Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] gameloft mlp game


SystemShy

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 160
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Taka mała podpowiedz dla tych co mają problem z kasą , mianowicie można wejść w ustawienia telefonu zmienić datę i w tedy po ponownym włączeniu gry wszystkie sklepy z powrotem mają dla nas kasę nie wiem jak to jest z tymi kamieniami ale zaraz zobaczę . Co do poruszania się kucyków mam teorię że to wina słabej wydajności sprzętu, na słabszych telefonach kuce się nie ruszają bo gra by się zacinała , mam galaxy s i kuce stoją w miejscu :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie metody - albo facebook albo konto gameloft. Ja próbowałem facebooka ale żaden z moich znajomych w nią nie grał. Trochę trudno będzie opisać to z pamięci, ale postaram się. Po naciśnięciu na ikonkę "F" powinno wyskoczyć okienko pozwalające logować się na facebooka. Wystarczy podać login/hasło. Po kilku sekundach facebook zapyta czy zezwolić aplikacji MLP na udostępnianie "czegośtam"... czy jak to szło. Klikamy na "zezwól", "tak", "yes", "allow" (cokolwiek). Po chwili lista naszych znajomych z FB powinna pojawić się w zakładce Friends. A co do bonusów to raz dziennie można wysyłać sobie paczki. Dostaje się za to chyba serca. Nie wiem bo nie miałem jak a raczej z kim przetestować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - mam tak na stale. Tej gry się nie da przejść bez płacenia bo wartości jakie sobie wymyślili twórcy są kosmiczne, a moja wioska była juz w takim stanie ze dalsza gra to była masakra, więc jak dla mnie to zerowa strata :P Przynajmniej mogę zobaczyć wszystkie kucyki :D Swoją drogą stan kasy i gemów powinien być bezpiecznie przechowywany na serwerach Gameloftu a nie na telefonie. Szczególnie w przypadku gdzie w grę wchodzą prawdziwe pieniądze, bo taki widok zaraz po tym jak wydało się 150zl na pakiet gemów byłby nieciekawy... Sent from my WT19i using Tapatalk 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się zainstalowac gierke. I powiem jedno - jest świetna! Nie wiem o co te marudzenia. Ani się nie tnie ani nie żulą za bardzo kaski^^ W każdym razie bardzo mi się podoba że dodali głosy^^ Nie wiem czemu ale to dodaje uroku grze. I jest większośc kucyków ( Octavia, Vinyl, Doctor, Lyra, Bon Bon ) tylko brakuje Rose i Colgate ale pewnie z czasem dodadzą^^ Nie wiem czemu zacieszam się tą grą jak mała dziewczynka :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku też byłem zachwycony grą i uważałem że nie ma wad. Ale z czasem tempo zwalnia bo ceny rosną. Początkowo wykupienie ziemi kosztuje "grosze" ale każdy kolejny "kwadrat" jest coraz droższy. To samo tyczy się budynków czy kucyków. Wydłuża się też czas potrzebny na zbudowanie domu czy oczyszczenie przeszkody. W pewnym momencie dochodzi do kilku godzin :lyra3: Grając zaczyna się wykonywanie zadań a na drugi dzień je kończy. I tak w ślimaczym tempie wykonuje się kolejne "misje".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ty byś chciał przejść tą grę w tydzień ?

Tak swoją drogą jak czas ci przeszkadza zmień datę w telefonie w tedy data w grze też się zmieni , nie trzeba tyle czekać na pewne rzeczy .

Osobiście mam 34 level a wy?

Oczywiście, że nie, ale w normalnej grze tego typu budynki powstają "trochę" szybciej, prawda? :bVs8a: Poza tym nie da się ukryć, że tego typu zagrywki sprawiają że gra z Free to Play zamieniła się w Pay to Win. :rd8: A szkoda bo wciąga jak diabli (mimo tej wady nadal w nią gram). Nie pamiętam który mam poziom, ale gdybym nie zaczynał rozgrywki od początku byłbym grubo po trzydziestce. A triku z datą nie używam bo nie lubię grać "na kodach".
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 36 level. Przez pierwsze 22 było fajnie. Potem błędy. Zaczęły mi znikac pałacie terenu i pojawiać się za 2 dni nienaruszone. Poza tym brakuje mi dźwieków kuców. Dialogi co 20 misji? Porażka. No i za duzo rzeczy za te diamenty. Ale mają u mnie + za wygląd Spitfire i Vinyl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...