygrać na różne sposoby w samej grze.

Ogólnie

Ta gra jest rewelacyjna. Grafika śliczna, dźwięk pierwsza klasa. Jeśli macie coś z iOSem lub Androidem - pobierajcie śmiało. Obecnie to najlepsza gra na podstawie MLP. Mam tylko nadzieję że plotka według której Gameloft ma stworzyć nie jedną a kilka gier na podstawie MLP się potwierdzi. Byle nie zrobili FPSa :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zaostrzenia apetytów - Gameloft uwielbia nasz fandom. Przykłady? -DJ Pon3 -Lyra -Octavia -Big Lebowski :pinkie2: -Derpy - co prawda występuje jako bezimienny "Ulubieniec wszystkich", ale uniknął operacji plastycznej i uwielbia bawić się w Metal Gear solid chowając się w pudełkach (jako jedyny ma unikalną animację)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bałwan wymyślił kucyki za gemy?! :rapidash: Jeśli chciałbym kupić sobie Dashie, to mam 2 drogi: Darmo, kożystając z tego co daje mi gra, czyli 2 gemy co 5 dni co zajeło by mi ok 3 lat -_- Oczywiśćie mogę również instalować tony syfu z reklam za które dostane darmowe gemy i może wyrobiłbym się nawet w miesiąc ale nie zamierzam spędzać 90% "czasu gry" na Google Play sciągając lipne aplikacje. Kupno paczki gemów w tym przypadku 2 paczek po 260 gemów każda co kosztowałoby mnie 120zł. Poważnie? 120zł? Za kucyka który jest tylko powielonym modelem ze zmienionymi kolorkami i nie robi kompletnie nic? Mam 100 lepszych pomysłów jak wydać taką kasę :twilight5: Gra bardzo mi się podoba i ma potencjał ale wykonanie takie sobie niestety. A szkoda :rd7:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gierka genialnie chodzi na tablecie. Grałam zaledwie dzień, a już nawet moi znajomi sobie ją ściągnęli, co przyczyniło się także do przypadkowej ich bronifikacji. :D Plansza wg mnie nie najgorzej wykonana, grafika kucy też nie najgorsza, ale to, co mnie rozwaliło dzisiaj to świetne animacje każdego z kucy. Polecam przyglądanie się kucykom, gdy są w większej grupce, dzisiaj mój BM wraz z Applebloom tańczył Gangnam Style XD Jednak szybko nudzą się minigry, chcę więcej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...