Skocz do zawartości

Need For Speed Series


Torrronto

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Rozumiem, że takie sceny mają prawo się podobać - życzę miłej gry. Ja jednak podziękuję. Wolę coś, co nie cuchnie kiczem i tandetą na kilometr od sklepu z grami. Policja i Matrix

Nagła zmiana pory dnia i atak klonów

Może partyjka kręgli?

I prawdziwa perełka

http://www.youtube.com/watch?v=YdnWwCcEo_Y

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuning jest taki, że po wygranym wyścigu odblokujesz np. nitro, opony, skrzynie biegów albo lżejszą karoserię. Nie ma poprostu tuningu wizualnego. @djsound wiem te filmiki są straszne, naszczęscie da się je ominąć więc nigdy ich nie oglądam. Widze, że bardzo lubisz Burnouta grałem w niego też bardzo długo gra świetna. Jak on Ci się tak bardzo podobał nowe MW też powinno przypaść Ci do gustu. Spróbuj w niego zagrać nie oceniaj go tylko po takich filmikach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno nowy Most Wanted jest tworzony przez studio, które wyprodukowało Burnout Paradise (Ten najnowszy)! I otwarcie przyznają się, że elementy, które były w ich poprzedniej produkcji (czyt. Burnout), takie jak rozwalanie bilboardów i inne takie są w MW. Więc dla każdego kto grał w Paradise, nowy Most Wanted może być po prostu nudny... Ale, że nie ma tuningu wizualnego, to nie mogę im wybaczyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten "Most Wanted" (pisane w "" - bo to zaledwie chwyt marketingowy" ma w najlepszym przypadku to co przeciętne w Burnoucie Paradise. A reszta to, to co jest najgorsze. A żeby nie być gołosłownym do jednego z postów - czy można wygrać z bossem #3 jadąc (cały wyścig) na 4 flakach? No oczywiście że tak!

Nie żebym był do niej uprzedzony, lubię szalone wyścigi, ale to... to już nadaje się do psychiatryka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pograłem sobie w demo tego nowego Most Wanted. Niby grafika śliczna, audio rewelacyjne, modele aut piękne, udostępniony fragment miasta fajny, model jazdy świetny, ale całość jest jakaś taka bezpłciowa. Po kilkunastu minutach miałem dość. Niby jest co robić, ale gra sprawia wrażenie jakby było inaczej. Pomysł z porozrzucaniem aut po mieście to strzał w stopę. Nie ma żadnej motywacji do brania udziału w wyścigach. Wracam do Burnouta Paradise :lyra3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...