Skocz do zawartości

Need For Speed Series


Torrronto

Recommended Posts

Przepraszam za mały offtop, ale mam problem z grą Carbon. Nie mogę ustawić rozdzielczości pod te szerokie monitory. Chciałbym uruchomić grę w zwykłym oknie, szukałem po internecie, ale nic nie znalazłem. Może mi ktoś napisać (nawet na PW), jak radzicie sobie z rozdzielczością na szerokich monitorach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Weź pod uwagę to, że Carbon jest już dość starą grą i może nie obsłużyć twojej rozdziałki :twilight3: Jeżeli niei mam racji, to niech mnie ktoś poprawi. Ja gram na 1024x768. EDIT: Gra nie obsługuje większych rozdzielczości niż 1024x768. Przynajmniej u mnie jest to max

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestuję ten link w najbliższych dniach (jutro albo pojutrze) i napisze czy działa, może ktoś będzie miał tez taki problem, to przy okazji pomogę. A jak już pisałem, Carbon to moja ulubiona gra z tej serii, ma wszystko co lubię: miasto, noc, tuning, policja, drag i drift.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestuję ten link w najbliższych dniach (jutro albo pojutrze) i napisze czy działa, może ktoś będzie miał tez taki problem, to przy okazji pomogę.

A jak już pisałem, Carbon to moja ulubiona gra z tej serii, ma wszystko co lubię: miasto, noc, tuning, policja, drag i drift.

Chyba troszke ci się pomyliło w Carbonie nie ma Dragów przynajmniej ja nie trafiłem. ;p Czekam na sprawozdanie z tego pliku bo Faktycznie rozdzielczosc na szerokich monitorach jest lipna .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups, faktycznie, pomyliło mi się z tym dragiem :P A plik testowałem, normalnie uruchamia się w okienku, czyli wszystko działa. Jest tylko jeden minus, mój antywirus avast krzyczał, że to wirus i musiałem go uspokoić. Poza tym, normalnie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graliście już w nowego NFSa Most Wanted?

Gra jest genialna, model jazdy jest super tak samo jak drifty. Odnajdywanie samochodów na ulicy, parkingu jest bardzo ciekawe ponieważ od początku gry można mieć dużo samochodów. Bardzo zdziwiło mnie to, że policja jeździ sobie normalnie po ulicy i gdy nas zobaczy to nie odrazu nas ściga, dopiero gdy przekroczymy jakąś prędkość albo gdy w nią uderzymy.

Dołączona grafika

Polecam tą grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Teq Jeśli chodzi o policję, to w Carbonie (i pewnie w Most Wantedzie też) już tak było. Nie kupuję tego Need for... A No tak. To nie Need for speed, tylko Burnout. Słyszałem, że nie ma tam kompletnie fabuły i wszystkie samochody są dostępne od początku (ja to uważam za minus). Jaki mam mieć cel grania, jeśli fabuły brak, a każdym wozem mogę pojeździć od początku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djsound nie rozumiem o co Ci chodzi z tą "policją spadającą z nieba". Menu czyli ten easy drive mozna schować co widac na screenie który wam pokazałem. Opony podczas wyścigu troche trudno zmieniać to zajmuje kilka sekund i zaten czas reszta przeciwników cię wyprzedzi, więc nie jest to opłacalne. @Lukpik z tego co pamiętam w Carbonie i starym MW jak policja Cię zobaczyla to odrazu cię ścigała. Nie wszystkie samochody są dostępne od razu, na początku można ich znaleźć około 20 a te lepsze odblokowujesz dopiero po jeździe z bossem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djsound nie rozumiem o co Ci chodzi z tą "policją spadającą z nieba". Menu czyli ten easy drive mozna schować co widac na screenie który wam pokazałem. Opony podczas wyścigu troche trudno zmieniać to zajmuje kilka sekund i zaten czas reszta przeciwników cię wyprzedzi, więc nie jest to opłacalne.

Oglądałem filmik z gry na gryonline. Po dojechaniu na miejsce wyścigu okazało się, że to pułapka zastawiona przez policję. Niby ok, ale radiowozy DOSŁOWNIE spadły z nieba :rainpriest: Nieco później po najechaniu na kolczatkę zmienili opony "w locie" używając menu Easydrive (pomijam to że zasłoniło pół ekranu - nie ma to jak jechać na pół ślepo) :wat: by na koniec po kolejnej kolczatce jechać jakby nigdy nic... na gołych felgach :lolface: Ja rozumiem, że to tylko gra, tylko zręcznościowa, ale są chyba jakieś granice

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem filmik z gry na gryonline. Po dojechaniu na miejsce wyścigu okazało się, że to pułapka zastawiona przez policję. Niby ok, ale radiowozy DOSŁOWNIE spadły z nieba

Myślę, że to był taki filmik który się pokazuje przed każdym wyścigiem. W normalnym pościgu coś takiego nie występuje.

Co do gry udało mi się zdobyć takie cacko

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też na początku myślałem, że bez tuningu bedzie strasznie. Ale tak nie jest bo po prostu nie wiem co już miałbym zmieniac np. w takim Bugatti. Dla mnie wygląda doskonale i tuning już by nie miał sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za frajda jeździć nie stuningowanym samochodem? :twilight9:

Wybaczcie te ciągłe porównania do Burnouta Paradise, ale mówiąc krótko - PRZEOGROMNA. Każe auto należy wyczuć, a nie "Porsche jest za wolne = zamontuj silnik od Boeinga". Liczyły się umiejętności kierowcy. Nie wiem, być może się przełamię i kiedyś kupię na wyprzedaży tego NFSa...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...