Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] gameloft mlp game


SystemShy

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 160
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nie wiem dlaczego nie może ci odpalić się na Samnsunga Galaxy s3 mini.

Ja mam Galaxy S2 i mi chodzi ... wprawdzie czasami mam jakieś lagi ale

nie narzekam .... Poszukaj sobie odpowiedzi na stronie poświęconej

grze ... może na FB ?

A do Rarity jeszcze mi brak 27 gemów :) przez te trzy tygodnie od ostatniego

posta uzbierałem prawie 30 gemów ... cierpliwość jest jak najbardziej wskazana.

Szkoda tylko że nie mogę wchodzić i oglądać krain innych użytkowników

bo mi wyskakuje błąd. Zawsze wtedy zostawiałem kuferek :)

Serduszek mam zebranych 280 ale na razie nie wydaję ich bo czekam na

kolejne zadania - może tam trzeba będzie je wydać by coś otrzymać :)

A nowe zadania będą jak uzbieram na Rarity - szkoda ... bo przydałoby

się coś innego w międzyczasie zrobić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~Samsung GT-S6500~ Gra jest przyjemna dla wzroku, lecz na mało rozdzielczych ekranach nie polecam. O samej grze to tyle, że w mniej niż jeden dzień wbija się min. 20 poziom i zamierzam wbijać do pięćdziesiątego (możliwe, że będzie rozwinięcie fabuły albo koniec equip missions). Jak dotąd nie miałem problemów z zagospodarowaniem działki (terytorium, które nie musi być wielkie) oraz zarabianiem kucykowych monet. I odkryłem 3 usterki, bo inaczej bym nie był sobą :rainderp: Jest również możliwość przestawiania czasu urządzenia i uzyskiwania bonusów dniowych w czasie nie rzeczywistym.

..Tylko potrzebuję pomocy, bo nie wiem jak zbiera się rubinowe serca, bo jeszcze ich nie próbowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dorwać tablet i to była pierwsza apka do ściągnięcia. :D Gierka jest bardzo sympatyczna z ładną graficzką i z przyjemnym audio. Jedynym problemem są mikropłatności, które są wręcz zabójcze jeśli chodzi o ceny. Sam gameplay jest fajny, niezłą frajdę sprawia podglądanie kucyków jak się spotykają i wspólnie bawią. Aktualnie mam inwazję zielonych parapsite'ów których nie mogę się pozbyć bo jak na złość nie lecą mi żadne elementy życzliwości... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym problemem są mikropłatności, które są wręcz zabójcze jeśli chodzi o ceny.

Korporacja SEGI i tak nie ma sobie równych. Z każdym dobrym studiem tak jest.

Parapsite? Jeszcze do tego momentu nie doszedłem. Aktualnie muszę dorwać Derpy, a już nie raz ją miałem, a teraz.. W momencie kiedy jest na moim terytorium łatwo ją zobaczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubinowe serca zbiera się zapraszając przyjaciół. Najlepiej zarejestrować się na gameloft. Wejście do niego jest poprzez menu rozwijane z prawej strony - opcja gl live. Tam nadajesz nicka i hasło. Nie pamiętam czy na maila przychodzi powiadomienie o potwierdzenie czy nie. Potem tylko najlepiej poszukać sobie na forach kto jaki ma nick i wklepywać je do wyszukiwarki a następnie wysyłać zapytanie o zaakceptowanie. Potem należy takim przyjacioło wysyłać serduszka, wchodzić na ich krainy i zostawiać skrzynie (to będzie drugie serduszko) i ... liczyć na odpowiedź z tamtej strony.

Według moich wyliczeń to na obecną chwilę na kucyki (bo serduszka wymieniasz na kucyki i na grę w balony) trzeba byłoby wydać około 1200 serduszek. Ja w obecnej chwili nie chcę ich wydawać (a uzbierałem 560 bodajże) bo kończę właśnie zadanie w którym trzeba uzbierać gemy na Rarity. Potem może być zadanie że trzeba kupić takiego to a takiego kuca za serduszka więc wolę mieć je w zapasie (mój nick w grze to nostalgia_pl)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ściągnąć zmodyfikowany(pewnie gdzieś jest) plik 001startup.ark lub samemu zmodyfikować wtedy robi się tak że za każdą grę dostaje się 100 serc a nie płaci się 30:ming:

Mi się udało za pomocą notepada++ zmodyfikować tak że teraz mam 2000 serc i 20000 gemów, z kolei kasy mam bardzo mało...bo max wartość jaką mi daje to 9999 na początku dnia:rainbowcry:

Gra nie kończy się ciekawie, po pokonaniu NMM daje ci Lunę do ekwipunku ale trzeba oczywiście mieć Celestię

:forgiveme:(985 gemów(nie wiem nie patrzę się na ceny:rainderp:))

Podliczyłem koszta i wyszło że, aby przejść grę trzeba wydać od 5000 do 9000 gemów. A wiadomo że to kosztuje dużo(ja oczywiśćie wydałem 30000 gemów bo skracałem koszty budowy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś jak zmodyfikować pliki ark na iosie? Bardzo bym prosił o pomoc, na razie tylko pieniążki umiem cheatować :P

Narazie nic nie wykombinuję. Ciesz się że wogóle umiesz coś zhexować, bo u mnie na Samie z androidem to lipa.

Stop banned

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa akualizacja. Jest super.

Ino znowu zwalili z sercami.

Wchodze w gifty, akceptuje jeden a cała reszta znika :lolface:.

Jednak nie przepadają na zawsze. Trzeba wyjść i wejść ponownie w gifty :ming:.

Niech to szybko naprawią, bo zaczyna to być wkurzające.

Jak ktoś mnie chce dodać na live to mój nick: xylo33

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał hacka na serca i na gemy(dzięki ujemnym wartościom gier u Flima i Flama) to pisać na pw lub na GG.

Tutaj nie zamieszczę linka bo bym warna dostał(bo to łamie regulamin...sry ale nie mogę):forgiveme:

Postaram się odpowiedzieć od razu...ale to zależy od prędkości neta.

Aktualnie pracuję nad mnożnikami punktów expa w minigierkach(tak aby gemowa piłaka dawała "x10" a nie "x4" .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:pinkiederpy: widzicie aby dostęp do gemów za darmo mieć

kręta droga prowadzi ...

sprowadza się do ściągnięcia TEGO

i wrzucenia do /Android/data/com.gameloft.android.ANMP.GloftPOHM/files

następnie odbieramy dniówkę i mamy GEMSY

The Koniec. :lazyrainbow:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam takie pytanko co do tej gry. Czy ktoś może miał problem z połączeniem się z FB bądź GL? Mi ani jedno ani drugie nie chce działać. Kiedy próbuje się połączyć z FB to wyskakuje błąd o niemożności tego wykonania, a jak z GL to że nie istnieje takie konto, chociaż takie posiadam.

Byłabym bardzo wdzięczna o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo. Po jednej z aktualizacji GL/FB przestały działać. Nie gram w to zbyt często więc nie szukam już rozwiązania, ale możliwe że po prostu trzeba czekać na n-tą łatkę. Gameloft wie o tym problemie od grudnia :rd8:

Póki co możliwe rozwiązania to:

-Restarty gry, aż załapie.

-Sprawdzenie w sklepie Google czy nie ma jakiejś aktualizacji bo możliwe, że system nie poinformował cię o łatce... czy jakoś tak.

Ciekawostka:

Całkowita liczba klejnotów potrzebna do ukończenia gry - 2555 gems.

Ukończenie gry za darmo, grając każdego dnia (by otrzymać bonusy) zajmie około 10... lat :lol:

Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...